Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Beznadziejnie się czuje

Polecane posty

Gość Gość

Witam, 

Nie mam z kim porozmawiać, z moim mężem jesteśmy po ślubie 14 lat. Ostatnie miesiące są dosyć nerwowe, mój mąż często się na mnie obraża Dzisiaj mój mąż się na mnie obrazil bo chciał iść do knajpy. Ale powiedział, że się już zaczyna się robić ciemno. A ja chciałam zazartować i powiedziałam : nie bój się kochanie, nikt nas nie zaatakuje, jesteś postawnym mężczyzna nikt nie będzie miał odwagi. Palnelam takie słowa nie zastanawiając się że go to urazi. Powiedział że go obrazilam, że widzę w nim tchórz a nie mężczyznę. Ale to jest nie prawda, przecież ja w nim widzę mężczyznę, często mu to mówię że jest moim bohaterem że mi imponuje, że jest odważny.Przepraszam go za ten żart ale on mnie nie chce słuchać. Czuję się jak ...😪. Zranilam go 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdechły kot

baby to jak coś palną to łeb staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chffr

To on Ciebie powinien przeprosic. Przepraszasz go za komplementy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

nie wiem czy to jest komplement, jak mówię żeby się nie bał, on odebrał to że widzę w nim tchórza, tragedia. Teraz powiedział że przynajmniej wie co o nim myślę, a cały czas mu tłumacze przykłady kiedy był odważny i jak często jest dla mnie męski. Nic do niego nie trafia powiedział mi że czas na zmiany że poszuka sobie kobiety która będzie widzieć w nim mężczyznę. Dozgonny masz rację co nie powiem teraz to uważa za atak, to był tylko głupi, niesmaczne żart 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Witam, 

Nie mam z kim porozmawiać, z moim mężem jesteśmy po ślubie 14 lat. Ostatnie miesiące są dosyć nerwowe, mój mąż często się na mnie obraża Dzisiaj mój mąż się na mnie obrazil bo chciał iść do knajpy. Ale powiedział, że się już zaczyna się robić ciemno. A ja chciałam zazartować i powiedziałam : nie bój się kochanie, nikt nas nie zaatakuje, jesteś postawnym mężczyzna nikt nie będzie miał odwagi. Palnelam takie słowa nie zastanawiając się że go to urazi. Powiedział że go obrazilam, że widzę w nim tchórz a nie mężczyznę. Ale to jest nie prawda, przecież ja w nim widzę mężczyznę, często mu to mówię że jest moim bohaterem że mi imponuje, że jest odważny.Przepraszam go za ten żart ale on mnie nie chce słuchać. Czuję się jak ...😪. Zranilam go 

Coś Ty narobiła, teraz bedzie bał się swojego cienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie sciemniam, czuję się jak g..no.On siedzi z jednym pokoju ja w drugim gdy chce przeprosić to mówi mi, żebym nie przepraszała za coś co myślę, ale ja tak nie myślę nie uważam go za tchórza który się boi, jak mu to tłumacze to pyta dlaczego w takim razie dlaczego go nie szanuje i dlaczego tak zazartowałam jak tak nie myślę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dozgonny dziękuję za rady, mój mąż jest DDA dlatego może jest taki wrażliwy. Jest 22 więc nigdzie raczej nie pójdę, położyłam się w drugim pokoju. I tak czuję się winna. Choć Tobie miłego wieczoru życzę, chciałabym aby mój mąż miał takie podejście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, dozgonny napisał:

Widzę, że tłumaczysz go na każdym kroku. Skoro jest DDA i o tym wie, to czas najwyższy aby sobie to uświadomił. 
Jak by miał takie podejście jak ja to by nie było ślubu. 😄  Ja będąc świadomy swojego DDA inaczej mówiąc toksyczności... nie chciał bym obarczać swoimi problemami innych, zwłaszcza kogoś kogo kocham. 

Taak jeaasne. Jaki ty wspanialomyslny jestes. Zyl bys w celibacie, bo masz DDA . Hmm, tak, tak. Na pewno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widzisz, możesz to potraktować jako trening w umacnianiu swojej postawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, dozgonny napisał:

Mam prawie 40 lat na karku i żyję sam między innymi właśnie dlatego, że mam różnego rodzaju problemy, którymi nie chce nikogo obarczać. Nie jestem też jednym z tych, którzy traktują sex jak sport. Jestem absolutnie sam, pogodziłem się z tym i tak pozostanie. Nawet dobrze mi to zrobiło, bo przynajmniej poznałem siebie i jestem świadom swoich problemów. Dla wielu tu obecnych osób będzie to czymś co będą mogli wyśmiać, zdyskredytować moją osobę... ale szczerze? Osobiście przerobiłem już wielokrotnie ten wątek i zdaje sobie sprawę jak to wszystko działa. Nie przejmuje się słowami krytyki. Nie to się liczy co myślą o mnie ludzie, którzy mnie nie znają, tylko to co ja myślę o sobie i to czy czuje się dobrze z tym jak żyję. Widzicie moi drodzy czytelnicy, ważne jest to czego doświadczamy, to nas kształtuje i wzmacnia. Gdy jesteśmy silni wewnątrz, to świat wirtualny nie jest wstanie nas złamać. Zwłaszcza, że zagrywki ludzi tutaj są jak reklamy, które w kółko nadają ten sam przekaz. To dziwne, że te schematy zachowań się tak często powielają. Tym wszystkim hejterom czasami współczuję, że ich psychika została tak skrzywiona i wypaczona w czasie ich rozwoju. Musieli mieć smutne dzieciństwo. 

