Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Grażyna Mizo to żywy dowód na prawdziwość powiedzenia, że baba bez bolca dostaje pier'dolca

Polecane posty

Gość Onsam

Jak czytam to zawsze i kazdy dostanie jakies pouczenie, jakis podchwycony szczegol i juz gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exquisit

Przeinteligentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co w ogóle zakładać temat o tym chorym psychicznie babiszonie? Ona jest naprawdę mocno pi.er.dol.nięta w głowę. Baby są różne, jedne bardziej normalne, inne mniej, ale to indywiduum ewidentnie nadaje się na oddział zamknięty. Tak niezdrowo yebniętej na punkcie facetów baby w życiu nie spotkałem, a przyznaję, znam wiele psycholek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A ja wlasnie uwazam ze czesto gesto pisze prawde o facetach - moze was o to tylek boli ze pokazuje wam ze wcale tacy super nie jestescie? Bo przeciez wiadomp ze ego faceta to ze szkla a jak raz sie drasnie to... zakladaja takoe tematy potem hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne

A to nie jest lesbijką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Nie widzę żeby pisała coś dziwnego, ale kolesie maja kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wierzę

Tak facet, chyba taki LGBT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegnam

Brawo facet. A lepszy z LGBT niz z onr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty bazyl
1 minutę temu, Gość Zegnam napisał:

Brawo facet. A lepszy z LGBT niz z onr

Cwel siebie chwali. Stul gębę Arystocwelu. Jaki to jest zjjeebb🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet
2 minuty temu, Gość Zegnam napisał:

Brawo facet. A lepszy z LGBT niz z onr

Oczywiście że lepszy. A takserio szanuje kobiety z własnym zdaniem i wymaganiami a ci impotenci chyba się takich boją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty bazyl

Arytocwelu ona prawdę pisze czytaj i ucz się ciemniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty bazyl
2 minuty temu, Gość Facet napisał:

Oczywiście że lepszy. A takserio szanuje kobiety z własnym zdaniem i wymaganiami a ci impotenci chyba się takich boją 

Cwel poznański na pewno. Spadaj Aspergamerze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Facet napisał:

Oczywiście że lepszy. A takserio szanuje kobiety z własnym zdaniem i wymaganiami a ci impotenci chyba się takich boją 

Ty ją uważasz za kobietę? Nic dziwnego, że na każdym kroku wyzywaja cię od spe.dalo.nych białych rycerzyków, kaleko umysłowa :P I tak nie zamoczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

A ja wlasnie uwazam ze czesto gesto pisze prawde o facetach - moze was o to tylek boli ze pokazuje wam ze wcale tacy super nie jestescie? Bo przeciez wiadomp ze ego faceta to ze szkla a jak raz sie drasnie to... zakladaja takoe tematy potem hehehe

Za to wasze ego jest z papieru, co chwilę zakładacie temat o facetach, jesteście poprostu żałosne, a jak zabawnie się pultacie jak prawdę o was mówią i to inne samice, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gscp
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Za to wasze ego jest z papieru, co chwilę zakładacie temat o facetach, jesteście poprostu żałosne, a jak zabawnie się pultacie jak prawdę o was mówią i to inne samice, hehehe

oho krytyka boli i zaraz odwet,dziecinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gscp napisał:

oho krytyka boli i zaraz odwet,dziecinada

i oczywiście koleś zapomina ze jest synem jednej z takich samic, być może dalej jeszcze na jej utrzymaniu i opiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra robota

A ja się cieszę jako facet, że pisze tu taka mizo i jej klakierki. Ich nienawistne komentarze mają niejako charakter edukacyjny, ostrzegawczy wręcz, bo ukazują prawdziwą naturę kobiet. Wielu młodych, niedoświadczonych gości, po przeczytaniu ich wypocin dziesięć razy się zastanowi zanim zwiąże się z jakimś głupim babiszczem. Tym samym, paradoksalnie, mizo i przyduupaski ratują wielu młodych wartościowych facetów przed zmarnowaniem sobie życia z jedną z nich. Bo w zasadzie wszystkie baby są wrednymi, nienawistnymi roszczeniowymi sekutnicami, tylko na początku dobrze się z tym kryją. Na szczęście tutaj pokazują swoje prawe oblicze, co cieszy☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra robota
1 godzinę temu, Gość Dobra robota napisał:

pokazują swoje prawe oblicze,

*prawdziwe, haha😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Po co w ogóle zakładać temat o tym chorym psychicznie babiszonie? Ona jest naprawdę mocno pi.er.dol.nięta w głowę. Baby są różne, jedne bardziej normalne, inne mniej, ale to indywiduum ewidentnie nadaje się na oddział zamknięty. Tak niezdrowo yebniętej na punkcie facetów baby w życiu nie spotkałem, a przyznaję, znam wiele psycholek.

