Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Liliantoniak instamama

Polecane posty

Gość Gosc

Co o niej myslicie??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Niby autoironiczna ale jednak nie bardzo. Typowy profil jakich tysiące.Zero treści do przekazania. Na zmianę ona, dziecko, ona, dziecko, ona z dzieckiem. Uśmiechy, pastele, dobrane kolorystycznie ciuszki. 

Zakochana w sobie i w bąbelku. Kolejna, która nie przyjmuje do wiadomości, ze dla całego świata jej dziecko jest kompletnie obojętne. Forsuje je na sile. Moze dla jej najbliższych takie zdjęcia są ciekawe, dla reszty nic interesującego.,Ciekawe skąd te tysiące followersow?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Sylwia napisał:

Niby autoironiczna ale jednak nie bardzo. Typowy profil jakich tysiące.Zero treści do przekazania. Na zmianę ona, dziecko, ona, dziecko, ona z dzieckiem. Uśmiechy, pastele, dobrane kolorystycznie ciuszki. 

Zakochana w sobie i w bąbelku. Kolejna, która nie przyjmuje do wiadomości, ze dla całego świata jej dziecko jest kompletnie obojętne. Forsuje je na sile. Moze dla jej najbliższych takie zdjęcia są ciekawe, dla reszty nic interesującego.,Ciekawe skąd te tysiące followersow?  

No nie wiem skąd tyle followersów. Pewnie inne matki bombelków ją śledzą, bo wszystko słodkie, różowe i bombelkowe.

A czemu Maffashion ma tyle followersów? Tylko wstawia zdjęcia swojej facjaty, nuda, nuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

U Maff to chyba zadziałała metoda kuli śnieżnej. Sama kilka lat temu miałam ja „polubiona” na fb. Jeszcze nie była sławna ale lubiłam ja ogladac. Nietypowe ujęcia Warszawy jej połączenia ubran, to co je i w jakich miejscach - dużo słodyczy jadła i trochę mnie to dziwiło na czym ona żyje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Sylwia napisał:

U Maff to chyba zadziałała metoda kuli śnieżnej. Sama kilka lat temu miałam ja „polubiona” na fb. Jeszcze nie była sławna ale lubiłam ja ogladac. Nietypowe ujęcia Warszawy jej połączenia ubran, to co je i w jakich miejscach - dużo słodyczy jadła i trochę mnie to dziwiło na czym ona żyje 

Niedawno mi się przejadła i przestałam ją obserwować, ale przez długi czas oglądałam jej wszystkie story, wygadana, zabawna, z dystansem do siebie dziewczyna, nie uderzyła jej sodówa do głowy, nie stała się paniusiowata, intrygował mnie jej dobór ubrań, od kuchni pokazywała eventy, ale w sumie nie wiem czy się czasem nie zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaa

Aż weszłam z ciekawości obejrzeć. W szoku jestem, że ma tyle obserwujących! Nic specjalnego. A dziecko, szczerze,  najpiękniejsze nie jest 😞 widziałam o wiele ładniejsze dziewczynki i matki 😕 nie rozumiem fenomenu,  serio i jestem w szoku 😉 treści żadne 😞 reklamy, reklamy, reklamy. Kolejny słup ogłoszeniowy z kiepskimi  modelkami  😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaa

Z takich instamam  to jedynie oglądam Imbryczkowa.  Dom taki, że wow 🥰😍 widziałyście jakie były mikołajki? !!!  Sztuczny śnieg, stopy Mikołaja odbite, magia  🙂 podziwiam ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek

Fajne filmiki nagrywa z życia matki

no ale te ciuszki mama-corka co chwile inny komplet no coz... ceny ich powalaja

a i co rusz zagraniczne wyjazdy- na to trzeba miec kase

jakby jej nie miala to i nie miala by sily przebicia. taki swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Lolek napisał:

Fajne filmiki nagrywa z życia matki

no ale te ciuszki mama-corka co chwile inny komplet no coz... ceny ich powalaja

a i co rusz zagraniczne wyjazdy- na to trzeba miec kase

jakby jej nie miala to i nie miala by sily przebicia. taki swiat

No wiesz... są egzotyczne insta-miejscowki to jest gdzie focić siebie i bombelka. 
A się tak zapytam.... bo jej nie śledzę. Ona ma jakiegoś męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
36 minut temu, Gość Gosc napisał:

 No wiesz... są egzotyczne insta-miejscowki to jest gdzie focić siebie i bombelka. 
A się tak zapytam.... bo jej nie śledzę. Ona ma jakiegoś męża?

