Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jaki prezent kupić bratowej na święta żeby ją trochę ośmieszyć ?

Polecane posty

Gość Gość

Chodzi o to że nie przepadam za swoją bratowa, straszna z niej franca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rrg

Ona pewnie za Tobą też. Po co spotykać się z kimś kogo nie lubimy w święta? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Rrg napisał:

Ona pewnie za Tobą też. Po co spotykać się z kimś kogo nie lubimy w święta? 

Nasi rodzice nas zapraszają po prostu, a mój brat pewnie przyjdzie ze swoją żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok

magia świąt. jakim trzeba być chamem, żeby nawet w święta chcieć zrobić komuś przykrość. po wszystkim pójdziesz pewnie do kościoła, śpiewać kolędy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość szok napisał:

magia świąt. jakim trzeba być chamem, żeby nawet w święta chcieć zrobić komuś przykrość. po wszystkim pójdziesz pewnie do kościoła, śpiewać kolędy?

Zrozum że ja jej nie znam od wczoraj tylko od dawna i nigdy za sobą nie przepadaliśmy. Ona nie raz sprawiała mi przykrość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie ma czegoś takiego jak ośmieszający prezent. Tzn jest ALE więcej jak sobie dzieci robią złośliwe prezenty w podstawówce ale jeżeli ty, dorosła kobieta coś takiego zrobisz to TYLKO SIEBIE OŚMIESZYSZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ośmieszsz to teraz sama siebie kaszalocie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Nie ma czegoś takiego jak ośmieszający prezent. Tzn jest ALE więcej jak sobie dzieci robią złośliwe prezenty w podstawówce ale jeżeli ty, dorosła kobieta coś takiego zrobisz to TYLKO SIEBIE OŚMIESZYSZ!

Ale zrozum że ja jej nienawidzę dokładnie tak samo jak ona mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość b

Słaby pomysł, nawet jeśli jej nie lubisz nie jest to powód żeby zachować się jak karyna . 
Zachowaj klasę i kup coś ładnego - to jaki prezent dajesz świadczy o Tobie. 
ja bym po prostu nie wysilała się i kupiła coś taniego ale ładnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość b napisał:

Słaby pomysł, nawet jeśli jej nie lubisz nie jest to powód żeby zachować się jak karyna . 
Zachowaj klasę i kup coś ładnego - to jaki prezent dajesz świadczy o Tobie. 
ja bym po prostu nie wysilała się i kupiła coś taniego ale ładnego

Powiedzieć że się nie lubimy to tak jak nie powiedzieć nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

😱😱😱 Ile ty dziewczynko masz lat? Bo chyba zatrzymalas sie na tym etapie podstawowki. A przy oplatku piekne życzenia, buzi buzi... To zona Twojego brata, nie musisz jej lubic, ale przez wzglad na niego powinnas ją szanować. Tez mam szwagierke, ktorej nie daze sympatią, ale nie mam na to wplywu i zachowuje sie przyzwoicie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga87

Kubek z zamawianym napisem a jako napis duże inicjaly brata i drobnym druczkiem jej. W środku kubka coś czego ona nie lubi a lubi Twój brat np gorzka czekolada migdały. Nie ma za co :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

😱😱😱 Ile ty dziewczynko masz lat? Bo chyba zatrzymalas sie na tym etapie podstawowki. A przy oplatku piekne życzenia, buzi buzi... To zona Twojego brata, nie musisz jej lubic, ale przez wzglad na niego powinnas ją szanować. Tez mam szwagierke, ktorej nie daze sympatią, ale nie mam na to wplywu i zachowuje sie przyzwoicie. 

To nie są zwykłe przepychanki o nic, ja tą dziewczynę znam od liceum, ona nie dość, że odbiła mi wtedy chłopaka, to później jak się okazało, że ten chłopak ją zdradził to wzięła się za mojego brata. Kogoś takiego nie da się lubić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To nie mozesz po prostu jej nie robic prezentu, skoro tak jej nie znosisz? Chyba bedzie najprosciej. Ewentualnie cos drobnego, jakies czekoladki. Osmieszajacym prezentem wystawiasz laurke sobie. I daj spokoj tym zalom z liceum, jestes dziecinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To nie mozesz po prostu jej nie robic prezentu, skoro tak jej nie znosisz? Chyba bedzie najprosciej. Ewentualnie cos drobnego, jakies czekoladki. Osmieszajacym prezentem wystawiasz laurke sobie. I daj spokoj tym zalom z liceum, jestes dziecinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość szok napisał:

magia świąt. jakim trzeba być chamem, żeby nawet w święta chcieć zrobić komuś przykrość. po wszystkim pójdziesz pewnie do kościoła, śpiewać kolędy?

A w kosciółku co niedziela w pierwszej ławce i odpuść nam nasze grzechy jak i my odpuszczamy. 😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

To nie mozesz po prostu jej nie robic prezentu, skoro tak jej nie znosisz? Chyba bedzie najprosciej. Ewentualnie cos drobnego, jakies czekoladki. Osmieszajacym prezentem wystawiasz laurke sobie. I daj spokoj tym zalom z liceum, jestes dziecinna.

