Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga

Zachowanie bezpłodnych w świętą

Polecane posty

Gość Olga

Hej. Powiecie mi o biega ? Dlaczego bezdzietne kuzynki w świętą odstawiaja taka szopkę? Co druga to glosniej krzyczy,ze dziecka nie chce a zibaczy bobasa to ryczy w kącie. To chcecie czy nie chcecie ...ki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kolejny durny temat pod goovnoburzę. Idź spać i nie truj dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dima
9 minut temu, Gość Olga napisał:

Hej. Powiecie mi o biega ? Dlaczego bezdzietne kuzynki w świętą odstawiaja taka szopkę? Co druga to glosniej krzyczy,ze dziecka nie chce a zibaczy bobasa to ryczy w kącie. To chcecie czy nie chcecie ...ki?

Pojęcia nie mam o co chodzi  tym kobietom, to twoja rodzina, więc ich głupota jest pewnie wrodzona jak u każdego u was. Więc nas, obcych ludzi w internecie, nie pytaj, bo skąd mamy wiedzieć ? U nas wszyscy zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

temat zgłoszony,

wymyśl coś lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Idź madko patrosz karpia na święta bo Janusz ci spuści lanie jak wroci z roboty a jego kurka domowa i krowa rozpłodowa będzie siedzieć na kafe i odbijać swoje nieudane życie na bezdzietnych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Taaa wszyscy ci zazdroszcza twoich bombelkow... A szczególnie tego co masz po nich między nogami 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Płaczą po kątach nad twoja głupotą kaszalocie bez polotu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ktoś tutaj ma kompleksy i to duże 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie wiem o czym mówisz, para bezpłodna pogodzona z losem, którą znam siedzi z nami w wigilie a wieczorem z reguły bądź późno w nocy anuluje się z domu babci i łapie czarter na Madere czy tam inne Wyspy Zielonego Przylądka czego do tej pory im zazdroszczę, bo z dwójką dzieci... ekhem... no ciężko, szczególnie, że one uwielbiają siedzieć od wigilii aż do 2 dnia świąt u babci (ich prababci) a nas to już męczy momentami 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Taaa wszyscy ci zazdroszcza twoich bombelkow... A szczególnie tego co masz po nich między nogami 😂

Buahahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anecia

Temat prowo, ale odpowiem na poważnie. Nigdy nie chciałam mieć dzieci i dziękuję losowi za moje obecne życie. Wigilię mam zamiar spędzić sama z facetem i z psem, żadnych rodzin i przesiadywania przy stole. Otworzymy szampana, ja robię pyszną zupę grzybową. Nigdy nie płakałam po kątach, chyba że ze śmiechu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość lol napisał:

Buahahaha 

Nie każdy rodzi naturalnie pacany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha ha ha

Wyobraziłam sobie autorkę postu i śmieję się: widzę typową mieszkankę wsi, bez zęba na przedzie, z 50 kg nadwagi i z wiadrem między nogami, mam rację?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Obracam się w normalnym towarzystwie, nieważne czy ktoś jest płodny czy nie. Nie mam takich sytuacji, żeby ktoś krzyczał czy płakał w kącie będąc w gościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kątach płaczą?
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Obracam się w normalnym towarzystwie, nieważne czy ktoś jest płodny czy nie. Nie mam takich sytuacji, żeby ktoś krzyczał czy płakał w kącie będąc w gościach.

daj namiar na dilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie
1 godzinę temu, Gość Olga napisał:

Hej. Powiecie mi o biega ? Dlaczego bezdzietne kuzynki w świętą odstawiaja taka szopkę? Co druga to glosniej krzyczy,ze dziecka nie chce a zibaczy bobasa to ryczy w kącie. To chcecie czy nie chcecie ...ki?

Gdzie tak, bo ja nigdy nie widziałam żadnych bezdzietnych płaczących po kątach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Eh liczyłam na to, że będzie jakiś poważny temati, a tu znowu prowojaja. 

Też odpowiem na poważnie: Moja siostra zmaga się z niepłodnością, jest ode mnie starsza, a ja mam już dwójkę dzieciaków. Święta z nimi to emocjonalna huśtawka. Na początku wesoło (udają), a potem dosłownie płaczą po kątach. Bardzo bym chciała by już mieli dziecko, ale my nie jesteśmy w stanie im pomóc. Nie ma się tu z czego śmiać, ani wytykać szaleństwa. Jestem przekonana, że 90% par, które byłyby w takiej sytuacji zachowałoby się nie lepiej. Ja zapewne też bym świrowała i płakała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Olga napisał:

Hej. Powiecie mi o biega ? Dlaczego bezdzietne kuzynki w świętą odstawiaja taka szopkę? Co druga to glosniej krzyczy,ze dziecka nie chce a zibaczy bobasa to ryczy w kącie. To chcecie czy nie chcecie ...ki?

Jedna rzecz instynkt macierzyński, druga konsumpcjonizm.

Ile trzeba kupić par butów, by się tym wreszcie znudzić, ile razy zaliczyć kurorty, by dostrzec w sobie wewn. pustkę?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Eh liczyłam na to, że będzie jakiś poważny temati, a tu znowu prowojaja. 

Też odpowiem na poważnie: Moja siostra zmaga się z niepłodnością, jest ode mnie starsza, a ja mam już dwójkę dzieciaków. Święta z nimi to emocjonalna huśtawka. Na początku wesoło (udają), a potem dosłownie płaczą po kątach. Bardzo bym chciała by już mieli dziecko, ale my nie jesteśmy w stanie im pomóc. Nie ma się tu z czego śmiać, ani wytykać szaleństwa. Jestem przekonana, że 90% par, które byłyby w takiej sytuacji zachowałoby się nie lepiej. Ja zapewne też bym świrowała i płakała.

