Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WOŚP z tęczowymi żagielkami

Polecane posty

Gość gość

W tym roku WOŚP ma tęczowe żagielki. Nie rozumiem. Co ma piernik do wiatraka i po co łączyć zbieranie pieniędzy na rzecz dzieci z tęczą? Ktoś może wyjaśnić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A co Ci tęcza przeszkadza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A Tobie co, przeszkadza moje pytanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Przeszkadza bo pytanie jest tendencyjne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tendencyjna jest ta tęcza właśnie, nie rozumiem po co ją Owsiak wplótł w w WOŚP, no chyba że miał w tym jakiś cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie rozumiesz bo jesteś głupi. Nie wiesz jaki jest układ kolorów w tęczy. Gdybyś znał kolejność to byś nie robił z siebie barana na caffe buahahahaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka

To nie jest żadna tęcza ty przewrażliwiona PiSuarko tylko paski. Od samego początku każdy finał miał kolorowe logo. Były różne kolorowe wzorki i teraz takie dzbany jak ty będą się wszędzie doszukiwać kij wie czego. Teraz już nie wolno zrobić nigdzie pasków kolorowych a już nie daj Bóg tęczy. Tęcza już jest spalona do końca świata. Porąbało was już do reszty.

Ostatnio nawet byłam w smyku i dziewczynką chciała takinkolorowy zeszyt z włochatą okładką właśnie w kolorowe paski to też jej matka durnowata dzbanica mało spazmów nie dostała i kazała wybrać inny,  nie z TĘCZĄ, a dziecko może z 5 lat miało....

MASAKRA co ten PiS robi z mniej inteligentnymi ludźmi. Wszystko można wam wcisnąć, a wy zeżrecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Taaak? I akurat tęcza w tym roku na WOŚP, no patrz jaki przypadek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ani mnie to grzeje ani ziębi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Taaak? I akurat tęcza w tym roku na WOŚP, no patrz jaki przypadek. 

Nie ma żadnej tęczy i żadnego przypadku. Podle kłamiesz, jak każdy PiSowiec oszczerca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Taaak? I akurat tęcza w tym roku na WOŚP, no patrz jaki przypadek. 

A co ci kuźwa tęcza przeszkadza? Choć w sumie po ostatnich wyborach to żałobny czarny byłby lepszym wyborem, fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Nie ma żadnej tęczy i żadnego przypadku. Podle kłamiesz, jak każdy PiSowiec oszczerca

Oczywiście, że tak. NIE MA PRZYPADKU: paski, ja Ty to mówisz, czyli tegoroczny wzorek na logo WOŚP jest celowy. 

Oczywiście jest to tak zrobione, żeby nie mozna się było doczepić. No jak to, zwykłe paseczki tęczy, co tu się czepiać, a jednak. Są różne wzorki i możliwości, ale nie, Owsiak wybrał własnie tę, dlaczego? 

Głupotą jest tego nie dostrzegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Taaak? I akurat tęcza w tym roku na WOŚP, no patrz jaki przypadek. 

To nie jest tęcza przygłupie pisowski nie widzisz? Znasz układ kolorów na tęczy? Twoj idol kaczorek jest gejem i to widać na 10 km, a swoim chorobliwym konserwatyzmem i nienawiścią do lgbt tylko to potwierdza. Wielki orędownik rodziny, o dzieciach w Polsce mówi "nasze dzieci" już nawet na dzieciach swoje brudne łapka położył, a gdzie jest jego żona i dzieci skoro on taki tradycjonalista? No właśnie! Jego żona musiałaby mieć wąsy na mordzie i pyndola między nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Okropnie plujesz jadem wiesz? To nie świadczy zbyt dobrze o Tobie. Jesteś trollem, który ma za zadnie opluwać Pisowców? Bo jeśli jesteś prawdziwym człowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Oczywiście, że tak. NIE MA PRZYPADKU: paski, ja Ty to mówisz, czyli tegoroczny wzorek na logo WOŚP jest celowy. 

