Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Liliantoniak instamama

Polecane posty

Gość iwka
17 godzin temu, Gość Gosc napisał:

 

1 wystarczy- ile teraz juz kasy wydaje na zabiegi zeby sie wylaszczyc

a te włosy przedluzone to pasuja jej ...jak Karynie z osiedla

no nie wiem ale mnie trend sztucznych rzes i przedluzanych wlosow nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Praca przez internet, inwestycja 250$

Czas jaki trzeba poświęcić to od 30 do 90 minut dziennie. Na start dostajemy opiekuna, który m.in. pomaga nam w decyzyjnych inwestycjach. Możliwe są bardzo wysokie zyski, jeśli jesteś zainteresowany zarejestruj się na stronie https://bit.ly/34tnwux a my do Ciebie oddzwonimy i wszystko szczegółowo wytłumaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość Mila napisał:

Up

Po co upujesz watek o tej nudnej kobicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mnie np ciekawi zawsze taki fenomen z punktu psychologiczno-spolecznego

jest kobieta, ktora miala super prace w ktorej sie realizaowala i zamienia to wszystko na siedzenie w domu z dzieckiem, nagrywanie do telefonu smiesznych filmikow i projektowanie nieciekawych bluz

i tu nasuwa sie pytanie?

jak?jak to mozliwe?

ja po roku w domu wariowalam z nudow i pojscie do pracy bylo dla mnie wybawieniem z domowej rutyny.

wiec jak mozna robic sobie takie lasowanie mozgu i siedziec z dzieckiem i schodzic do jego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

mnie np ciekawi zawsze taki fenomen z punktu psychologiczno-spolecznego

jest kobieta, ktora miala super prace w ktorej sie realizaowala i zamienia to wszystko na siedzenie w domu z dzieckiem, nagrywanie do telefonu smiesznych filmikow i projektowanie nieciekawych bluz

i tu nasuwa sie pytanie?

jak?jak to mozliwe?

ja po roku w domu wariowalam z nudow i pojscie do pracy bylo dla mnie wybawieniem z domowej rutyny.

wiec jak mozna robic sobie takie lasowanie mozgu i siedziec z dzieckiem i schodzic do jego poziomu

Po pierwsze- odpieluszkowe zapalenie mózgu. Po drugie- kto powiedział ze pani Antoniak miała super dobrą pracę, w której sie realizowała? To że ona tak powiedziala to nie znaczy, że to rzeczywiście była prawda. Mało ludzi przyznaje się, że źle wybralo studia, zawód, ze ma dosyc swojej pracy. A im bardziej kierunek „prestizowy” tym trudniej to przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
51 minut temu, Gość Gosc napisał:

Po pierwsze- odpieluszkowe zapalenie mózgu. Po drugie- kto powiedział ze pani Antoniak miała super dobrą pracę, w której sie realizowała? To że ona tak powiedziala to nie znaczy, że to rzeczywiście była prawda. Mało ludzi przyznaje się, że źle wybralo studia, zawód, ze ma dosyc swojej pracy. A im bardziej kierunek „prestizowy” tym trudniej to przyznać.

sama wielokrotnie o tym mowila, ze praca w PR, że super wyzwania.

no moze popłynela z tymi opowiesciami. ale sensu nie widze w gadaniu jakiej to super pracy nie mam a tak naprawde jej nie znoscic

w sumie bdg lala tez mowila jaka ma super robote a okazalo sie ze wypisuje faktury u wujka w sklepie z oponami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość gosc napisał:

sama wielokrotnie o tym mowila, ze praca w PR, że super wyzwania.

no moze popłynela z tymi opowiesciami. ale sensu nie widze w gadaniu jakiej to super pracy nie mam a tak naprawde jej nie znoscic

w sumie bdg lala tez mowila jaka ma super robote a okazalo sie ze wypisuje faktury u wujka w sklepie z oponami..

No... super wyzwania ale po jakimś czasie te wyzwania potrafią zmęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

No... super wyzwania ale po jakimś czasie te wyzwania potrafią zmęczyć.

na tyle zeby sobie siedziec w domu i nagrywac jak dziecko wala sie po ziemi bo ma bunty?

ja bym chyba wolala je podniesc a nie nagrywac swojego bombelka w takich chwilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jej bluzy są tragiczne, zapanowała jakaś moda i co druga na insta projektuje i sprzedaje. A to takie szmaty są, nie rozumiem z jakich powodów ludzie to kupują, co w tym fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

na tyle zeby sobie siedziec w domu i nagrywac jak dziecko wala sie po ziemi bo ma bunty?

ja bym chyba wolala je podniesc a nie nagrywac swojego bombelka w takich chwilach

Widocznie różowa mamuśka woli pajacować na instagramie i spełniać się pijarowo dla samej siebie i swoich bluz niż znosić fochy jakiegoś szefa i obcej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Te jej przemyślenia 

A co umiera że ma takie rozkminy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

o losie 

ileż trzeba nagrac story o tym ze sie jedzie blabla carem

trzeba miec naprawde  nudne, smutne zycie zeby powiadamiac wszystkich o takich głupotach.

