Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierwsza miłość

Polecane posty

Gość co  dalej
 

Może Marek nie pozwala Teresce widywać się z córką?

Nie  pozwala,  ale  myślę,  że  tak  Teresa  będzie  spotykać  się  z  Danusią,  bo  kontakt  jest  ważny, ciekawe  czy  zmienią  dziewczynkę,  ile  ona  może  mieć lat?  Jest  trochę  starsza  od  Julki, córki  Marii

Mateusz  zamknie  Emilkę  w  domu, jest  zazdrosny  o  Bartka

Artur  dowie  się  o  romansie  Kingi  z  Jankiem,  oboje  sobie  wypominają  dawne  związki,  Kinga  nie  zostawi  rodziny  nawet jak  ją Janek  prosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Nie  pozwala,  ale  myślę,  że  tak  Teresa  będzie  spotykać  się  z  Danusią,  bo  kontakt  jest  ważny, ciekawe  czy  zmienią  dziewczynkę,  ile  ona  może  mieć lat?  Jest  trochę  starsza  od  Julki, córki  Marii

Mateusz  zamknie  Emilkę  w  domu, jest  zazdrosny  o  Bartka

Artur  dowie  się  o  romansie  Kingi  z  Jankiem,  oboje  sobie  wypominają  dawne  związki,  Kinga  nie  zostawi  rodziny  nawet jak  ją Janek  prosi

I tak będą się rżnąć po kątach, a nikt nie odejdzie, chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygody
 

I tak będą się rżnąć po kątach, a nikt nie odejdzie, chore

Będą   mieli  pożar   w  hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malivaa

Karolina Sawka wcieli się w postać prostytutki Magdalenę Matuszewską dawnej dziewczyny Miksera

Słaby i ...any jest ten wątek z zdradą Kingi z Jankiem. Jak można zdradzić tak fajnego faceta. Widzisz Artur zdradził 2 razy ale mógł tez zdradzić 3 raz z Sylwią Konecką a tego już nie zrobił więc. Słabe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ten serial to taki gniot, przez tyle lat nikt żadnych wątków nie zakładał na forum bo nie było o czym pisać. Odlot od rzeczywistości. Dopiero teraz mogę powiedzieć że wątek Emilki mi się podoba, to co wczoraj powiedziała Kindze brzmiało prawdziwie i realistycznie. Widać że żałuje odejścia od męża.  Wątek Kaski i umierającej zony też cos tam wniósł wartościowego. Bartek też plusuje za pomoc tej rodzinie. Reszta to jakaś masakra, nic ciekawego, Melka wielka policjantka, wyszła za mąż za tego prawnika ale po co? Jedna wielka pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky

nikt nie zakładał wątków bo każdy nowy wątek nam lądowali nie wiadomo czemu 😕 mam nadzieję ze ten chociaz przetrwa i zaraz nam to nie usunął 

Tak gadacie ze głupi serial a ja wam powiem że to jedyny serial jaki oglądam w tv 😁

mnie tam ciekawi, jedynie Wadlewa nie mogę zdzierzyc nic ciekawego tam nigdy się nie dzieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

nikt nie zakładał wątków bo każdy nowy wątek nam lądowali nie wiadomo czemu 😕 mam nadzieję ze ten chociaz przetrwa i zaraz nam to nie usunął 

Tak gadacie ze głupi serial a ja wam powiem że to jedyny serial jaki oglądam w tv

mnie tam ciekawi, jedynie Wadlewa nie mogę zdzierzyc nic ciekawego tam nigdy się nie dzieje 

Kazanowa  urządzi  kazanie  w  sprawie  moralności🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

Czy mi się wydawało, czy Kinga mówiła, że Tomek ma mieć szczepienie, a gdy wróciła do domu to okazało się, że Maciek ma gorączkę po szczepionce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malivaa
 

Czy mi się wydawało, czy Kinga mówiła, że Tomek ma mieć szczepienie, a gdy wróciła do domu to okazało się, że Maciek ma gorączkę po szczepionce?

