Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joanna

Foreverslim - wspomaganie odchudzania

Polecane posty

Gość Joanna

Jak sądzicie, czy zastosowanie Foreverslim podczas odchudzania wspomoże ten proces?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Ja akurat stosowałam Foreverslim i jestem zadowolona, bo w końcu pozbyłam się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
Przed chwilą, Gość Alicja napisał:

Ja akurat stosowałam Foreverslim i jestem zadowolona, bo w końcu pozbyłam się nadwagi

Pytanie tylko na ile wpływ na ten proces miało zastosowanie Forreverslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja
Przed chwilą, Gość Gosia napisał:

Pytanie tylko na ile wpływ na ten proces miało zastosowanie Forreverslim

Nie jestem naiwna i nie wierzę w dud tabletki, co to zrobią wszystko za mnie, Jednak umiem też wyciągać wnioski. I napiszę Ci tak, jeżeli wcześniej byłam na samej diecie i nie przynosiło to specjalnych efektów. Zmodyfikowałam dietę obniżając jej kaloryczność, przy równoczesnym zwiększeniu o około 20% intensywności ćwiczeń i było troszkę lepiej, co u ,mnie przekładało się odpowiednio na wyniki 3 kilogramy w 3 miesiące, a po modyfikacji 1,5 kilograma w miesiąc, to raczej to za sukces nie można uznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
11 minut temu, Gość Alicja napisał:

Nie jestem naiwna i nie wierzę w dud tabletki, co to zrobią wszystko za mnie, Jednak umiem też wyciągać wnioski. I napiszę Ci tak, jeżeli wcześniej byłam na samej diecie i nie przynosiło to specjalnych efektów. Zmodyfikowałam dietę obniżając jej kaloryczność, przy równoczesnym zwiększeniu o około 20% intensywności ćwiczeń i było troszkę lepiej, co u ,mnie przekładało się odpowiednio na wyniki 3 kilogramy w 3 miesiące, a po modyfikacji 1,5 kilograma w miesiąc, to raczej to za sukces nie można uznać

A jaki to ma związek z Foreverslim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gosia napisał:

A jaki to ma związek z Foreverslim?

Żaden, spam reklamowy shitem jak zwykle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

No w sumie ma taki, że kolejny raz nie modyfikując już diety, czyli byłam na jej wersji o jakiej pisałam wcześniej, zaczęłam brać Foreverslim i podkreślam, bez zmian dodatkowych w moim postępowaniu w stosunku do tego co starałam się robić wcześniej, tym razem moja waga zaczęła systematycznie spadać w tempie prawie 5 kilogramów miesięcznie. To moim zdaniem znacząca różnica. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja
14 minut temu, Gość gość napisał:

Żaden, spam reklamowy shitem jak zwykle. 

Nie stosowałaś to po co się odzywasz? Wiesz jaki jest ogólnie problem z suplementami i ich działaniem? Taki jak napisałam na początku. Sama nie wierzę w cud tabletki. Suplement ma pomagać w procesie, wspomagając proces odchudzania a nie dokonywać cudów. Problem w tym iż w większości "TE NIEZADOWOLONE" są przekonane, że tabletki same powinny wypracować im figurę w momencie jak one będą siedzieć ze smartfonem i plotkować na fejsie i wbijać nowe puste fotki na insta. A to nie tędy droga. Co też nie wyklucza, że są osoby, które bez problemu poradzą sobie z nadwagą, mało że bez suplementu, to jeszcze prawie bez diety, podobnie jak są osoby, gdzie, gdybym jadła tyle co one, to dzisiaj bym ważyła z 200 kg, a je można podawać za przykład idelanej figury. Ale są też takie jak ja, które bez suplementu nie dadzą rady wygrać tej swoistej wojny o szczuplejszą sylwetkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata

Alicja ma rację, ja bym napisała więcej, odchudzanie rozpoczyna się w głowie. Jak się nie zmieni podejścia do odżywiania, do tego nie zmieni diety, nie wspomoże tego odpowiednimi blokerami i dietą, A prawda jest taka, zę Foreverslom jest z jednej strony takim blokerem, a z drugiej podkręca metabolizm I o to w tym wszystkim chodzi. Niestety, wiele osób na samo słowo suplement reaguje alergią nie zastanawiając się że powodem ich porażki nie jest suplement, a brak zrozumienia zasad jego działanie i własna niewiedza połączona nie wiem z lenistwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

Ja akurat stosowałam suplementację podczas odchudzania i jestem zadowolona. I z tego co można zauważyć na różnych forach tego rodzaju osób jest większośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirella

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i w najmniejszym stopniu nie żałuję tej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta

ja też mam cały czas bardzo dobre zdanie na temat Foreverslim, a stosowałąm te tabletki ponad dwa lata temu. Tak jak wtedy pozbyłam się nadwagi, tak do teraz nie mam z nią problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezu jaka żenada

Wcale nie widać, że to jedna i ta sama popyerdolona spamerzyca pisze. Wcale a wcale. Weź ty się rozpędź i yebnij barana o ścianę. Choć wątpię, by cokolwiek ci pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×