Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Głosujcie na PO, a 500+ będzie zabrane.

Polecane posty

Gość Gość
Dnia 17.12.2019 o 19:24, Gość Pisklak napisał:

Ja głosowałam na PIS, ale nie ze względu na 500+, bo dzieci nie mam, tylko jako jedyni spełniają swoje obietnice wyborcze i to mi się podoba.

Najważniejsze żeby zrobili coś z tymi sędziami, bo to co pokazują w telewizji, to zgroza. Nie rozumiem jak ci durni ludzie mogą wspierać tą nadzwyczajną kastę? To jakieś zombi są co robią te protesty antyrządowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dima
58 minut temu, Gość Gość napisał:

Najważniejsze żeby zrobili coś z tymi sędziami, bo to co pokazują w telewizji, to zgroza. Nie rozumiem jak ci durni ludzie mogą wspierać tą nadzwyczajną kastę? To jakieś zombi są co robią te protesty antyrządowe.

Dur,eń to cie spłodził, pisiurska tèpa ła,jzo. Jakby sie spuścił na patelnie to by był chociaż z tego opłatek, a tak jest takie guufno jak ty, pisi zwisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość dima napisał:

Dur,eń to cie spłodził, pisiurska tèpa ła,jzo. Jakby sie spuścił na patelnie to by był chociaż z tego opłatek, a tak jest takie guufno jak ty, pisi zwisie

Wie ktoś może co to za niezrozumiały język? Bo na pewno nie polski. Jakiś analfabeta próbuje coś napisać, nie wiem skąd to przypadło i się produkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość żulinda napisał:

jak cie stać to na hooj pobierasz 500 na dwóch gówniaków.tylko sklej wary i nie truj że odbierasz swoje podatki w taki sposób

Nie mierz wszystkich swoją miarą i trochę kultury by ci się przydało...nikt nie pisał czy pobieram czy nie więc zanim coś napiszesz to się zastanów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×