No ktoś te zdjęcia im robi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Ma . Nie za często się pojawią ale na stronie jej sklepu reklamuje bluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No to juz wiecie skad ma kase. Mąż zapewnia podstawowe utrzymanie(teraz to jeszcze sklep z bluzami) a reklamy z insta są na zagraniczne wojaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kę kę
27 minut temu, Gość Gosc napisał:

No to juz wiecie skad ma kase. Mąż zapewnia podstawowe utrzymanie(teraz to jeszcze sklep z bluzami) a reklamy z insta są na zagraniczne wojaże

no nie wiem... co chwile jakies super extra wczasy nie za 1500zł w promce ale takie Malediwy czy NY to tak z 15tys lekko licząc a przecież jeszcze dochodza wypady w Polsce po apartamentach i inne europejskie miasta.  teraz kupili dom to nie bierze sie tylko z reklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość kę kę napisał:

no nie wiem... co chwile jakies super extra wczasy nie za 1500zł w promce ale takie Malediwy czy NY to tak z 15tys lekko licząc a przecież jeszcze dochodza wypady w Polsce po apartamentach i inne europejskie miasta.  teraz kupili dom to nie bierze sie tylko z reklam

Ale jej mąż też przecież pracuje i zarabia(chyba?). No i niektorzy ludzie są po prostu majętni z domu, dziedziczą mieszkania po ciotkach, wujkach w dużych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ona sprzedała teraz mieszkanie koło Ożarowa Mazowieckiego, więc cześć kupna domu pewnie pokrywają fundusze z tego mieszkania. 

Obserwatorów ma dużo, bo mama ginekolog ją zareklamowała z rok temu. A tak to nic specjalnego. O urodzie dziecka nie ma się co wypowiadać. Z brzydkich dzieci często wyrastają ladni dorośli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lopik
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ona sprzedała teraz mieszkanie koło Ożarowa Mazowieckiego, więc cześć kupna domu pewnie pokrywają fundusze z tego mieszkania. 

Obserwatorów ma dużo, bo mama ginekolog ją zareklamowała z rok temu. A tak to nic specjalnego. O urodzie dziecka nie ma się co wypowiadać. Z brzydkich dzieci często wyrastają ladni dorośli 

Loo to wiedzę o niej masz większą 😛

no to tak to można 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ona sprzedała teraz mieszkanie koło Ożarowa Mazowieckiego, więc cześć kupna domu pewnie pokrywają fundusze z tego mieszkania. 

Obserwatorów ma dużo, bo mama ginekolog ją zareklamowała z rok temu. A tak to nic specjalnego. O urodzie dziecka nie ma się co wypowiadać. Z brzydkich dzieci często wyrastają ladni dorośli 

Dalej nie czaję fenomenu mamuśki średnio urodziwej dziewczynki. Co jest w niej takiego ciekawego?(nie sledzę to nie wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W dziecku nie ma nic ciekawego. Pulchne, z opóźnioną mową. A co będzie dalej nie wiadomo. Teraz takie czasy nastały, że cwane miernoty z parciem na szkło promują siebie i swoje dzieci. 10 lat temu nikt by o niej nie słyszał. Nie trzeba miec teraz talentu, tylko umieć się przypodobac lepszym od siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalpl

Ona ma na imie ganieszka ale zbyt pospolite .. lili bardziej insta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalpl

Agnieszka*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili

Ich dziecko to w ogole do nich nie podobne . Zamienili w szpitalu 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiem ze o dzieciach się nie mówi ale to dziecko jest wyjątkowo brzydkie, z mina wiecznie niezadowolonego buldoga. Nie widzialam brzydszego na insta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggg

A co w niej takiego ciekawego, że aż mama ginekolog ja półecala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupa

to wszystko transakcja wymienna

jedna poleca drugą.  

Brzydkie, nie brzydkie jakie to znaczenie ma skoro kasy po sufit i za pare lat zmienic moze cala twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mama g. poleciła Agnieszkę po tym jak ta zaatakowała hafije za bodziaki "człowiek karmiony piersią". Urazilo to i ją i mamę g, jako matki karmiące dzieci mlekiem modyfikowanym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdynia
54 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Mama g. poleciła Agnieszkę po tym jak ta zaatakowała hafije za bodziaki "człowiek karmiony piersią". Urazilo to i ją i mamę g, jako matki karmiące dzieci mlekiem modyfikowanym. 

łooooo jezuu 

te matki-wariatki sa nienormalne

a co to za roznica butelka czy cycek,czy cesarka czy naturalnie

a zrobili z tego wyscig pokoju.

Prawda jest taka ze kazda matka nagrywala by filmiki o zyciu matki jakby miala na to czas i hajs zeby bylo na odpowiednia aranzacje

no ale zazwyczaj nie ma sie takich warunkow, super ciuszkow w kompletach i fury zabawek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
59 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mama g. poleciła Agnieszkę po tym jak ta zaatakowała hafije za bodziaki "człowiek karmiony piersią". Urazilo to i ją i mamę g, jako matki karmiące dzieci mlekiem modyfikowanym. 

Ja perdole.... to juz naprawdę zaawansowane odpieluszkowe zapalenie mózgu 🤦🏼‍♀️ U nich wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokon

No i te wyimaginowane problemy, pogadanki i wzajemny smozachwyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hera
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

 

i to jej psychomatkowanie ....

moze jakby miała 2 to by troche otrzeźwiała

i ta mania gdy ktos zapyta kiedy 2 dziecko od razu foch bo Alena ma byc jedynaczka

no z takim wychowaniem jej, wbijanie w poczucie ze jest najlepsza, najsliczniejsza to wyrosnie snobka jakich malo...

jak dla mnie miec 1 dziecko to je unieszczesliwic. znam duzo jedynakow i wiekszosc to rozpieszczone i wbite w ambicje dzieci/dorosli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×