Kinga rano mówiła, że Maciek ma szczepienie a potem jak przyszła do Janka i się z nim całowała to powiedział, że miała zawieść Tomka na szczepienie a po chwili dzwoni telefon Kingi i Artur mówi, że Maciek ma gorączkę po szczepionce. Wpadka jak nic xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

nikt nie zakładał wątków bo każdy nowy wątek nam lądowali nie wiadomo czemu 😕 mam nadzieję ze ten chociaz przetrwa i zaraz nam to nie usunął 

Tak gadacie ze głupi serial a ja wam powiem że to jedyny serial jaki oglądam w tv 😁

mnie tam ciekawi, jedynie Wadlewa nie mogę zdzierzyc nic ciekawego tam nigdy się nie dzieje 

Odkąd jest Wienio to się dzieje aż za dużo jak na taką małą wioskę.

 

Czy mi się wydawało, czy Kinga mówiła, że Tomek ma mieć szczepienie, a gdy wróciła do domu to okazało się, że Maciek ma gorączkę po szczepionce?

Myślałam, że mam omamy słuchowe, a tu jednak wpadka. Za dużo kręcą naraz. Marysia i Dominika wyraźnie smuklejsze już są, więc coraz nowsze odcinki lecą. Ten aktor co gra króla chipsów ( z Barw Szczęścia)kiedyś miał epizod jako letnik, którego Śmiałek zaprosił, jak szukał Emilce męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fghkklhf

jaki Wienio? Zgadzam się te Wadlewo tylko zajmuje miejsce ciekawym wątkom 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 573

nareszcie Kinga zdradziła tego buchaja Artura i nie dlatego zeby się zemścić tylko że naprawdę czuje miętę do tego Janka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

nareszcie Kinga zdradziła tego buchaja Artura i nie dlatego zeby się zemścić tylko że naprawdę czuje miętę do tego Janka 😉

Ehh Właśnie ta mięta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

nareszcie Kinga zdradziła tego buchaja Artura i nie dlatego zeby się zemścić tylko że naprawdę czuje miętę do tego Janka 😉

Ehh Właśnie ta mięta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kinga to w ogóle nie myśli o dzieciach. Ma dwóch synów,które wychowują się bez ojców, Artur można powiedzieć jest taką namiastką ojca a ta pakuje się w romans. Przecież nie jest już nastolatką - powinna kierować się rozsądkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziwię się Emilce, że tkwi w takim toksycznym związku z Mateuszem. Przecież ona powinna być wyczulona na przemoc w związku, po tym jak Andrzej - pierwszy mąż ją bił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bus

ciekawe jakiego teraz fagasa znajdą Melinie, już miała znajdę z domu dziecka, gangstera, teraz syna gangstera xD ale jakoś jej wątki są najfajniejsze xD potem Kingi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bus

ciekawe jakiego teraz fagasa znajdą Melinie, już miała znajdę z domu dziecka, gangstera, teraz syna gangstera xD ale jakoś jej wątki są najfajniejsze xD potem Kingi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losy

Kinga   chce  rozwieść  się  z  Arturem,  synowie  źle  znoszą  to  wszystko,   Maciek  zachowuje  się  dziwnie, rodzice  dla  dobra  dzieci  mieszkają  ze  sobą,  ale  tak  jest  tak  samo

Sabina  źle  traktuje  Karola,  nie  pozwala  na  kontakt  z  Ewą,  wyżywa  na  nim  się  za  używanie telefonu,  przerażona  swoim  zachowaniem  ucieka,  co  nie  jest  z  nią  tak?

Dominika  i  Arleta  podpalą  galerię  Anety,  ukradną   cenne  rzeczy, ale  Arleta  oszuka  koleżankę  i  ucieknie  z  łupem

Dominika  szuka  dla  siebie  alibi,  Aneta  nie  wie  po  czyjej  stronie  stanąć,  może  policja  rozwiąże  kłopot

Ania  i  Śmiałek  wezmą  ślub

Pobita  Emilka  w  szpitalu  wzbudza  podejrzenia  ,że  jest  ofiarą  przemocy,  policja  chce  wejść  do  mieszkania  Mateusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×