Oczywiście jest to tak zrobione, żeby nie mozna się było doczepić. No jak to, zwykłe paseczki tęczy, co tu się czepiać, a jednak. Są różne wzorki i możliwości, ale nie, Owsiak wybrał własnie tę, dlaczego? 

Głupotą jest tego nie dostrzegać

a dlaczego Kaczyński ktory pociaga za wszydkie sznurki w kraju, steruje premierem i prezydentem, każdego jest w stanie wywali" na zbity ryj, każdy nawet Duda na Nowogrodzką jeździ po wytyczne i nie może Kaczor w takiej aferze z Banasiak sobie poradzić? Misiewicz wyrzucił na bruk i jeszcze przed sądem postawił A teraz ma rączki związane w sprawie Banasia, który z gangsterami współpracuje, który regularny dom publiczny prowadzi? Rustykalny Banaś. W każdym kraju już by siedział i był skończony, a w katolickiej Polsce, ostoi moralności i prawości zaraz go świętym ogłoszą i to ci nie przeszkadza, a paski na żaglu Cię bolą? a w ogóle to przypadek że Banaś jest nietykalny? jakoś każdego Kaczor może udoopic a jego nie? Widocznie Banaś ma jakieś brudy na Kaczora i tyle. Taka jest ta prawa Polska-katolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość gość napisał:

Oczywiście, że tak. NIE MA PRZYPADKU: paski, ja Ty to mówisz, czyli tegoroczny wzorek na logo WOŚP jest celowy. 

Oczywiście jest to tak zrobione, żeby nie mozna się było doczepić. No jak to, zwykłe paseczki tęczy, co tu się czepiać, a jednak. Są różne wzorki i możliwości, ale nie, Owsiak wybrał własnie tę, dlaczego? 

Głupotą jest tego nie dostrzegać

takie święto/głupole to widzą cuda gdzie ich nie ma, jakieś obrazki im płaczą, coś sie im na oknach pokazuje to i tęczę widzą gdzie chcą. Ten sam objaw choroby.

Wzorki w tęczy  hahaha jaka kre/tynka. Trzeba było uczyć sie fizyki to byś wiedziała czym jest tęcza. Nieuk zupełny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

no właśnie przeszkadza Ci kolorowy żagielek, a nie przeszkadza Ci, że prawi i sprawiedliwi stoją murem za gangsterem który prowadzi dom uciech i stręczy kobiety? to są te wartości, które Nas mają chronić przed tym "strasznym" LGBT? 

paseczków się boi melepeta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja tylko zadałam pytanie. A Ty już mnie wyzywasz i mieszasz w to PiS. Czy ja obrażam Twoją opcję polityczną, lub Ciebie? Człowieku, ogarnij się. 

Powtarzam, Owsiak mógł wybrać inne kolorowe wzorki, ale wybrał tęczowe paseczki. Dlaczego? Żeby sprowokować? Po co? Dla dobra WOŚP i tych, co tam będą wrzucali pieniądze, albo korzystali z tych urządzeń? 

Wiedziałam, ze ten człowiek nie jest kryształowy, ale żeby aż tak. Posuwać się do tego, że tęczowe, kolorowe puszki będą nosiły dzieci?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Matko co za wściekła s... tu siedzi hehe. Autorka zadał normalne pytanie a ta  już się gotuje. 

Autorko nie przejmuj się ta wariatka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Szkoda dyskutować z prowokatorką. Kłamie  jak cała dobra zmiana i dalej swoje kłamstwa powtarzać będzie. Najlepsze co można zrobić to olać ten wątek.

Potem sama ze sobą będzie rozmawiać i pluć na człowieka który ratuje życie setkom tysięcy dzieci i starców. Podła kreatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No ale w sumie autorka ma rację.  WOŚP to już "marka" i po co ja psuć?  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że lepiej odpuścić ten wątek, ale już się sami nakręcacie. G o w n o burza ruszyła. 