Człowieku ty nie jesteś osobą kompetentna do udzielania rad a wypowiadasz się jak oświeconą. Zamilcz i nie kompromituj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Współczuję męczyć się z kimś takim. Na starość to się jeszcze będzie pogarszać. Zniszczysz sobie nerwy i psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Przecież to provo a deebile lykaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardzo proszę tutaj nikogo nie obrażać. Napisałam ten post bo jest mi trudno i chciałam się wyżalić. Proszę nie hejtować tutaj nikogo Dozgonny wybrał życie takie jak chciał i to jego prawo, a to co napisał dla mnie, pocieszyło mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio

dozgonny ,jesteś moim idolem, masz bardzo ciekawy tok myśli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdddd
2 minuty temu, Gość Misio napisał:

dozgonny ,jesteś moim idolem, masz bardzo ciekawy tok myśli. 

Fajny idol który sam siebie nazywał zerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, dozgonny napisał:

😄 A co? Nie wolno mi być zerem? 😄 Zero to niedoceniana wartość początkowa. Zawsze to lepsze od debetu. 😄 

Zero to coś czego nie ma więc nie wiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio
5 minut temu, dozgonny napisał:

Mam nadzieję, że sobie tylko stroisz ze mnie żarty. 🙂 
Jeśli nie, to radzę odstąpić od gloryfikowania mojej osoby. To nikomu na dobre nie wyjdzie. 😄 

Nie śmiał bym żartować z Ciebie. Choć mamy różne podejście.  Ja lubię używać wulgaryzmów i chamstwa w realu i tu również. Ale twoja finezja wypowiedzi i przemyślenie każdego słowa, robi na mnie wrażenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
1 minutę temu, Gość Misio napisał:

Nie śmiał bym żartować z Ciebie. Choć mamy różne podejście.  Ja lubię używać wulgaryzmów i chamstwa w realu i tu również. Ale twoja finezja wypowiedzi i przemyślenie każdego słowa, robi na mnie wrażenie. 

obciagnij mu zatem xDdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, dozgonny napisał:

A zero stopni Celsjusza? Niby nic, a jednak coś. 🙂 

0 stopni celsjusza to 32 stopnie farenhaita. Po prostu skala myląca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio
2 minuty temu, Gość lol napisał:

obciagnij mu zatem xDdd

Sam se obciagnij fujaro i ofiaro pęknięty kondonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xdddd
Przed chwilą, Gość Misio napisał:

Sam se obciagnij fujaro i ofiaro pęknięty kondonna.

To ty faceta komplementuje gayu 🐷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio
4 minuty temu, Gość lol napisał:

obciagnij mu zatem xDdd

Sam se obciagnij fujaro i ofiaro pękniętego konndona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hegemon
1 minutę temu, Gość Misio napisał:

Sam se obciagnij fujaro i ofiaro pękniętego konndona.

Twój stary spuścił się na but i kopnął matkę w piizde, tak powstales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, dozgonny napisał:

Hmm... W sumie racja. 🙂 Mam inny pomysł. Przykładowo masz 10 000 zł na koncie bankowym. Poproś Panią w okienku aby dopisała Tobie jedno nic nie znaczące zero. Ciekawe czy się zgodzi. 😄 Wówczas 10 000 zł zamieni się w 100 000 zł. A niby to zero nie jest nic warte. 😉 Wiem, wiem, trochę naciągana teoria, ale muszę podkreślić znaczenie mojego niedocenianego zera. 😄 

To 0 to kolejna liczba dziesietna a zero początkowe to zero czyli nic. Czego nie pomnozysz przez 0 otrzymasz 0. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harry
1 minutę temu, dozgonny napisał:

Ej.. Ej.. Uszanujcie autorkę postu. Ona o coś prosiła, tak!? 

Niech nam obciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio
6 minut temu, Gość Hegemon napisał:

Twój stary spuścił się na but i kopnął matkę w piizde, tak powstales

Jesteś Hegemonem swojego marnego fiuuta...heheh. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucyfix
Przed chwilą, Gość Misio napisał:

Jesteś Hegemonem swojego marnego fiuuta...heheh. 

A twój odpadł a właściwie został uciety bo lekarz go pomylił z pępowina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fhbk

Twój  mąż jest jakiś  głupi.Moj facet też  jest dda i gdybym tak mu powiedziała uznał by to za komplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kert
Przed chwilą, dozgonny napisał:

Dobra, ja stąd znikam. Popsuliście temat. W waszym imieniu i swoim, bo ewidentnie to przeze mnie powstało to zamieszanie przepraszam autorkę postu. Eh... 😞 

Po prostu jej obciagnij i już 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia z reklamy

Dozgonny jesteś takim męskim menszczyznom że powinieneś występować w reklamie Old Spice. Zapraszam cię na casting, środa ul towarowa 23, Gdańsk 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×