Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Głosujcie na PO, a 500+ będzie zabrane.

Polecane posty

Gość Gość

Tusk oficjalnie o tym mówi. Jak PO dojdzie do władzy, to skończy się rozdawanie pieniędzy. Kidawa-Błońska również oficjalnie powiedziała, że nie żałuje że podnieśli wiek emerytalny dla kobiet o 7 lat i mężczyzn o 2. Ona powiedziała że tylko żałuje, że nie dało się Polakom wmówić że konieczność jest pracować dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fff

Jesli skonczy sie rozdawnictwo to glosuje na nich od razu. Dodam ze mam 2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę głosować na PO i według mnie 500+ mogą zabrać. Co, boli, że może się kasa skończyć dla nierobów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ta jablonska nie ma żadnych  szans w wyborach na prezydenta . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Fff napisał:

Jesli skonczy sie rozdawnictwo to glosuje na nich od razu. Dodam ze mam 2 dzieci

500+ nie jest obowiązkowe, jak nie chcesz, to nie bierz. Ale zabraniać innym? To jest zawiść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisklak

Ja głosowałam na PIS, ale nie ze względu na 500+, bo dzieci nie mam, tylko jako jedyni spełniają swoje obietnice wyborcze i to mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

500+ nie jest obowiązkowe, jak nie chcesz, to nie bierz. Ale zabraniać innym? To jest zawiść.

Oczywiście że mamy prawo zabraniac zabierania naszych pieniędzy i rozdawać biedocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Tusk oficjalnie o tym mówi. Jak PO dojdzie do władzy, to skończy się rozdawanie pieniędzy. 

Jak można można wierzyć że PIS ot tak rozdaje pieniądze bez żadnych konsekwencji? 

"Podziwiam" ludzi, którzy są tak tępi że nie wiedzą że te pieniądze co rzekomo dostają od rządu sami już dawno temu im dali płacąc wszelkiego rodzaju podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oczywiście że mamy prawo zabraniac zabierania naszych pieniędzy i rozdawać biedocie?

Tak sobie tłumacz ze 3,55 mln dzieci  w Polsce pochodzi z biednych rodzin 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosssc

Jak zlikwiduja 500 pmus to pierwsza pijde na nich glosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Gość napisał:

500+ nie jest obowiązkowe, jak nie chcesz, to nie bierz. Ale zabraniać innym? To jest zawiść.

Tak, powinno się zabrać tym, którzy nie pracują. Bo z jakiej racji pracujący mają sponsorować pasożytów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Temu krajowi od dawna brakuje kogoś takiego jak Margaret Thatcher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnold Boczek

a ja będę pierwszy który odda głos na tych który zlikwidują CAŁY socjal. MOPS-y, SROPS-y, dodatki mieszkaniowe i całą resztę sposobów na okradanie ciężko pracujących ludzi i rozdawanie ich pieniędzy bandzie nierobów i leni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja rozumiem jak ktoś nie lubi pis np nie ma dzieci i wkurza go 500 + i nie glosuje na nich ok . Za to nie rozumiem  jak można zagłosować na po po tym co zrobili  przez 8 lat ? Wy czy naprawdę nie macie do sobie szacunku ? Parząc  co zrobili z OFE (moje ciężko zarobione pieniądze ) nigdy nie zaglosuje na po . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola
3 minuty temu, Gość Gosssc napisał:

Jak zlikwiduja 500 pmus to pierwsza pijde na nich glosowac

najpierw kup słownik a później bierz się za polityke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co zrobiło PiS z drugą połową OFE?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosssc
14 minut temu, Gość jola napisał:

najpierw kup słownik a później bierz się za polityke

Ojoj dziekuje za rade pani najmadrzejsza ąę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt nie kazał należeć do OFE. Ja tam byłam zaledwie miesiąc bo poszło z automatu ale przy pierwszej okazji z nich zrezygnowałam. 

Też jestem za tym aby zlikwidowali wszelkiego rodzaju dodatki, każdy kto ma chociaż odrobinę szacunku do siebie samego będzie i tak pracował a te nieroby dopiero poznają co to życie. I dla ścisłości-nie mówię tutaj o ludziach którym naprawdę przytrafiło się coś złego ale o tych co mogą pracować ale wolą chlać w bramach za pieniądze, które dostają od Państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pis dało d..., ale głosować na po to już debi.lizm. Przy 500+ wraca przynajmniej część pieniędzy z podatków, a za po co? Tak różowo było? Skoro było tak ekstra to czemu ludzie tak wyjeżdżali? A przy 500+ wystarczy zmienić kryteria, należy się gdy przynajmniej 1 rodzic ma stałą pracę i nie będzie problemu. Może wtedy praca na czarno przestałaby się opłacać. Państwo samo robi się w ch... i to na własne życzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

A co zrobiło PiS z drugą połową OFE?

 

Tusk powiedział że OFE to nie są nasze pieniądze, więc żeby nikt nam nie zabrał tych reszty "nienaszych" pieniędzy, to Kaczyński stworzył IKE po to żeby te pieniądze były nasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

No to maja moj glos. Tez jestem mama dwojki dzieci. Koniec wspierania rodzin ktorym nie oplaca sie pracowac, bo dostana socjal z pieniedzy ludzi, ktorym jednak pracowac sie chce. Jestem za. Program nie jest zly, jest niewlasciwie skonstruowany. Pieniadze powinny byc tylko dla pracujacych a kwota nie powinna przekraczac 250 zlotych na dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Izzie_Stevens napisał:

Ale nikt nie kazał należeć do OFE. Ja tam byłam zaledwie miesiąc bo poszło z automatu ale przy pierwszej okazji z nich zrezygnowałam. 

