Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawska

Czy zmieni się dla innej?

Polecane posty

Gość Ciekawska

Czy facet który okazywał brak szacunku do kobiety (np kłamstwa. interesował się innymi, mówił źle o niej w otoczeniu, zaniedbywał) może zmienić się i być lepszy, kochający dla tej którą szczerze pokocha, będzie czuł to coś, to uczucie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jest kwestia charakteru. Jeśli ktoś jest podły to jest podły i nikt tego nie zmieni. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę że będzie lepszy ale do czasu. Ktoś kto ogólnie nie szanuje ludzi, nie będzie szanował nikogo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widziałam takie zmiany, a jedna i brata dziadka. Pierwszą żonę źle traktował, uderzył przy gościach, wyzwał, dużo się mówilło, a druga miała z nim dobrze, już oboje nie żyją, więc to nie była chwilowa poprawa, ze 30 lat byli razem ( dokładnie nie wiem), bardzo ją kochał i zawsze dobrze się o niej wyrażał, z szacunkiem, o pierwszej żonie źle mówił  do czasu, bo później sam przyznawał, że dla pierwszej był skur.. synem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Widziałam takie zmiany, a jedna i brata dziadka. Pierwszą żonę źle traktował, uderzył przy gościach, wyzwał, dużo się mówilło, a druga miała z nim dobrze, już oboje nie żyją, więc to nie była chwilowa poprawa, ze 30 lat byli razem ( dokładnie nie wiem), bardzo ją kochał i zawsze dobrze się o niej wyrażał, z szacunkiem, o pierwszej żonie źle mówił  do czasu, bo później sam przyznawał, że dla pierwszej był skur.. synem. 

Serio? Co za dno... Jak można tak być innym dla kogoś i nie ważne czy bardziej zależało czy nie?!

Gdyby mój facet dowiedziałabym się że źle traktował swoją bylą, nieważne jaki dla mnie by był... Byłby już skreślony! Bo to o człowieku dużo świadczy. 

Przykro że tacy ludzie potem w dobrych związkach żyją, no chyba  że baba podobny poziom prezentowała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka

Tak jiz na tym świecie jest ze czym bardziej dobrze traktujesz druga osobę w związku, nadskakujesz to niestety wychodzi tak że ma cie w dupie dosłownie i tak cię traktuję. 

A te słowa upokarzajajace toswiadcza o osobie która je wypowiada. Jeśli tak mówi o żonie że jest taka czy owska to dla czego tyle czasu z nią jest. Ja gdybym była świadkiem takiej rozmowy to bym spytała czym się reprezentuje sz że oczerniasz kobietę której slubowales. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem kobietą, ja podobnie zachowywalam w każdym swoim związku. 

Może niech panowie odpowiedzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jkbvvi

Może , tak samo może zmienić się dla jednej i tej samej, na lepsze o ile on sam chce. I nigdy więcej jej nie uderzyć.

Tak samo może zmienić się też na gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×