Te internetowe blogerki maja chyba nie po kolei w glowie ze nagrywaja co dzien kilkadziesiat story o nic nie wartych uwagi rzeczach 

 

wezcie sie do prawdziwej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona jak zauważyłam ze wszystkiego robi takie show. I ten sposób mówienia bardzo irytujący. Ze niby ma być to takie autoironiczne i zabawne ale wg mnie efekt jest bardzo kiepski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 14.12.2019 o 14:17, Gość Pola napisał:

Ma . Nie za często się pojawią ale na stronie jej sklepu reklamuje bluzy

Po tych jej wpisach, zastanawiam się, czy może nie rozstała się z mężem ? Teraz tez jest ciagle u matki z tego co widać na insta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pewnie musiała zdać już sprzedane mieszkanie koło Ożarowa i dlatego siedzi u matki. Wystarczy ruszyć głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

A teraz się bawi w Dubaju 

Kraj dla bogatych : bieda bawi się w Zakopanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 25.12.2019 o 22:33, Gość Gość napisał:

Po tych jej wpisach, zastanawiam się, czy może nie rozstała się z mężem ? Teraz tez jest ciagle u matki z tego co widać na insta ??

Też mam takie wrazenie.szkoda, chociaż między nimi nigdy nie było widać uczucia 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kola
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Też mam takie wrazenie.szkoda, chociaż między nimi nigdy nie było widać uczucia 😞

Właśnie tez ni się od jakiegoś czasu wydaje ze się rozstała, zwłaszcza patrząc na jej wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość Kola napisał:

Właśnie tez ni się od jakiegoś czasu wydaje ze się rozstała, zwłaszcza patrząc na jej wpisy

Zwłaszcza że nie wyrzuca żadnych zdjęć z sesji czy świąt z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Kola napisał:

Właśnie tez ni się od jakiegoś czasu wydaje ze się rozstała, zwłaszcza patrząc na jej wpisy

Eee napisała dużymi literami że mówiła do Starego to widać są razem chociaż na story go nie widać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 godzin temu, Gość Kola napisał:

Właśnie tez ni się od jakiegoś czasu wydaje ze się rozstała, zwłaszcza patrząc na jej włosy

A ja słyszałam że chodzi o zdradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wyprowadzka pelna para, ale zeby płakać ? bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 1.01.2020 o 14:36, Gość Kola napisał:

 

Zara będą płacze nad nowym domem, rozpakowywaniu pudel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia

Bardzo irytująca kobieta i na dodatek żenująca. Jej się wydaje, ze jest smieszna, ze umie w te zarty... Tiaaaa 🤣, najgorsze jest to, ze jej pscyhofanki utwierdzają ją w tym przekonaniu wielbiąc ją na kazdym kroku. W sumie jaki Pan taki kram 😉

 

Dnia 20.12.2019 o 01:06, Gość Gość napisał:

Ona jak zauważyłam ze wszystkiego robi takie show. I ten sposób mówienia bardzo irytujący. Ze niby ma być to takie autoironiczne i zabawne ale wg mnie efekt jest bardzo kiepski. 

Zgadzam się w 100%.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliant
 

no nie wiem... co chwile jakies super extra wczasy nie za 1500zł w promce ale takie Malediwy czy NY to tak z 15tys lekko licząc a przecież jeszcze dochodza wypady w Polsce po apartamentach i inne europejskie miasta.  teraz kupili dom to nie bierze sie tylko z reklam

Akurat te wypady w Polsce po apartamentach to nie z ich kieszeni 😉 Taki hotel da nocleg, jedzenie w zamian za polecenie i oznaczenie na Insta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka
 

Akurat te wypady w Polsce po apartamentach to nie z ich kieszeni 😉 Taki hotel da nocleg, jedzenie w zamian za polecenie i oznaczenie na Insta

To tak to można sobie jeździć na weekendy. Odpoczynek i relaks za parę filmików na story

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosckafe
 

Ona jak zauważyłam ze wszystkiego robi takie show. I ten sposób mówienia bardzo irytujący. Ze niby ma być to takie autoironiczne i zabawne ale wg mnie efekt jest bardzo kiepski. 

Dokładnie. Te dziwne słowa i zdrabnianie ich ,,luzik arbuzik" ,,sponio" ,,okay" ,,dzidziutek" itd. są, o zgrozo na porządku dziennym. Plus powitania ,,Dzień dobry KOTUSIE w ten piękny, słoneczny dzień". Serio? 🤦🏼

Co do komentowania wyglądu - uważam, że to nie na miejscu. Umówmy się, ani Lili ani Alena nie grzeszą urodą. I o ile Agnieszka mogłaby zadbać o figurę czy wyprostować zęby (nie potrzeba do tego operacji),  o tyle nie jest winą dziecka czy jej, że takie się urodziły. Wyśmiewanie się z wyglądu jest słabe. Gdy ktoś, ma np. od urodzenia krzywy nos to jego wina? No nie, bo taki się już urodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×