Też tego nie rozumiem... Po co zakładać tematy poświęcone konkretnemu użytkownikowi? Po to, żeby wylać na niego falę hejtu za to, że mówi kilka słów gorzkiej prawdy? Słabe, no ale jak widać, niektórzy nie potrafią przyjąć krytyki na klatę, więc muszą się mścić w tak prymitywny sposób. Trzeba przywyknąć 🙂 Poza tym... skąd znasz wiele "psycholek"? Coś Cię musi instynktownie ciągnąć do takiego towarzystwa... może podobne problemy? 🙂

11 godzin temu, Gość gosc napisał:

A ja wlasnie uwazam ze czesto gesto pisze prawde o facetach - moze was o to tylek boli ze pokazuje wam ze wcale tacy super nie jestescie? Bo przeciez wiadomp ze ego faceta to ze szkla a jak raz sie drasnie to... zakladaja takoe tematy potem hehehe

Dokładnie tak jest. Piszę oficjalnie o wszystkich męskich ułomnościach i odkrywam ich mentalność przed płcią przeciwną, więc nic dziwnego, że są wkurzeni. Faceci chcą "męski świat" zachować tylko dla siebie - zazwyczaj im się to udaje, bo mało która kobieta tak drąży temat jak ja, no ale na ich nieszczęście, znalazła się taka "wariatka", która ich zdemaskowała i głośno o tym mówi haha. Gdybym nie miała racji, to nie reagowaliby tak emocjonalnie na moje wpisy. Doskonale wiedzą, że piszę o nich prawdę, tylko oczywiście standardowo walą głupa licząc na to, że nie każda uwierzy 🙂

11 godzin temu, Gość Facet napisał:

Nie widzę żeby pisała coś dziwnego, ale kolesie maja kompleksy

Chociaż jeden obiektywny 🙂

1 godzinę temu, Gość Dobra robota napisał:

A ja się cieszę jako facet, że pisze tu taka mizo i jej klakierki. Ich nienawistne komentarze mają niejako charakter edukacyjny, ostrzegawczy wręcz, bo ukazują prawdziwą naturę kobiet. Wielu młodych, niedoświadczonych gości, po przeczytaniu ich wypocin dziesięć razy się zastanowi zanim zwiąże się z jakimś głupim babiszczem. Tym samym, paradoksalnie, mizo i przyduupaski ratują wielu młodych wartościowych facetów przed zmarnowaniem sobie życia z jedną z nich. Bo w zasadzie wszystkie baby są wrednymi, nienawistnymi roszczeniowymi sekutnicami, tylko na początku dobrze się z tym kryją. Na szczęście tutaj pokazują swoje prawe oblicze, co cieszy☺

Mówisz tak, jakby ci młodzi i niedoświadczeni goście mieli multum adoratorek... sam dobrze wiesz, że kolejka się do Was nie ustawia, więc kogo niby mam do Was zrażać? 😄 Wy marzycie o kobiecie, ale nie możecie jej mieć, więc żeby nie wyjść na "przegrywów", musicie sobie znaleźć komfortowe wytłumaczenie. "Nie mam dziewczyny, bo jakaś Mizo z kafeterii pokazała jakie są kobiety i sobie odpuściłem, jestem na to zbyt wartościowy" - to jest wyjątkowo żałosne, nawet jak na facetów. Pogrążacie się już do reszty 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Mizo napisał:

Mówisz tak, jakby ci młodzi i niedoświadczeni goście mieli multum adoratorek... sam dobrze wiesz, że kolejka się do Was nie ustawia, więc kogo niby mam do Was zrażać? 😄 Wy marzycie o kobiecie, ale nie możecie jej mieć, więc żeby nie wyjść na "przegrywów", musicie sobie znaleźć komfortowe wytłumaczenie. "Nie mam dziewczyny, bo jakaś Mizo z kafeterii pokazała jakie są kobiety i sobie odpuściłem, jestem na to zbyt wartościowy" - to jest wyjątkowo żałosne, nawet jak na facetów. Pogrążacie się już do reszty 😄 

yes, yes, yes. Brawa dla Pani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość gość napisał:

yes, yes, yes. Brawa dla Pani:)

