Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda

Ghosting

Polecane posty

Gość Ruda

Witam. Chciałabym dziś poruszyć zjawisko ghostingu. Otóż, spotykałam się z pewnym gościem, był seks, byliśmy w układzie przyjaciele z bonusem. Pewnego dnia ja musiałam wyjechać z naszego miasta, po dwóch tygodniach chciałam się z nim skontaktować, nie mogłam bo zostałam zablokowana. Dlaczego on mi to zrobił? Co ci faceci maja w głowach, tak postępując ? Czy nie myślą o uczuciach kobiety? Jak mam zapomnieć o tym człowieku który zerwał kontakt z nią na dzien 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia135

Dla pocieszenia- ja byłam z facetem 4 msc, w związku. Nagle z dnia na dzień stwierdził że nie może się wkrecic, po czym normalnie dalej się spotykaliśmy. 2 tygodnie później zmienił nr telefonu i zablokowal mnie na komunikatorach. Świetne uczucie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda

To jest okropne. Ja nie mogę sobie z tym poradzić .. jak zapomnieć k tym bydlaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anih

mnie po 3 latach z dnia na dzien smsem facet poinformwał ze nic z tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda

Jak zapomnieć o tym, dlaczego oni nie maja w ogole uczuć i empati? Jakie macie  sposoby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda

Nie mogę się z tym pogodzić, on pewnie bzyka kolejna naiwna laske a ja cierpię i rozmyślam dlaczego ;( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akimuszki

Mnie to samo spotkało dodam dla otuchy 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka

Pewnie poznal inna, zauroczyl się więc Ciebie kopnął w d...e bo nie jesteś juz mu potrzebna. Sama się zgodzilas na układ, żeby posuwał Cie bez deklaracji, związku więc moglas liczyć się z tym ze jak pozna inna to z Ciebie zrezygnuje. Wiem ze blokada to słabe ale gdyby powiedział wprost ze poznał inna i nie chce sie z Toba spotykać, Pewnie podobnie byś zareagowała i wyzwala go od doopkow bo ,,jak on mogl?". A no mógł, nic Ci nie obiecywał. A Ty powinnas byla wiedzieć jakie ryzyko to jest dla kobiety, nie wiesz ze przez seks kobiety często sie zako...ą? Taka juz nasza biologia ze zwykle łączymy seks z uczuciami a faceci to oddzielają. Trzeba było poczytać jak źle dla kobiet kończą się takie historie  zanim sama w to weszlas, a takich tematów tutaj jest mnóstwo (np te o kochankach). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda
13 minut temu, Gość Malutka napisał:

Pewnie poznal inna, zauroczyl się więc Ciebie kopnął w d...e bo nie jesteś juz mu potrzebna. Sama się zgodzilas na układ, żeby posuwał Cie bez deklaracji, związku więc moglas liczyć się z tym ze jak pozna inna to z Ciebie zrezygnuje. Wiem ze blokada to słabe ale gdyby powiedział wprost ze poznał inna i nie chce sie z Toba spotykać, Pewnie podobnie byś zareagowała i wyzwala go od doopkow bo ,,jak on mogl?". A no mógł, nic Ci nie obiecywał. A Ty powinnas byla wiedzieć jakie ryzyko to jest dla kobiety, nie wiesz ze przez seks kobiety często sie zako...ą? Taka juz nasza biologia ze zwykle łączymy seks z uczuciami a faceci to oddzielają. Trzeba było poczytać jak źle dla kobiet kończą się takie historie  zanim sama w to weszlas, a takich tematów tutaj jest mnóstwo (np te o kochankach). 

Może i masz racje, ale zenada jest kończyć znajomość w taki sposób. Jakie są sposoby żeby zapomnieć ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda

A co do tego czy poznał inna, nie wiem ale jestem ciekawa batdzo.. niby mówił ze chce być sam ze ciężko mu się zakochać, i ze już przeżył prawdziwa miłość kiedyś i drugiej tak nie będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca życia

Może żona się dowiedziała 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak zapomnieć?  A na chvj o tym myślisz? Nie masz życia własnego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca życia

Klin klinem - jeden ze sposobów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Głupia prowokacja na którą nie ma i Kię będzie odzewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca życia

Oj tam. Jak któraś chce popisać, rozwinąć temat to proszę - wawaja@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Głupia prowokacja na którą nie ma i Kię będzie odzewu

Sama jestes prowokacja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Ruda napisał:

A co do tego czy poznał inna, nie wiem ale jestem ciekawa batdzo.. niby mówił ze chce być sam ze ciężko mu się zakochać, i ze już przeżył prawdziwa miłość kiedyś i drugiej tak nie będzie 

Tak się mówi laskom z którymi nie chce się być, wielu facetów mówi ,,nie chce związku" co oznacza ze Z TOBA nie chce byc. Jak się trafi ta wymarzona w której się zakocha to wszelkie obawy znikną i szybciutko się z nia zwiaze 😉. Takich historii są miliony. Ale tak to jest jak się zaczyna od d...y strony i się godzi na uklad, rzadko który taka pannę uszanuje i potraktuje poważnie, raczej każdemu będzie służyć jako zapchajdziura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belmondo

Moja żona ma na drigie prowokacja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×