Zadała mi dwa poważne ciosy, pierwszy odbicie faceta, drugi przyssanie się do mojego brata, a ty twierdzisz że to błahostki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciekawe autorko, czy tak dużo wysiłku wkładasz również w robienie prezentów tym, których lubisz. Po prostu jej nic nie kupuj, nie szkoda ci pieniędzy na kupowanie rzeczy, które mają kogoś upokorzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co najwyżej siebie ośmieszysz takim dziecinnym zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ciekawe autorko, czy tak dużo wysiłku wkładasz również w robienie prezentów tym, których lubisz. Po prostu jej nic nie kupuj, nie szkoda ci pieniędzy na kupowanie rzeczy, które mają kogoś upokorzyć?

Gdybyś miała w rodzinie taka dziewczynę co ci tyle szkód wyrządziła ta zapewniam cię też nie byłoby ci szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Zadała mi dwa poważne ciosy, pierwszy odbicie faceta, drugi przyssanie się do mojego brata, a ty twierdzisz że to błahostki ?

Nie rozumiesz że jak dasz jej coś linowego to tu będziesz ta zła? to ty się OŚMIESZYSZ. Dalej nie rozumiesz? Nie dziwię się, że się nie lubicie. Ona jest inteligentną i przebiegłą lisicą, a Ty prostą krową. Ona jest cwana i zawsze wyjdzie na swoje, a Ty będziesz stać  w smrodzie którego chciałaś narobić jej ale jak zwykle nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Nie rozumiesz że jak dasz jej coś linowego to tu będziesz ta zła? to ty się OŚMIESZYSZ. Dalej nie rozumiesz? Nie dziwię się, że się nie lubicie. Ona jest inteligentną i przebiegłą lisicą, a Ty prostą krową. Ona jest cwana i zawsze wyjdzie na swoje, a Ty będziesz stać  w smrodzie którego chciałaś narobić jej ale jak zwykle nie wyszło.

Krowa to jest ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Nie rozumiesz że jak dasz jej coś linowego to tu będziesz ta zła? to ty się OŚMIESZYSZ. Dalej nie rozumiesz? Nie dziwię się, że się nie lubicie. Ona jest inteligentną i przebiegłą lisicą, a Ty prostą krową. Ona jest cwana i zawsze wyjdzie na swoje, a Ty będziesz stać  w smrodzie którego chciałaś narobić jej ale jak zwykle nie wyszło.

Celnie - 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

i do śmierci będziesz przeżywać tego chłopaka z liceum? No bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

i do śmierci będziesz przeżywać tego chłopaka z liceum? No bez jaj

Jakaś kobieta odbija ci męża po czym bierze się za twojego brata, szanowałabyś ją ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi 30

To powinnas w sumie jej podziekowac za odbicie chlopaka, toz to smiec, jaki porzadny chlopak zostawia dziewczyne dla innej. Jesli nie ona to inna by to zrobila a Ty tylko bys sie do niego bardziej przywiazala. A Brata moze jednak pokochala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Emi 30 napisał:

To powinnas w sumie jej podziekowac za odbicie chlopaka, toz to smiec, jaki porzadny chlopak zostawia dziewczyne dla innej. Jesli nie ona to inna by to zrobila a Ty tylko bys sie do niego bardziej przywiazala. A Brata moze jednak pokochala?

Nie mam jej za co dziękować, działała wtedy z premedytacją, dobrze wiedziała, że to mój chłopak i nie przeszkodziło jej przystawiać się do niego, a później rzekomo ją pokochał. Wątpię, żeby brata pokochała, po prostu się na mnie uwzięła i za wszelką cenę chciała mi wbić nóż w serce no i wiedziała gdzie uderzyć, więc jak mój były chłopak ją zdradził to od razu za mojego brata się wzięła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Emi 30 napisał:

To powinnas w sumie jej podziekowac za odbicie chlopaka, toz to smiec, jaki porzadny chlopak zostawia dziewczyne dla innej. Jesli nie ona to inna by to zrobila a Ty tylko bys sie do niego bardziej przywiazala. A Brata moze jednak pokochala?

Działała podstępnie, dobrze wiedziała, że to mój chłopak i ten fakt nie przeszkodził jej, żeby się za niego brać, póżniej jak chłopak ją zdradził to się zaczęła brać za mojego brata. Ta kobieta nie ma żadnej moralności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakaś kobieta odbija ci męża po czym bierze się za twojego brata, szanowałabyś ją ? 

Po pierwsze kobieta sama nikogo nie odbija, sam chciał.

Po drugie nie porównuj sympatii z liceum do męża, bo to jest różnica jednak.

Po trzecie twój brat też mało lojalny wobec Ciebie.

Po czwarte nie wychodzi ci to trolo-prowo. Serio jesteś subtelna w tym jak dzik w kartoflisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Po pierwsze kobieta sama nikogo nie odbija, sam chciał.

Po drugie nie porównuj sympatii z liceum do męża, bo to jest różnica jednak.

Po trzecie twój brat też mało lojalny wobec Ciebie.

Po czwarte nie wychodzi ci to trolo-prowo. Serio jesteś subtelna w tym jak dzik w kartoflisku.

Po pierwsze nie ma to żadnego znaczenia.

Po drugie również nie ma to znaczenia zdrada to zdrada.

Po trzecie nigdzie nie napisałam że brat jest lojalny.

Po czwarte to nie jest prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×