Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdumiona

dlaczego?

Polecane posty

Gość zdumiona

moj byly przyjaciel, z ktorym zerwalam kontakt 10 lat temu nadal jest sam
gdy sie poznalismy twierdzil, ze sie we mnie zakochal, ale ja bylam juz zajeta wiec sami rozumiecie
myslicie, ze nadal cos do mnie czuje skoro nikogo nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

czemu to cię obchodzi, tym bardziej po 10 latach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdumiona

martwie sie bo zycze mu jak najlepiej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość zdumiona napisał:

martwie sie bo zycze mu jak najlepiej

 

Yhym martwisz się tak samo jak o staruszka który kest sąsiadem. Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdumiona
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Yhym martwisz się tak samo jak o staruszka który kest sąsiadem. Żenada

żenadą jest zgorzkniały facet, który zamiast wypowiedzieć się na temat atakuje obcą mu osobę tylko dlatego, że ma złe doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość zdumiona napisał:

żenadą jest zgorzkniały facet, który zamiast wypowiedzieć się na temat atakuje obcą mu osobę tylko dlatego, że ma złe doświadczenia

Nie mam złego doświadczenia tylko dziwią mnie takie kobiety. Czy na imię Ci Teresa? Masz szczęśliwe życie to zajmij się swoim a nie szukasz odpowiedzi na dość głupie pytanie, zapomniałem to znajomy nawet dobry to nie lepiej zapytać się Jego? O matko niby mądra ale jakoś tego nie widać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość zdumiona napisał:

żenadą jest zgorzkniały facet, który zamiast wypowiedzieć się na temat atakuje obcą mu osobę tylko dlatego, że ma złe doświadczenia

Przyjaciel jak go nazywasz to jeszcze lepiej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdumiona
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie mam złego doświadczenia tylko dziwią mnie takie kobiety. Czy na imię Ci Teresa? Masz szczęśliwe życie to zajmij się swoim a nie szukasz odpowiedzi na dość głupie pytanie, zapomniałem to znajomy nawet dobry to nie lepiej zapytać się Jego? O matko niby mądra ale jakoś tego nie widać 

co za poje/bany naród, już nawet nie można sobie normalnie porozmawiać i wymienić się swoimi doświadczeniami i uwagami
zawsze musi się znaleźć jakiś h/u/j który wszystko miesza z g/ó/w/n/e/m 
s/p/i/e/r/d/a/l/a/j smarkaczu do swojej nory w której gnijesz i pozwól ludziom normalnie porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Translator
6 minut temu, sansy76 napisał:

Przeżywałem depresję, kiedy mój mąż zostawił mnie i dzieci innej kobiecie. Mieliśmy razem piękne życie i spokojny dom. Kilka dni temu zauważam od niego dziwne zachowanie, nagle kilka tygodni później dowiedziałem się, że mój mąż widuje się z kimś innym. przestał ze mną rozmawiać i zaczął wracać późno z pracy, nie obchodzi mnie i dzieci, błagałam go, by zmienił swoje obyczaje i był dobrym człowiekiem. nie chciał mnie słuchać. Płakałem gorzko ze złamanym sercem, ponieważ moje małżeństwo się rozpadło. Zrobiłem wszystko, co mogłem, aby rozwiązać ten problem, ale bezskutecznie. Byłem bardzo zmartwiony i bezradny. Słyszałem wspaniałe wieści o ugodzie małżeńskiej w pracy Dr.Goko, skontaktowałem się z nim i wyjaśniłem wszystko, co się wydarzyło, z nadzieją na rozwiązanie. Obiecuje mi pomóc, co zrobił. Rozwiązał problem w moim małżeństwie i połączył mnie z mężem. Z dumą mogę powiedzieć, że moje małżeństwo znów jest lepsze. kontakt w celu uzyskania pomocy e-mail: dr.gokosspiritualcaster@gmail.com
WhatsApp i Viber ten numer +2348056398964

😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🙈🙈🙈🙈🙉🙉🙉🙉🙉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość zdumiona napisał:

co za poje/bany naród, już nawet nie można sobie normalnie porozmawiać i wymienić się swoimi doświadczeniami i uwagami
zawsze musi się znaleźć jakiś h/u/j który wszystko miesza z g/ó/w/n/e/m 
s/p/i/e/r/d/a/l/a/j smarkaczu do swojej nory w której gnijesz i pozwól ludziom normalnie porozmawiać

Z Tobą na pewno nie będzie mądrej, konstruktywnej rozmowy bo twa inteligencja jest mikroskopijna jak od razu rzucasz mięsem 🙂 pewnie taka szcześliwa jesteś że chciałabyś z przyjacielem się podzielić. Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof
9 minut temu, Gość ...Translator napisał:

😂🤣🙈🙉

TAM w .... to wlasnie tego typu malzenstwa mezczyzna z mezczyzna, a Wy sie dziwicie ze jak Apfryka chce przyjezdzac to protestuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×