Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata

O co mu chodzi?

Polecane posty

Gość Beata

Z moim facetem jestem od kilku miesięcy.. Jednak ostatnimi razy zaczął się dziwnie zachowywać.

Zauważyłam że zaczął pisać z taką jedną znajomą.. Nie przeszkadzało by mi to gdyby nie to, że przez to potrafi nie pisać do mnie, a jak już to ledwo w nocy a cały dzień na tel był. Rzadziej chce się spotykać, bo mówi że ma obowiązki. Wiem że dużo pracuje, ale wcześniej nie było z tym problemu. Zaczął się mnie czasem czepiać o ...y, serio naprawdę takie słabe a potem jeszcze mówi że to na złość chciał.. Przestał na mnie patrzeć tak jak kiedyś.. Teraz tak obojętnie, potrafię mówić coś mu a ten nie słucha. Ostatnio przyłapałam go na kłamstwie... Niby nie ważnym ale przez to że to była ...a to dziwię się po co.. 

Nie wiem co to może oznaczać, czy to ja przesadzam czy już rutyna się wkradła.. Nie wiem, oceńcie to... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donnie

Już jesteś spalona, znudziłaś mu się, was już nie ma, czym szybciej załapiesz tym lepiej dla ciebie. Nic nie zrobisz, ruszaj dalej bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znalazł lepszą, mlodszą, ładniejszą, może lepiej robi gałę, nic na to nie poradzisz, takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

...a Ty w ogóle robisz mu gałę? Teraz to podstawa związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po co pisać na kafe ,przecież wiadomo ,że ma cię gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdziuch

Autkorka nie kumata jak większość bab, a potem wielkie zdziwienie że zdradził itd., głupie one nie są tylko mają dziwne rozumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Piszę, bo jak zwracam mu uwagę i pytam czy mu się znudziłam i czy kogoś ma to mówi że nie, że mu bardzo zależy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Beata napisał:

Piszę, bo jak zwracam mu uwagę i pytam czy mu się znudziłam i czy kogoś ma to mówi że nie, że mu bardzo zależy. 

A wiesz o tym ,że mężczyznom nigdy nie można ufać w 100% 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty może powinnas się przespać 

 O tej godzinie normalne dziewczyn nie siedzą na forach 

8 minut temu, Gość gość napisał:

A wiesz o tym ,że mężczyznom nigdy nie można ufać w 100% 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocisk
23 minuty temu, Gość Beata napisał:

Piszę, bo jak zwracam mu uwagę i pytam czy mu się znudziłam i czy kogoś ma to mówi że nie, że mu bardzo zależy. 

 bo on chce jeszcze zaruhać dodatkowo, ty jednak durna jesteś, czy wy takie wszystkie niemrawe? brak wam podstawowego zdrowego rozsądku, a potem macie takie jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdze po fasoli
21 minut temu, Gość gość napisał:

A wiesz o tym ,że mężczyznom nigdy nie można ufać w 100% 

nie takim którzy z innymi laskami piszą, facet w związku nie powinien mieć znajomych kobiet, zawsze pokusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GMT+/-
13 minut temu, Thomas82 napisał:

Ty może powinnas się przespać 

 O tej godzinie normalne dziewczyn nie siedzą na forach 

 

o jakiej godzinie? skąd wiesz jaka u niej pora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość GMT+/- napisał:

o jakiej godzinie? skąd wiesz jaka u niej pora?

Nie brałaś nigdy pod uwagę tego że jak on się wkur... Na Ciebie tak fest. 

To zrobi Ci numer. I stracisz dzieci? 

Myślisz że On jest naprawdę palcem robiony? Że nie wie że ćpasz? Że jesteś chora psychicznie? Że poprostu najzwyczajniej w świecie sprzeda Cie na policję.?  Brałaś to kiedyś pod uwagę. Wtedy Ty sprzedasz swoich kolegów od towaru. A oni Ciebie że w dodatku brałaś dragi w debet i płaciłaś za nie poprostu swoją dupą... Pomyśl masz 34lata. On to wygra nie Ty. 

On nie przegrywa, zapamiętaj to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość GMT+/- napisał:

o jakiej godzinie? skąd wiesz jaka u niej pora?

Każdy dzień to dla niego poprostu zabawa.  Zbiera tylko dowody na Ciebie żeby Cię wykończyć psychicznie. Co bardzo dobrze mu wychodzi.  I wiedz tylko tyle że On nie gra sam, ma za sobą kilka osób. Wystarczy że ktoś zapuka do Twych drzwi

 I powie prosimy ubrać buty pojedziemy do szpitala na pobranie krwi. I wtedy będziesz wiedziała w tej swojej pustej głowie. Że to koniec tego meczu. Że poprostu Przegrałaś. 

I tak zakończy się Twoja przygoda. On Chciał od samego początku dobrze, dla Ciebie dla Was, dla dzieci. Ale Ty faulowałaś na każdym kroku. Ile myślisz będzie to znosił?  Godzinę? Tydzień? Czy tyle że do tego czasu będziesz miała to ... we krwi. Przykre smutne. Ale prawdziwe. 

11 minut temu, Gość GMT+/- napisał:

o jakiej godzinie? skąd wiesz jaka u niej pora?

Nie brałaś nigdy pod uwagę tego że jak on się wkur... Na Ciebie tak fest. 

To zrobi Ci numer. I stracisz dzieci? 

Myślisz że On jest naprawdę palcem robiony? Że nie wie że ćpasz? Że jesteś chora psychicznie? Że poprostu najzwyczajniej w świecie sprzeda Cie na policję.?  Brałaś to kiedyś pod uwagę. Wtedy Ty sprzedasz swoich kolegów od towaru. A oni Ciebie że w dodatku brałaś dragi w debet i płaciłaś za nie poprostu swoją dupą... Pomyśl masz 34lata. On to wygra nie Ty. 

On nie przegrywa, zapamiętaj to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka mała podpowiedź, 

Mamy XXI,  On Ci nie raz mówił że i tak i tak zabierze Ci córkę. 

Nie mówił jak to zrobi. Ale mówił. 

To że go nie ma przy Tobie, nie znaczy że oczy ma zamknięte. 

Wiedziałaś że aktorem jest zajebistym. 

Miałaś rację. A aktorzy najlepiej czują się przed kamerą.  A ich jest naprawdę sporo, i wierzyć możesz czy też nie. One patrzą wszystkie dokładnie na Ciebie, na każdy Twój ruch od długiego już czasu.  Nie ma co szukać bo szansę są małe tak samo jak One. 

Pozdrawiamy całą ekipą . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa tak zwana obserwacja zachowań. 

Gdy komuś bardzo mocnoc na czymś zależy. I jeśli ktoś dąży do swojego celu nawet po trupach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do świąt możemy odliczać dni. On napewno je spędzi z najbliższymi mu osobami. 

Pytanie jest takie, Czy wiesz Ty gdzie spędzisz święta? Z kim je spędzisz? 

 

Pytał się wczoraj Ciebie o plany na Sylwestra 🙂

 

Przepraszamy.  

Kto się ...ą urodził, kanarkiem nie zdechnie. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×