Nie wiem oficjalnie skąd te paski, tęcza czy co wolicie. Ale cel fundacji od wielu lat jest jeden... I w obliczu celu i tego co fundacja robi, jeśli komuś z Was przeszkadzają te paski to może je zignorować 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jeny, Hahahahahaha.... Wam chodzi o te paski na zaglowkach, serio? 

Teraz dopiero po tym wątku się przyjrzałam 😂 błagam Was, loga WOŚP zawsze są mega kolorowe. Jak dla mnie nie ma czego się doszukiwać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Jakim trzeba być półgłówkiem i tego nie kumać. Przecież wiadomo. Ale tępy i zmanipulowany naród i tak sypnie jak co roku do puszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość gość napisał:

Ja tylko zadałam pytanie. A Ty już mnie wyzywasz i mieszasz w to PiS. Czy ja obrażam Twoją opcję polityczną, lub Ciebie? Człowieku, ogarnij się. 

Powtarzam, Owsiak mógł wybrać inne kolorowe wzorki, ale wybrał tęczowe paseczki. Dlaczego? Żeby sprowokować? Po co? Dla dobra WOŚP i tych, co tam będą wrzucali pieniądze, albo korzystali z tych urządzeń? 

Wiedziałam, ze ten człowiek nie jest kryształowy, ale żeby aż tak. Posuwać się do tego, że tęczowe, kolorowe puszki będą nosiły dzieci?!

Wiesz co? głodnemu chleb na myśli. Ja tam tęczy nie zobaczyłam kiedy pierwszy raz widziałam to logo. Serio mógł Owsiak wybrać? No właśnie MÓGŁ ale nie musiał. Wg Ciebie nie powinien wybierać tych pasków więc o jakim ty wyborze mówisz? A przy tej całej kato-piso histerii trudno nie mieszać ich w tę sprawę. I mnie też raczej razi alfons Banaś, a nie jakieś kolorowe logo, o którym za 2 miesiące nikt nie będzie nawet pamiętać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość gość napisał:

W tym roku WOŚP ma tęczowe żagielki. Nie rozumiem. Co ma piernik do wiatraka i po co łączyć zbieranie pieniędzy na rzecz dzieci z tęczą? Ktoś może wyjaśnić? 

Środowiska lewicowe się konsolidują, idą wybory prezydenckie.

Prawdopodobnie mają świadomość małych szans na wygraną. Może chcą utworzyć coś politycznie nowego, co pociągnie ich wyborców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Poza tym trzeba być hipokrytą, by popierać coś takiego jak WOŚP. Zbierają na chore dzieci, a potem Owsiak mówi, że popiera zabijanie chorych dzieci nienarodzonych.

Puknijcie się w te wasze puste łby. Stado baranów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Olka napisał:

Jakim trzeba być półgłówkiem i tego nie kumać. Przecież wiadomo. Ale tępy i zmanipulowany naród i tak sypnie jak co roku do puszek.

No właśnie! zamiast sypnąć Rydzykowi jak oświecony naród spod znaku mohera 😄 zaraz będą kolejne urodziny radia Ma-ryja 😄 A tam nasz premier i wsyćkie jego ministry i będą się za rączki trzymać i śpiewać Tadziowi: Abba Ojcze! i to jest prawdziwie oświecony naród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Olka napisał:

Poza tym trzeba być hipokrytą, by popierać coś takiego jak WOŚP. Zbierają na chore dzieci, a potem Owsiak mówi, że popiera zabijanie chorych dzieci nienarodzonych.

Puknijcie się w te wasze puste łby. Stado baranów...

Ty się puknij lepiej w swój moherowy łeb PiSuardesso zafajdana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
12 minut temu, Gość Olka napisał:

Poza tym trzeba być hipokrytą, by popierać coś takiego jak WOŚP. Zbierają na chore dzieci, a potem Owsiak mówi, że popiera zabijanie chorych dzieci nienarodzonych.

Puknijcie się w te wasze puste łby. Stado baranów...

I dobrze, aborcja jest potrzebna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×