Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WOŚP z tęczowymi żagielkami

Polecane posty

Gość gość
2 godziny temu, Gość Autorka napisał:

A mnie tamte w ogóle nie przypominały tęczy. Nie jestem chora z nienawiści. Spokojnie rozważam, to Ty się bardzo emocjujesz

a mnie przypomnialy tęczę tamte paski, a te żaglówki nie.... i co teraz chora z nienawiści babo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anne

Nie ma żadnej tęczy i żadnego przypadku. Podle kłamiesz, jak każdy PiSowiec oszczerca

 

idź wyskrob z siebie kolejne dziecko to ci trochę ulży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
24 minuty temu, Klara napisał:

No ja akurat należę do osób, które nie mają nic przeciwko, więc mnie to pytanie nie rusza 😛

Problem jest taki, ze nikt nie powiedział, że WOŚP jest oznakowane tęcza. Gdyby nie ten temat to w życiu bym na to nie wpadła, że te paski to tęcza 😛 zwłaszcza, że sama wielokrotnie byłam wolontariuszem WOŚP i odkąd pamiętam zawsze było turbo kolorowo 🙂

Twoja decyzja, wiadomo. Nie musisz wspierać:) 

Nie zrozumiałaś. Ty miałaś tam podstawić jakąś ideologię, której TY nie chcesz wspierać, którą TY uważasz za szkodliwą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
17 minut temu, Gość gość napisał:

a mnie przypomnialy tęczę tamte paski, a te żaglówki nie.... i co teraz chora z nienawiści babo?

Nic, zupełnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
19 minut temu, Gość gość napisał:

ale skoro ci przeszkadza ten wzorek to chyba jasne z czym ci się kojarzy chora babo

To znaczy, że WSZYSTKIM się tak właśnie kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Autorka napisał:

Nie zrozumiałaś. Ty miałaś tam podstawić jakąś ideologię, której TY nie chcesz wspierać, którą TY uważasz za szkodliwą. 

Zrozumiałam. 

I muszę przyznać, że ten wątek... Wydaje mi się wymyślony na siłę, żeby wywołać tanią sensacje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
29 minut temu, Gość Anecia skarpecia napisał:

Aż sobie wygooglowałam... Trzeba być naprawdę chorym na umyśle, by z tegorocznej grafiki WOSP robić zarzut, że jest tam jakaś tęcza jako symbol lgbt. Na grafice są zwykłe kolorowe żaglówki, a ta kolorystyka jest wykorzystywana od wielu lat - np. w zeszłym roku był bączek, również w kolorach tęczowych, i jakoś nikt nie robił z tego problemu... Komuś chyba pisowska telewizja propagandowa zrobiła z mózgu puree. Współczuję.

Bączek jednakowoż nie przypomina flagi z paseczkami. Dlatego nikt nie robił problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Autorka napisał:

Bączek jednakowoż nie przypomina flagi z paseczkami. Dlatego nikt nie robił problemu

 

3 minuty temu, Gość Autorka napisał:

To znaczy, że WSZYSTKIM się tak właśnie kojarzy

Tobie* (nie jesteś wszyscy) 

Nie robiłam problemu* (jak wyżej) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
1 minutę temu, Klara napisał:

Zrozumiałam. 

I muszę przyznać, że ten wątek... Wydaje mi się wymyślony na siłę, żeby wywołać tanią sensacje 🙂

No chyba jednak nie. Gdy ja się stawiam w czyjejś sytuacji, to przynajmniej dociera do mnie, jak może się poczuć ta druga strona. 

Mam dokładnie właśnie takie samo odczucie, jeśli chodzi o tegoroczne logo WOŚP - żeby wywołać tanią sensację, bo wielu osobom będzie się to kojarzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
4 minuty temu, Klara napisał:

 

Tobie* (nie jesteś wszyscy) 

Nie robiłam problemu* (jak wyżej) 

No, to może nie wszystkim, ale nie tylko mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Ostatnio homoniewiadomo wychodzą już nawet z lodówki z tą swoją tęczą więc się nie dziwcie, że tęcza zaczyna się źle kojarzyć. Też mi te żaglówki wydały się podejrzane na pierwszy rzut oka. I tak jak dawniej uwielbiałam przedmioty z motywem tęczy tak teraz reaguję na nie alergicznie więc nie dziwię się, że jakaś matka nie chciała dziecku kupić tęczowego gadżetu. Sama się dwa razy zastanawiam zanim coś takiego kupię bo wiem jak to obecnie może być odebrane. Nawet jeśli poprzednie logotypy były równie kolorowe to w tym roku mogli postawić na coś bardziej stonowanego właśnie po to by uniknąć odwracania uwagi od istoty akcji. Pomoc medyczna tak, homopropaganda nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXXXXX
19 minut temu, Gość Vanessa napisał:

