Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaOla

Friends with benefits a on się jednak zakochał?

Polecane posty

Gość malaOla

hej

Spotykamy się od pewnego czasu a on ostatnio rozmawia ze mną w ten sposób mówiąc lub pisząc, ze to co jest między nami to spełnienie jego marzeń, że mam wspaniałe ciało, zajebiście mu się podobają moje piersi i usta, że sex ze mną to ekstraklasa i nie może przestać mysleć. Podczas wygłupów ostatnich zapytał czy marzę o nim, zaprzeczyłam, nie wiem jak to odebrać. Zaskoczył mnie, jesteśmy przed 30tką obydwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd

To chyba wiecej niz sex:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potocznaAnia

Chyba mu zalezy skoro pytal czy o nim marzysz, nawet w zartach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka

To juz na pewno mysli o tobie wiecej niz tylko na poziomie lozka choć jak widac dobrze mu z tobą i to nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandroloza

O mnie nikt nigdy nie mowil ze sex ekstraklasa:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
28 minut temu, Gość malaOla napisał:

hej

Spotykamy się od pewnego czasu a on ostatnio rozmawia ze mną w ten sposób mówiąc lub pisząc, ze to co jest między nami to spełnienie jego marzeń, że mam wspaniałe ciało, zajebiście mu się podobają moje piersi i usta, że sex ze mną to ekstraklasa i nie może przestać mysleć. Podczas wygłupów ostatnich zapytał czy marzę o nim, zaprzeczyłam, nie wiem jak to odebrać. Zaskoczył mnie, jesteśmy przed 30tką obydwoje

I w moim FWB jest to samo... Podobne tekstu albo że ma super sex i myśli o mnie jak robi to z innymi 

Wiesz.. Nie odebrałam tego jak przejaw uczucia ale nie wiem sama my mamy po 25l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kola

Jeśli on tobie też się podoba to idzcie o krok dalej i bądźcie parą. A jak nie to utnij to bo będziesz miała jak ja bi też zaczynało się maj i ciebie chociaż jasno było powiedziane że nie jestem zainteresowana związkiem. Prezenty, wyznania, maślane oczy. Ucięłam tą znajomość bo robiło się nieciekawie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaOla

U nas nie ma prezentów, dziękczynności za seks, ale nie rozmawiamy o nikim innym, nie traktujemy się jak alternatywy, raczej jako wyjątki on i ja, ale nie mowiimy o uczuciach, ani on, ani ja, nie wiem jak go interpretować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakby kochał to by powiedział : kocham Cie, Twoje oczy są cudne, nie zależy mi na sexie chce byś była moja partnerka. A jak widzisz on nawiązuje do seksualności :fajny sex, ty fajna jako obiekt seksualny(usta, piersi, ciało). Ten Text o tym czy myślisz jest zapewne flirtem zwykłym flirtem.. Ja wiem ze faceci nawet spotykając się na sex udają zakochanych nie wiem po co może by stworzyć atmosferę może po to żeby dziewczyna chętniej dawała. Ukroc sex i będziesz wiedziała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

świat schodzi na psy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jakby kochał to by powiedział : kocham Cie, Twoje oczy są cudne, nie zależy mi na sexie chce byś była moja partnerka. A jak widzisz on nawiązuje do seksualności :fajny sex, ty fajna jako obiekt seksualny(usta, piersi, ciało). Ten Text o tym czy myślisz jest zapewne flirtem zwykłym flirtem.. Ja wiem ze faceci nawet spotykając się na sex udają zakochanych nie wiem po co może by stworzyć atmosferę może po to żeby dziewczyna chętniej dawała. Ukroc sex i będziesz wiedziała 

Dokładnie. Ani słowa o twoim cudownym charakterze, madrosci, delikatności, kobiecej wrażliwości. Osobowością go nie oczarowalas. Podoba mu sie twoja cipka, cycki i seks. Jak widac zauroczyl sie seksem. Na tej bazie nic trwałego nie zbudujesz. Zaraz sie zestarzejesz i zbrzydniesz,. Więc stracisz te jedyne w jego oczach walory. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaOla

Faktycznie, macie racje...

Otwieracie mi oczy... 

Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×