Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Mnie tez w ciaży i po porodzie zrobił się budyń z mózgu, przed ciażą byłam mega ogarnięta, zrobiłam 2 kier. studiów dziennych, pracowałam po 10-12 godz dziennie nawet w niedziele i miałam świetna pamieć. Po ciąży mam problemy z pamiecia, zawroty głowy i nie pamietam, co robiłam wczoraj. To nie wraca do normy, a dziecko ma już 4 lata.

Nie strasz proszę... Ja nie mogę na to pozwolić. Jak funkcjonuje twoja rodzina. Mój związek właściwie się rozpadł trzyma dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Perła napisał:

Syndrom chronicznego zmęczenia:

brak energii,  nie ma sił chodzić,  mówić. Wszystko na siłę. 

Ciągłe zmęczenie

senność

Spowolnienie

rozdrażnienie.  

 

Tak się czuję.ale żebym ja teraz nie widziała ile warte jest 100zl. W sensie na ile wystarcza.wczesniej ok a teraz...    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegnam81

TYlko SMIERDZ,SMIERDZ,SMIERDZ...NIE ZNASZ SIE.Rozpoczynam akcje w 2020 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Zegnam81 napisał:

Tylko i wylacznie SMIERDZ...Ty sie NIE ZNASZ.

To poco żyjesz jeszcze! Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Twój facet jest bezczelny, też idź spać o 18 a jego zostaw z dzieckiem!

Próbowałam niestety dziecko płacze on śpi.nueveaz tak było dziś.spal do 8 potem od 11 do 14  a potem od 20 do teraz.. nigdy tak nie było. A teraz mam dosc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegnam81

NIECH ZWYCIEZY HONOR RYCERZA czyli GRA W SMIERDZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość misia napisał:

Bardzo trudno komuś pomóc  w kilku zdaniach, zwłaszcza gdy się nie wie co najbardziej doprowadza go do depresji. Napiszę Ci tak w wielkim skrócie.

Depresja to złość skierowana do wewnątrz. Żeby poradzić sobie z depresją trzeba się pozbyć tej złości i żalu. Inaczej się nie da wrócić do równowagi. Pracowałaś ponad normę bo masz wyśrubowane standardy. Przy dziecku nie da się ich utrzymać. Zwolnij, pogódź się z niedociągnięciami, niedoskonałościami, własnym zmęczeniem. Takie jest właśnie życie. Żyj chwilą obecną, tym co przynosi dzień. Nie myśl co będzie za miesiąc czy rok, zajmuj się tym co robisz w danej chwili. Rozglądaj się wokół siebie i doceniaj to wszystko co masz. Po urodzeniu dziecka inne rzeczy stają się ważniejsze niż przed.

Kurcze chcę tak zrobić ale to masakra lęk niepewność strach przed jutrem.. Zawsze silna a dziś siły brak.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Mariniki napisał:

Próbowałam niestety dziecko płacze on śpi.nueveaz tak było dziś.spal do 8 potem od 11 do 14  a potem od 20 do teraz.. nigdy tak nie było. A teraz mam dosc 

ale dlaczego dziecko płacze? ma mokro w pieluszce, głodne ciągle? bo jeśli jest to najzwyczajniej w świecie kaprys dziecka i próba zwrócenia uwagi nie dziwie się, że twój mąż woli się wyspać niżeli zrywać na każde zawołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Gość gosc napisał:

Mnie tez w ciaży i po porodzie zrobił się budyń z mózgu, przed ciażą byłam mega ogarnięta, zrobiłam 2 kier. studiów dziennych, pracowałam po 10-12 godz dziennie nawet w niedziele i miałam świetna pamieć. Po ciąży mam problemy z pamiecia, zawroty głowy i nie pamietam, co robiłam wczoraj. To nie wraca do normy, a dziecko ma już 4 lata.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegnam81

WYbralem SMIERDZ i nie powstrzymacie mnie przed tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×