Współczuję siostrze. 

Autorka to pozbawiona z uczuć ameba która nie pomyśli że ktoś może nie mi. Mieć dzieci. Często ludzie mówią że nie chcą bo nie mają ochoty się tłumaczyć. Przy światach powinnaś bardziej otworzyć umysł i serca. 

Ja wolę być bezdzietna niż taka jak autorka żeby temat prowo na kafe rozpoczynać żeby się wyżyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasza jaglana
6 minut temu, marzymięta napisał:

Jedna rzecz instynkt macierzyński, druga konsumpcjonizm.

Ile trzeba kupić par butów, by się tym wreszcie znudzić, ile razy zaliczyć kurorty, by dostrzec w sobie wewn. pustkę?

 

Par butów mam tylko kilka, nie lubię otaczać się przedmiotami, których nie potrzebuję. W kurortach bywałam, straszna nuda - wolę wyprawy na festiwale muzyczne ze znajomymi. Dzieci mieć nie zamierzam,  w większości przypadków jest to katorga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Kasza jaglana napisał:

Par butów mam tylko kilka, nie lubię otaczać się przedmiotami, których nie potrzebuję. W kurortach bywałam, straszna nuda - wolę wyprawy na festiwale muzyczne ze znajomymi. Dzieci mieć nie zamierzam,  w większości przypadków jest to katorga:)

Mam tak samo. Brak dzieci z wyboru żyje minimalistyczne. Nie robię zakupów które nie są mi potrzebne, kurorty to nudy na budy. Wolę wyprawy w dzikie miejsca. 

Takie zdanie maja kobiety których jedynym celem w życiu jest dziecko dziecko dziecko! Najczęściej bo inni mają. Kompletnie nie rozumieją że ktoś może nie chcieć mieć. Matki sa bardzo zamknięte na coś innego dlatego nie warto z nimi o tym dyskutować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciasto

Nie płaczą po kątach autorko, tylko oczy im łzawią, taki bowiem smród wydziela kupa twoich purchlaków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Ciasto napisał:

Nie płaczą po kątach autorko, tylko oczy im łzawią, taki bowiem smród wydziela kupa twoich purchlaków. 

Dokładnie jakby madki mogły to by na stole przewijaly te swoje śmierdzące i krzycząc bombelki na których towarzystwo nikt nie ma ochoty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pindi

Smród goowna, hałas, chaos i ubóstwo - tez bym się rozpłakała, widząc tak żałosny obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
1 godzinę temu, Gość Ha ha ha napisał:

Wyobraziłam sobie autorkę postu i śmieję się: widzę typową mieszkankę wsi, bez zęba na przedzie, z 50 kg nadwagi i z wiadrem między nogami, mam rację?:)

Muszę cię szanowna szlachcianko rozczarować. Mieszkam w mieście. Nie jestem "typowa". Nie mam nadwagi. Mam wszystkie zęby- co cię zaskoczy proste i białe. Wiadro między nogami? Urodziłam 1 dziecko i nic się między moimi nogami nie zmieniło głupia amebo. Bardzo mi "przykro", że nie masz racji, ale gratuluję wyobraźni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Julia

Macie rację, głupie prowo. Z jednym się zgodzę - w święta gorzej niektórym idzie udawanie szczęśliwych mimo braku dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ha
Przed chwilą, Gość Olga napisał:

Muszę cię szanowna szlachcianko rozczarować. Mieszkam w mieście. Nie jestem "typowa". Nie mam nadwagi. Mam wszystkie zęby- co cię zaskoczy proste i białe. Wiadro między nogami? Urodziłam 1 dziecko i nic się między moimi nogami nie zmieniło głupia amebo. Bardzo mi "przykro", że nie masz racji, ale gratuluję wyobraźni. 

Nazywasz mnie głupią amebą, a zakładasz takie wątki? Myślenie jak widać nie jest twoją mocną stroną... Pogrzeb w kupie swojego purchlaka, może znajdziesz tam jakieś owsiki, a nie doopę na forum trujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
3 minuty temu, Gość ha ha ha ha napisał:

Nazywasz mnie głupią amebą, a zakładasz takie wątki? Myślenie jak widać nie jest twoją mocną stroną... Pogrzeb w kupie swojego purchlaka, może znajdziesz tam jakieś owsiki, a nie doopę na forum trujesz...

To po groma odpisujesz? Żeby pokazać, jak mocna strona jest twoje myślenie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cofnij się do szkoły
19 godzin temu, Gość Olga napisał:

Muszę cię szanowna szlachcianko rozczarować. Mieszkam w mieście. Nie jestem "typowa". Nie mam nadwagi. Mam wszystkie zęby- co cię zaskoczy proste i białe. Wiadro między nogami? Urodziłam 1 dziecko i nic się między moimi nogami nie zmieniło głupia amebo. Bardzo mi "przykro", że nie masz racji, ale gratuluję wyobraźni. 

Piszesz tym razem ze słownikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdzietnaaa

U mnie w rodzinie to płacza i narzekają te co dzieci mają. Wiecznie muszą za nimi biegać - zostaw to, nie jedz tego, zostaw obrus, odłóż talerz, nie mają chwili spokoju żeby sie kawy napic hehe. I ciągle narzekają,  że nie mają czasu do fryzjera iść, bo jak maż zostanie z dzieckiem na chwilę, to zaraz dzwoni,że coś się dzieje, że dziecko płacze buhhaha. Te starsze ciotki tez narzekają na dzieci, że zagranice wyjechały, a one same, albo, że kłócą się z synowymi 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×