Ostatnio homoniewiadomo wychodzą już nawet z lodówki z tą swoją tęczą więc się nie dziwcie, że tęcza zaczyna się źle kojarzyć. Też mi te żaglówki wydały się podejrzane na pierwszy rzut oka. I tak jak dawniej uwielbiałam przedmioty z motywem tęczy tak teraz reaguję na nie alergicznie więc nie dziwię się, że jakaś matka nie chciała dziecku kupić tęczowego gadżetu. Sama się dwa razy zastanawiam zanim coś takiego kupię bo wiem jak to obecnie może być odebrane. Nawet jeśli poprzednie logotypy były równie kolorowe to w tym roku mogli postawić na coś bardziej stonowanego właśnie po to by uniknąć odwracania uwagi od istoty akcji. Pomoc medyczna tak, homopropaganda nie.

Vanessa... I wszystko jasne... Cmoknij w pompkę swojego Sebixa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa
4 minuty temu, Gość XXXXXXXXXXX napisał:

Vanessa... I wszystko jasne... Cmoknij w pompkę swojego Sebixa...

XXXXXXXX bardzo rzeczowa wypowiedź a nick jeszcze lepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
2 godziny temu, Gość Vanessa napisał:

Ostatnio homoniewiadomo wychodzą już nawet z lodówki z tą swoją tęczą więc się nie dziwcie, że tęcza zaczyna się źle kojarzyć. Też mi te żaglówki wydały się podejrzane na pierwszy rzut oka. I tak jak dawniej uwielbiałam przedmioty z motywem tęczy tak teraz reaguję na nie alergicznie więc nie dziwię się, że jakaś matka nie chciała dziecku kupić tęczowego gadżetu. Sama się dwa razy zastanawiam zanim coś takiego kupię bo wiem jak to obecnie może być odebrane. Nawet jeśli poprzednie logotypy były równie kolorowe to w tym roku mogli postawić na coś bardziej stonowanego właśnie po to by uniknąć odwracania uwagi od istoty akcji. Pomoc medyczna tak, homopropaganda nie.

Dziękuję za głos w rozmowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc mimi
17 godzin temu, Gość Vanessa napisał:

Ostatnio homoniewiadomo wychodzą już nawet z lodówki z tą swoją tęczą więc się nie dziwcie, że tęcza zaczyna się źle kojarzyć. Też mi te żaglówki wydały się podejrzane na pierwszy rzut oka. I tak jak dawniej uwielbiałam przedmioty z motywem tęczy tak teraz reaguję na nie alergicznie więc nie dziwię się, że jakaś matka nie chciała dziecku kupić tęczowego gadżetu. Sama się dwa razy zastanawiam zanim coś takiego kupię bo wiem jak to obecnie może być odebrane. Nawet jeśli poprzednie logotypy były równie kolorowe to w tym roku mogli postawić na coś bardziej stonowanego właśnie po to by uniknąć odwracania uwagi od istoty akcji. Pomoc medyczna tak, homopropaganda nie.

O to chodzi, że to nie żadna homopropaganda, tylko pis opętany nienawiścią i starający się odwrócić uwagę od afer, tak ludziom wmawia. A większość jest do tego stopnia pozbawiana zdolności samodzielnego myślenia, że łyknie każdą bzdurę, szczególnie, gdy przemawia ona do jego niskich instynktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
7 godzin temu, Gość gośc mimi napisał:

O to chodzi, że to nie żadna homopropaganda, tylko pis opętany nienawiścią i starający się odwrócić uwagę od afer, tak ludziom wmawia. A większość jest do tego stopnia pozbawiana zdolności samodzielnego myślenia, że łyknie każdą bzdurę, szczególnie, gdy przemawia ona do jego niskich instynktów.

To że mam inne zdanie, nie znaczy że jestem chora z nienawiści, to znaczy tylko tyle, że mam inne zdanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No niestety ostatnio tęcza źle się kojarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

No niestety ostatnio tęcza źle się kojarzy. 

Tak, z dvrnymi ludźmi, którym ona wszędzie przeszkadza. Niedługo strach będzie wyjść w kolorowym ubraniu, bo się komuś jeszcze z "tęczą" skojarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tobie tęcza przecież nie przeszkadza, to co się o sweterek denerwujesz. Wyjdziesz i już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×