Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapraszam do dyskusji

Czy wstydzicie się, że miałyście wesele w domu jak wieśniaczki?

Polecane posty

Gość Ewula

Moj slub 10lat temu sami wszystko kupilismy i za wszystko zaplacilismy. w domu najblizsza rodzina obiad przystawki muzyka .male tance byly zdjecia.mi wystarczy. Przeciwienstwo szwagierka kredyt na 5 lat zeby w lokalu wesele wyprawic podobno pol gosci w tym ojciec i brat panny mlodej sie poopijalo przed 24 i o to wielkie weselicho ha ha😂😇😇. Ja sie niewstydze i dumna jestem ze sami robilismy i sami placilismy za wszystko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewula

Ps komunie dziecka tez w domu robie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Źle
35 minut temu, Gość Ewula napisał:

Ps komunie dziecka tez w domu robie 

 

Ja też komunię czy chrzest dzieci robiłam w domu, ale to już zupełnie coś innego niż wesele.Bo na Komunię zapraszasz 20 osób a na wesele 120.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Moja kolezanka wziela slub cywilny, wesele w domu, kamerlanie i fajnie.  Ja sama rowniez tak planuje.  Cos malenkiego na 20-30 osob maksmylanie (zalezy ile rodziny mi zjedzie) tak zebym mogla sie pobawic a moimi najblizszymi, powyglupiac na luzie i miec fajne wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innym
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Moja kolezanka wziela slub cywilny, wesele w domu, kamerlanie i fajnie.  Ja sama rowniez tak planuje.  Cos malenkiego na 20-30 osob maksmylanie (zalezy ile rodziny mi zjedzie) tak zebym mogla sie pobawic a moimi najblizszymi, powyglupiac na luzie i miec fajne wspomnienia.

To nie będzie wesele tylko przyjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Innym napisał:

To nie będzie wesele tylko przyjęcie.

A nastapnie pojade w podroz poslubna z mezem naokolo swiata, a ty rob sobie wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej

przecież wesela nie robi się dla siebie tylko robi się dla ludzi, żeby rodziną i znajomi  dobrze się bawili,my z mężem chcieliśmy żeby na naszym weselu było jak najwięcej ludzi, żeby mieli fajne wspomnienia.Zrobiliśmy wesele w znanym hotelu, dla każdego zarezerwowaliśmy i opłaciliśmy pokój,było z poprawinami, bardzo fajne i udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jesteśmy dumne że mamy takie duże domy, żeby wesele pomieścić damulko z kawalerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdnakd

Nie,nie wstyd mi bo mam głęboko gdzieś o inni myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dom was stać
13 godzin temu, Gość gość napisał:

Jesteśmy dumne że mamy takie duże domy, żeby wesele pomieścić damulko z kawalerki

a na wesele nie? słabo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×