Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim-xd

Czy mam szansę na dziewczynę, pomimo że nie chcę ani dzieci, ani ślubu?

Polecane posty

2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Mają inne cele a przede wszystkim są dobrymi ludzmi, nabierają wartości bo tego uczą się od dzieci, czerpią radość i cały czas się uczą (oczywiście nie wszyscy) ale to już inny temat. Powiedz w takim bądz razie dlaczego ci co nie mają potrafią pożyczać dzieci od znajomych, pytam się po co? Nie pisz żeby pomóc znajomym bo na siłe nikt by im tego nie wcisnął. To słabi ludzie którzy uciekają od obowiązków, proszę noe mylić z obowiązkiem odkurzenia malutkiego mieszkanka 😉

W Twoim wyidealizowanym świecie tak to właśnie wyglada .)

Nie wiem osobiście nie wypożyczam od nikogo dzieci... Traktuje je jak każdego innego człowieka a nie zabawkę... Z lalek wyrosłam dawno temu : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to bardziej ci rodzice wpychają innym swoje dzieci by mieć choć chwilę wytchnienia... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, marawstala napisał:

W Twoim wyidealizowanym świecie tak to właśnie wyglada .)

Nie wiem osobiście nie wypożyczam od nikogo dzieci... Traktuje je jak każdego innego człowieka a nie zabawkę... Z lalek wyrosłam dawno temu : ) 

Wyczuwam złośliwość 😉 dobrze że wyrosłaś z lalek. Dziękuję i Tobie również życzę miłego dnia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia

Normalnie nie przeklinam ale teraz no jpdl ... Nie chcesz bo co?obowiązki przerazają?Ale sprzątaczke i kochanke by się chciało ,faceci co z wami jest

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Sylvia napisał:

Normalnie nie przeklinam ale teraz no jpdl ... Nie chcesz bo co?obowiązki przerazają?Ale sprzątaczke i kochanke by się chciało ,faceci co z wami jest

 

.

Sylwia to bardzo proste faceci nie chcą bo baby nie chcą, a oni muszą żyć i godzić się na wszystko, być pantoflem 😄 a wśrod znajomych to mówi że "postanowili" przecież to komedia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Sylvia napisał:

Normalnie nie przeklinam ale teraz no jpdl ... Nie chcesz bo co?obowiązki przerazają?Ale sprzątaczke i kochanke by się chciało ,faceci co z wami jest

 

.

No a co z wami jest, tępe babiszony? Tylko bachory byście chciały wysryać a potem zaniedbywać swoich partnerów bo dziubdzius chce mamusi ;_; Zrozum tepa pisdo, ze nie każdy musi chcieć te obsrajtuchy..na szczęście są jeszcze baby które nie mają szału macicy i nie potrzebują gówniaka. Ja mam farta, że moja ukochana jest normalna i śmieje się z takich jak ty, ...ek z bachorem jako jedyną ambicją XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Sylwia to bardzo proste faceci nie chcą bo baby nie chcą, a oni muszą żyć i godzić się na wszystko, być pantoflem 😄 a wśrod znajomych to mówi że "postanowili" przecież to komedia 😉

Moze u ciebie na wsi, ale ja i mnóstwo innych męzczyzn sami zdecydowaliśmy sie na nieposiadanie ich, no ale rozumiem ze dla ciebie to jest nie do ogarnięcia, nic dziwnego skoro wsioki są z natury tępakami ;P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Moze u ciebie na wsi, ale ja i mnóstwo innych męzczyzn sami zdecydowaliśmy sie na nieposiadanie ich, no ale rozumiem ze dla ciebie to jest nie do ogarnięcia, nic dziwnego skoro wsioki są z natury tępakami 😜

Wsioka to masz w chacie 😄 i powiesz że twoja decyzja jest ważna, co ty chcesz. Pewnie Ona nie chciała a ty musiałes z tym się pogodzić "Wsioku" 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znam 3 bezdzietne pary. Wszystkie mega dziwne. Odpowiadając na twoje pytanie, tak masz szansę znalezienia dziewczyny ale to będzie coś na zasadzie parowania się dziwolagow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No cóż... Ja nie chcę dzieci i z tego powodu ciężko mi znaleźć faceta 😄Presja z ich strony zawsze jest ogromna 😕 No ale nic to - mam swoje życie, jak się jakiś trafi to fajnie a jak nie to cóż 🙂 Mam inne cele w życiu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak nie chcesz mieć dzieci to najlepiej wykonaj wazektomię. Znam takich co się zarzekali, że dzieci nie chcą mieć a potem zaliczyli tzw. wpadkę. Część zawinęła żagle a część uważa, że dzieckiem ma się zajmować matka a oni to tylko aby pieniądze dawali i pieluchy nie dla nich. Ciekawe co zrobisz jak ciebie to spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak nie chcesz mieć dzieci to najlepiej wykonaj wazektomię. Znam takich co się zarzekali, że dzieci nie chcą mieć a potem zaliczyli tzw. wpadkę. Część zawinęła żagle a część uważa, że dzieckiem ma się zajmować matka a oni to tylko aby pieniądze dawali i pieluchy nie dla nich. Ciekawe co zrobisz jak ciebie to spotka.

Dzieci tylko dla zdrowych, dojrzałych ludzi a nie dla pseudo rodziców. Większości ciężko to pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość b

Żadnych szans na wartościową dziewczynę. 

szukaj w burdelu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem dziewczyną i też nie chcę ślubu ani dzieci. Także takie dziewczyny istnieją choć na pewno jest ich znacznie mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Autorze, masz szansę. Ja jestem już po 30tce i żyję w związku bez dzieci i ślubu. Miłość wystarcza :)

Głowa do gòry i myśl pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×