Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kim

Dwulatek niania czy zlobek

Polecane posty

Gość Kim

Hej, mam dwulatka, byłam z nim w domu, teraz muszę wracac do pracy, bije się z myślami czy niania czy żłobek? Głównie boje się chorób które starsze dziecko lepiej zniesie. W razie choroby nie mam nikogo, wyłącznie ja będę brała L4 a pewnie skończyłoby się i tak że musiałabym wziąć nianie na te choroby, cz nie lepiej od razu wziąć nianie na cały etat i nie posyłać do zlobka. Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bylam w takiej samej sytuacji jak Ty. Przez dwa lata bylam z dzieckiem, na rok wzielismy nianie, a od 3go roku chodzi do przedszkola. Teraz wiem, ze to była dobra decyzja. Duzo zalezy od dziecka. Moj uwielbia dzieci, od pierwszego dnia dobrze sie czul w przedszkolu i chetnie tam chodzil. Dzis nawet urzadzil awanture, ze on by chcial isc do przedszkola. Gdy mial 2 lata zdecydowanie lepsza byla niania. Maly nie zawsze wtedy wolal na nocnik, jadł to co chcial, spal kiedy chcial. Teraz to juz jest duzo powazniejszy dzieciak, wszystko opowie i jest samodzielny. Opiekunka w zlobku czy przedszkolu nie poswieci tyle czasu dziecku co niania, chociaz fajnie, ze mialby kontakt z dziecmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim

Dzięki, a dużo chorował jak poszedł do przedszkola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ani jedno, ani drugie. Mama to najlepszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja uważam że lepszy dobry żłobek. Ciekawe zajęcia, dzieci się ucza od siebie i mniejsze ryzyko, bo jednak jest jakaś kontrola i inni ludzie a nie jedna obca osoba w domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Ani jedno, ani drugie. Mama to najlepszy wybór.

Taaaa do 18stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×