Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Halinka 989a

jestem w ciazy a tu badania kontrolne, co teraz?

Polecane posty

Gość Halinka 989a

Dzien dobry,

W dniu dzisiejszym otrzymalam informacje z kadr ze wysylaja mi na adres domowy papiery do badań kontrolonych. Jestem na zwolnieniu od listopada. Dziewczyna w kadrach nic nie potrafila  mi powiedziec wiecej. Nigdy nie bylam na zwolnieniu trwajacym tak dlugo.

Rozumiem ze te badanie wykonac musze tylko jesli chce wrocic do pracy? Dotyczą pracownikow wracajacych do pracy po nieobecności trwającej dłużej niż 30 dni.

Z powodu zlego samopoczucia (mam problem z kregoslupem, wymiotuje, jem antybiotyk i ogolnie nie czuje sie najlepiej) bede zwolnienie kontynuowala. Wizyte u ginekologa mam 20.12.

Co mam teraz zrobic z tymi papierami z pracy ?

Trzeba cos apisac, zadzownic do kadr, udokumentowac ze sa przeciwskazania do pracy i jakie ? Czy po prostu otrzymuje kolejne zwolnienie i juz ???

Prosze o pomoc.

Mam trudnego szefa i martwie sie o swoje stanowisko.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura

Przełam strach i zadzwoń do pracy. Spytaj kadrową co masz zrobić i ewentualnie jeszcze kierownika. Wątpię, żebyś musiała robić te badania, bo po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka989a

No wlasnie z kadrowa rozmawialam, dziewczyna chyba nie pracuje dlugo i nic mi nie potrafila powiedziec.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Póki jesteś na zwolnieniu lekarskim, to nie robisz badań okresowych do pracy (L4 to okres niezdolności do pracy, więc jak osoba niezdolna do pracy ma wykonać badania potwierdzające, że może pracować?). Badania powinnaś zrobić w dniu powrotu do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×