Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Opinia mojej angielskiej koleżanki o Polakach

Polecane posty

Gość Gość

Polacy nie nadają się do związków, cierpią na megalomanię, traktują kobiety przedmiotowo, nie potrafią stworzyć emocjonalnych więzi. Są aroganccy, przekonani, że są kimś wyjątkowym, patrzą z góry na kazdą kobietę.

Jedyne czego oczekują to seksu, myślą, mowią caly czas o seksie, doooopach i roooochaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Angielska koleżanka......hmmm znaczy się gruba, rudawa alkoholiczka, leniwa i niejmiejaca nic zrobić w domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloody mary

Czy to ta sama koleżanka która w pubie daje doope za pół piwa? Faktycznie jej opinia jest bardzo istotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, trudno się z tym nie zgodzić 🙂 Dodałabym jeszcze, że są wulgarnymi prostakami bez klasy, są nietolerancyjni, agresywni, zaściankowi - hipokryzja u nich zawsze na czasie. Do tego wiecznie mają zachlane gęby, bo na trzeźwo boją się własnego cienia i kozaczyc potrafią tylko po alkoholu. I generalnie mocno nieatrakcyjni fizycznie i zaniedbani 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mizio, nikt Ci mię karze się z nami zadawać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak mały
2 minuty temu, Mizo napisał:

No cóż, trudno się z tym nie zgodzić 🙂 Dodałabym jeszcze, że są wulgarnymi prostakami bez klasy, są nietolerancyjni, agresywni, zaściankowi - hipokryzja u nich zawsze na czasie. Do tego wiecznie mają zachlane gęby, bo na trzeźwo boją się własnego cienia i kozaczyc potrafią tylko po alkoholu. I generalnie mocno nieatrakcyjni fizycznie i zaniedbani 🙂

Może się poznamy? Nie klne, nie pije, jestem potulny jak baranek i myje się często. Pokaże ci inną strone typowego polaka. W jakiej okolicy mieszkasz? Przyjade z czekoladkami i pocałuje rączki na powitanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, Mizo napisał:

No cóż, trudno się z tym nie zgodzić 🙂 Dodałabym jeszcze, że są wulgarnymi prostakami bez klasy, są nietolerancyjni, agresywni, zaściankowi - hipokryzja u nich zawsze na czasie. Do tego wiecznie mają zachlane gęby, bo na trzeźwo boją się własnego cienia i kozaczyc potrafią tylko po alkoholu. I generalnie mocno nieatrakcyjni fizycznie i zaniedbani 🙂

Bardzo brzydko opisalas mężczyzn w swojej rodzinie,  ale dzięki za szczerość 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Mizo napisał:

No cóż, trudno się z tym nie zgodzić 🙂 Dodałabym jeszcze, że są wulgarnymi prostakami bez klasy, są nietolerancyjni, agresywni, zaściankowi - hipokryzja u nich zawsze na czasie. Do tego wiecznie mają zachlane gęby, bo na trzeźwo boją się własnego cienia i kozaczyc potrafią tylko po alkoholu. I generalnie mocno nieatrakcyjni fizycznie i zaniedbani 🙂

W punkt. Jeszcze tak dokładnego opisu statystycznego Polaka nie czytałam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mizio, nikt Ci mię karze się z nami zadawać. 

Całe szczęście, że mam taką opcję, bo gdybym była skazana na życie pod jednym dachem z "typowym Januszem", to bym się załamała. Deprecha murowana. No nie oszukujmy się, ale statystycznie z 80% facetów spokojnie można do tej kategorii zaszufladkować. To jest straszne 🙂

3 minuty temu, Gość Bicku napisał:

Bardzo brzydko opisalas mężczyzn w swojej rodzinie,  ale dzięki za szczerość 😉

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mizio, Ty się zastanów do jakiejś szuflady Ciebie można włożyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

I akurat tak się składa,  że faceci piją coraz mniej,  a młode dziewczyny coraz więcej piją, palą, ćpają itd. 

Ja np nie pije alkoholu wcale od około 4 lat. A i wcześniej to raczej okazjonalnie.  

W ogóle nie służą mi napoje gazowane,  win nigdy nie piłem,  a wódka to od zawsze było świństwo.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
25 minut temu, Mizo napisał:

Do tego wiecznie mają zachlane gęby, bo na trzeźwo boją się własnego cienia i kozaczyc potrafią tylko po alkoholu. I generalnie mocno nieatrakcyjni fizycznie i zaniedbani

Opisalas tutaj facetów 40 plus,  jeśli to jest Twój target to wygląda na to, że sama młoda juz nie jesteś.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kjggvvvv

Najistotniejsze w tej opinii jest to

"""""""Że mają się za kogoś wyjątkowego i patrzą na każdą kobietę z góry. To jest cała prawda.""""""