🙂😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć
1 godzinę temu, Mizo napisał:

Też tego nie rozumiem... Po co zakładać tematy poświęcone konkretnemu użytkownikowi? Po to, żeby wylać na niego falę hejtu za to, że mówi kilka słów gorzkiej prawdy? Słabe, no ale jak widać, niektórzy nie potrafią przyjąć krytyki na klatę, więc muszą się mścić w tak prymitywny sposób. Trzeba przywyknąć 🙂 Poza tym... skąd znasz wiele "psycholek"? Coś Cię musi instynktownie ciągnąć do takiego towarzystwa... może podobne problemy? 🙂

Dokładnie tak jest. Piszę oficjalnie o wszystkich męskich ułomnościach i odkrywam ich mentalność przed płcią przeciwną, więc nic dziwnego, że są wkurzeni. Faceci chcą "męski świat" zachować tylko dla siebie - zazwyczaj im się to udaje, bo mało która kobieta tak drąży temat jak ja, no ale na ich nieszczęście, znalazła się taka "wariatka", która ich zdemaskowała i głośno o tym mówi haha. Gdybym nie miała racji, to nie reagowaliby tak emocjonalnie na moje wpisy. Doskonale wiedzą, że piszę o nich prawdę, tylko oczywiście standardowo walą głupa licząc na to, że nie każda uwierzy 🙂

Chociaż jeden obiektywny 🙂

Mówisz tak, jakby ci młodzi i niedoświadczeni goście mieli multum adoratorek... sam dobrze wiesz, że kolejka się do Was nie ustawia, więc kogo niby mam do Was zrażać? 😄 Wy marzycie o kobiecie, ale nie możecie jej mieć, więc żeby nie wyjść na "przegrywów", musicie sobie znaleźć komfortowe wytłumaczenie. "Nie mam dziewczyny, bo jakaś Mizo z kafeterii pokazała jakie są kobiety i sobie odpuściłem, jestem na to zbyt wartościowy" - to jest wyjątkowo żałosne, nawet jak na facetów. Pogrążacie się już do reszty 😄 

Oho, już mizoandryczne ścierwo się odezwało, widocznie zabolało ją to wszystko, co się o niej powiedziało XD I tak nikt tych twoich wypocin nie czyta wiec się nie produkuj, nieudacznico życiowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

yes, yes, yes. Brawa dla Pani:)

Oho, jeszcze jedna nieudacznica życiowa, to jakaś inwazja czy co? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gosć napisał:

Oho, już mizoandryczne ścierwo się odezwało, widocznie zabolało ją to wszystko, co się o niej powiedziało XD I tak nikt tych twoich wypocin nie czyta wiec się nie produkuj, nieudacznico życiowa 😛

"Normalni" może nie czytają, ale Ty na pewno przeczytałeś, nie powstrzymałbyś się haha 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosć napisał:

Oho, już mizoandryczne ścierwo się odezwało, widocznie zabolało ją to wszystko, co się o niej powiedziało XD I tak nikt tych twoich wypocin nie czyta wiec się nie produkuj, nieudacznico życiowa 😛

przecież przeczytałeś , a nawet się ustosunkowałeś. Zatem jesteś nikim wedle własnych słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosć napisał:

Oho, jeszcze jedna nieudacznica życiowa, to jakaś inwazja czy co? XD

bez obaw, radzę sobie:) za to lubię patrzeć jak tacy chłopcy jak ty wysiadują jaja przed kompem z frustracji ze baby nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość gość napisał:

przecież przeczytałeś , a nawet się ustosunkowałeś. Zatem jesteś nikim wedle własnych słow

Biedak sam się zaorał. Aż uciekł z tematu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Mizo napisał:

Biedak sam się zaorał. Aż uciekł z tematu 😄

lubie takich:D, sami dostarczą argumentów przeciw sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gość napisał:

lubie takich:D, sami dostarczą argumentów przeciw sobie 

No w sumie tak... nie trzeba się wysilać na żadne riposty, bo gość sam sobie ciśnie i nawet o tym nie wie. Mistrzostwo świata 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×