Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciej

Zapłodnienie

Polecane posty

Gość Maciej

Witam.kochalismy się wczoraj z dziewczyną bez zabezpieczenia jak dochodzilem wyjalem penisa z pochwy i skończyłem na zewnątrz..na penisie zostala jeszcze sperma i po jakichś 2 min dziewczyna usiadła na niego.. Był to jej 12 dzień po okresie..Czy jest duże ryzyko że doszło do zapłodnienia? Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zależy jakie ma cykle miesiączkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest ktoś!

Jest spora szansa, ja tak zaszłam w ciążę! Uprawialiśmy seks w prezerwatywie, skończył w niej, zdjął ją, wytarł penisa papierem toaletowym i wsadził jeszcze dosłownie trzy razy do mojej pochwy. Plemniki były pod napletkiem (u was nawet ich nie wytarliście!). Nie wiedziałam jaki mam dzień cyklu, bo miałam 16 lat i nie interesowały mnie takie rzeczy (taaak, nie byłam za bardzo odpowiedzialna). Nie dostałam miesiączki, zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny. Lekarz ginekolog potwierdził ciążę, ale ja byłam mocno zestresowana tą całą sytuacją i ostatecznie poroniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej

Cykle ma w miarę regularne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

kup dziewczynie tester owulacyjny ja używam afrodyta i będziecie wiedzieli kiedy ma ona owulację, nie zapominajcie o zabezpieczaniu się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×