 Nie wiem zkąd u nich się to bierze, ale uważają się z urzędu lepsi od kobiety.

       

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy82

Nikogo nie interesują tutaj opinie jakiejś pucułowatej rudej pindy o polskich facetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość łysy82 napisał:

Nikogo nie interesują tutaj opinie jakiejś pucułowatej rudej pindy o polskich facetach.

heheh, tak bardzo, ze aż przeczytałeś, skomentowałeś i ogłosiłeś, ze absolutnie nie jesteś tym zainteresowany 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Gość Gość napisał:

W punkt. Jeszcze tak dokładnego opisu statystycznego Polaka nie czytałam 🙂 

To i tak bardzo skrócony opis, nie chciało mi się nad tym rozwodzić. Gdybym się w to tak na maksa zagłębiła, to powstałby elaborat 🙂

20 minut temu, Gość Gość napisał:

Mizio, Ty się zastanów do jakiejś szuflady Ciebie można włożyć. 

Każda kobieta jest przez mężczyzn szufladkowana, chociażby na zasadzie: łatwa/niełatwa i to często jedynie na podstawie urody czy stroju, więc naprawdę jakoś mnie to mało obchodzi co na mój temat sądzą faceci. Nie jesteście dla mnie żadną wyrocznią 🙂

11 minut temu, Gość Kjggvvvv napisał:

Najistotniejsze w tej opinii jest to

"""""""Że mają się za kogoś wyjątkowego i patrzą na każdą kobietę z góry. To jest cała prawda.""""""

 Nie wiem zkąd u nich się to bierze, ale uważają się z urzędu lepsi od kobiety.

       

Dokładnie. Sam fakt, że mają pindola sprawia, że postrzegają siebie jako nadludzi. Tak naprawdę to ich jedyną przewagą jest siła fizyczna, ale niejedna ćwicząca kobieta by potrafiła ich nieźle zaskoczyć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
12 minut temu, Mizo napisał:

To i tak bardzo skrócony opis, nie chciało mi się nad tym rozwodzić. Gdybym się w to tak na maksa zagłębiła, to powstałby elaborat 🙂

Każda kobieta jest przez mężczyzn szufladkowana, chociażby na zasadzie: łatwa/niełatwa i to często jedynie na podstawie urody czy stroju, więc naprawdę jakoś mnie to mało obchodzi co na mój temat sądzą faceci. Nie jesteście dla mnie żadną wyrocznią 🙂

Dokładnie. Sam fakt, że mają pindola sprawia, że postrzegają siebie jako nadludzi. Tak naprawdę to ich jedyną przewagą jest siła fizyczna, ale niejedna ćwicząca kobieta by potrafiła ich nieźle zaskoczyć 🙂

Akurat tak się składa że istoty z pochwami domagają się specjalnych przywilejów i parytetów i myślą,  że jeśli mają pochwe to są wyjątkowe.  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

hehe właśnie, myślą, że pochwa jest cenniejsza od miecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Polacy nie nadają się do związków, cierpią na megalomanię, traktują kobiety przedmiotowo, nie potrafią stworzyć emocjonalnych więzi. Są aroganccy, przekonani, że są kimś wyjątkowym, patrzą z góry na kazdą kobietę.

Jedyne czego oczekują to seksu, myślą, mowią caly czas o seksie, doooopach i roooochaniu.

Bzdura. Nie pasuje do mnie ani jedna z tych cech, a jakoś urodziłem się w Polsce, moi rodzice są Polakami i całe życie spędziłem w Polsce.

To, że się obracasz w patologicznym środowisku, nie rzutuje na cały naród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość polak mały napisał:

Może się poznamy? Nie klne, nie pije, jestem potulny jak baranek i myje się często. Pokaże ci inną strone typowego polaka. W jakiej okolicy mieszkasz? Przyjade z czekoladkami i pocałuje rączki na powitanie.

Ta pocałujesz ale stopy taksówkarza blagając żeby cię odwiózł do domu po zobaczeniu tej panny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

od razu widac ze to prowokacja jakiejs sfrustrowanej polki ktora dala tylka jakiemus angolowi i mysli ze boga za nogi zlapala. Prawda jest taka ze polacy sie dorabiaja na obczyznie i maja mniej platne prace a modele tam nie wyjerzdzaja wiec jak ma taka angielka do wyboru niepracujacegych johnow na peczki ktorzy pol zycia siedza na benefitach to sie dziwic ze takie miernoty bez ambicji biora sobie swoich ryzych. To wlasnie angielki patrza na ludzi z gory. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kilka dni temu był temat o tym co "kolega Anglik", niejaki Jimmy sadzi o Polkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Słabe prowo. Ta koleżanka z Anglii nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Słabe prowo. Ta koleżanka z Anglii nie istnieje.

Pewnie, przecież żaden Polak nie umie mówić po angielsku, więc nie ma opcji żeby mieć koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×