Też jestem za tym aby zlikwidowali wszelkiego rodzaju dodatki, każdy kto ma chociaż odrobinę szacunku do siebie samego będzie i tak pracował a te nieroby dopiero poznają co to życie. I dla ścisłości-nie mówię tutaj o ludziach którym naprawdę przytrafiło się coś złego ale o tych co mogą pracować ale wolą chlać w bramach za pieniądze, które dostają od Państwa.

Ok, ale skoro mąż odprowadza średnio 2-3 tys podatku mc to dlaczego my mamy nie mieć 500+? Mamy 3 dzieci, najmłodsze ma 7 lat, żeby nie było, że robione dla kasy. Mi się też nie wszystko podoba, ale jest masa rodzin gdzie oboje pracują i 500+ jest dla nich dużą pomocą. Dlaczego oni mają stracić? Pomyślcie trochę szerzej, a nie tylko o tych, którzy chleją. A jak znacie takich to do mopsu ich zgłaszać, zabiorą i dadzą inną formę pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dostajesz 500+ ale przecież z własnej kieszeni to robisz. To nie lepiej płacić mniejsze podatki i rzekomo nie dostawać nic od MOPS'u?   A nie od dziś wiadomo, że ci co mają mało i naprawdę przydałaby im się pomoc finansowa to nic nie dostaną bo przekroczą np kilka złotych, a ci co mają dużo to i tak dostaną bo albo będą kombinować albo pójdą po pieniądze bo mogą, chociaż dla nich np te 500zł to na przysłowiowe waciki starszy.  😕 

Mam w rodzinie małżeństwo z 2 dzieci i w sytuacji kiedy oboje pracują na najniższą krajową (i nic pod stołem), jest im ciężko ale niestety nie należy im się 500+ ani żadne dodatki bo wg prawa i przepisów dobrze im się zyjei nie przysługuje im pomoc finansowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Gość jola napisał:

najpierw kup słownik a później bierz się za polityke

Tobie też by się przydała nauka poprawnej pisowni i używania znaków interpunkcyjnych. Więc może te parę groszy z 500+ przeznacz na jakieś lekcje języka polskiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Izzie_Stevens napisał:

Ok dostajesz 500+ ale przecież z własnej kieszeni to robisz. To nie lepiej płacić mniejsze podatki i rzekomo nie dostawać nic od MOPS'u?   A nie od dziś wiadomo, że ci co mają mało i naprawdę przydałaby im się pomoc finansowa to nic nie dostaną bo przekroczą np kilka złotych, a ci co mają dużo to i tak dostaną bo albo będą kombinować albo pójdą po pieniądze bo mogą, chociaż dla nich np te 500zł to na przysłowiowe waciki starszy.  😕 

Mam w rodzinie małżeństwo z 2 dzieci i w sytuacji kiedy oboje pracują na najniższą krajową (i nic pod stołem), jest im ciężko ale niestety nie należy im się 500+ ani żadne dodatki bo wg prawa i przepisów dobrze im się zyjei nie przysługuje im pomoc finansowa.

Przecież na 500+ nie ma kryterium dochodowego więc widocznie Cię okłamują, że nic im się nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Izzie_Stevens napisał:

Ok dostajesz 500+ ale przecież z własnej kieszeni to robisz. To nie lepiej płacić mniejsze podatki i rzekomo nie dostawać nic od MOPS'u?   A nie od dziś wiadomo, że ci co mają mało i naprawdę przydałaby im się pomoc finansowa to nic nie dostaną bo przekroczą np kilka złotych, a ci co mają dużo to i tak dostaną bo albo będą kombinować albo pójdą po pieniądze bo mogą, chociaż dla nich np te 500zł to na przysłowiowe waciki starszy.  😕 

Mam w rodzinie małżeństwo z 2 dzieci i w sytuacji kiedy oboje pracują na najniższą krajową (i nic pod stołem), jest im ciężko ale niestety nie należy im się 500+ ani żadne dodatki bo wg prawa i przepisów dobrze im się zyjei nie przysługuje im pomoc finansowa.

Przecież na 500+ nie ma kryterium dochodowego więc widocznie Cię okłamują, że nic im się nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

ta jablonska nie ma żadnych  szans w wyborach na prezydenta . 

Będą na nią głosować ci co chcą żeby wszyscy pracowali do 67 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła
23 minuty temu, Izzie_Stevens napisał:

Ok dostajesz 500+ ale przecież z własnej kieszeni to robisz. To nie lepiej płacić mniejsze podatki i rzekomo nie dostawać nic od MOPS'u?   A nie od dziś wiadomo, że ci co mają mało i naprawdę przydałaby im się pomoc finansowa to nic nie dostaną bo przekroczą np kilka złotych, a ci co mają dużo to i tak dostaną bo albo będą kombinować albo pójdą po pieniądze bo mogą, chociaż dla nich np te 500zł to na przysłowiowe waciki starszy.  😕 

Mam w rodzinie małżeństwo z 2 dzieci i w sytuacji kiedy oboje pracują na najniższą krajową (i nic pod stołem), jest im ciężko ale niestety nie należy im się 500+ ani żadne dodatki bo wg prawa i przepisów dobrze im się zyjei nie przysługuje im pomoc finansowa.

500 dostaje sie bez wzgledu na dochody, a od 01.07 tez na jedynaka bez kryterium dochodowego. Takze cos nie gra w slowach znajomych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doremi
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

ta jablonska nie ma żadnych  szans w wyborach na prezydenta . 

A mnie podobają się  wypowiedzi Krzysztofa Bosaka (będzie startował na prezydenta). Wolę na niego głosować niż na Dudę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×