Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki szczeniaczek pod choinke dla 4 latki która marzy o psiaku

Polecane posty

Gość gosc

A czy ta 4 latka będzie wyprowadzać go na spacery i wozić do weterynarza w razie czego? 

Pies to nie zabawka i nie można się na zwierzę decydować bo dziecko CHCE. Dzieci chcą też jeść TYLKO słodycze, chodzić w piżamie do przedszkola, albo włożyć palce do kontaktu. Na to też pozwalasz, bo dziecko CHCE? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Odpuść sobie na razie jakiekolwiek zwierzęta, bo ciężko Ci będzie ogarnąć 3 małych dzieci, a co dopiero psa. Przy dzieciach i psie trzeba mieć oczy dookoła głowy, dziecko chce się "bawić", a pies może to potraktować jako atak i zrobić dziecku krzywdę. Do tematu powróć może jak już dzieci będą w wieku szkolnym i będą mogły pomóc. Potwierdzam, że dzieci bardzo dobrze rozwijają się w towarzystwie psa, uczą się empatii i odpowiedzialności, ale twoje są jeszcze za małe. I nie traktuj psa jako prezent. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Jaka rasa aby wytrzymawała zabawy z dziecmi (4 lata i 2 lata i w lutym kolejny dzidziuś)

PIES TO NIE ZABAWKA, ...KO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam nadzieję, że ten temat to prowo. Niestety, nie można mieć pewności, bo po świecie chodzą ludzie udowadniający, że bez mózgu jednak da się żyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko, wszyscy powyżej mają rację. A jak bardzo chcesz to jedź do schroniska i weź szczeniaka na dom tymczasowy. Będziesz mogła bez przykrych konsekwencji dla psa i siebie przekonać się czym to się je. Ja byłam dt dla kociąt. Moje dzieci zawsze chciały mieć psa, młodzi 6 i 5. Kociąt nie było, był szczeniak. Młodzi na początku zachwyceni. Po jednym dniu mieli dość. Pies im żyć nie dawał. Był u nas tylko tydzień, bo szybko znalazł dom. Temat psa ogólnie umarł😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxxxy

To dobrze że był tylko tydzień. Jest szansa, że się nie zaraziliście chorobami. Psy w schroniskach są teraz bardzo chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Xxxxxxxy napisał:

To dobrze że był tylko tydzień. Jest szansa, że się nie zaraziliście chorobami. Psy w schroniskach są teraz bardzo chore.

To ty jesteś chory na głowę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxxxxxy
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

To ty jesteś chory na głowę 

Już się zaczynają wyzwiska nawiedzonej aktywistki która wciśnie każdemu chorego psa ze schroniska wrzeszcząc, że jest zdrowy. Nieważne, że pies ma sraczkę i wyłażą z niego robale. Nieważne, że pies rzyga dalej niż widzi. Nieważne, że pies się drapie i weterynarz diagnozuje świerzba, którego nie idzie wyleczyć tak samo jak i tych robali. Pies jest zdrowy! To ty jesteś chory na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Xxxxxxxxxy napisał:

Już się zaczynają wyzwiska nawiedzonej aktywistki która wciśnie każdemu chorego psa ze schroniska wrzeszcząc, że jest zdrowy. Nieważne, że pies ma sraczkę i wyłażą z niego robale. Nieważne, że pies rzyga dalej niż widzi. Nieważne, że pies się drapie i weterynarz diagnozuje świerzba, którego nie idzie wyleczyć tak samo jak i tych robali. Pies jest zdrowy! To ty jesteś chory na głowę

I swierzb da się wyleczyć i robale. To nie sklep, że kupujesz sobie zabawkę i masz problem bo zepsuta debi/lu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

I swierzb da się wyleczyć i robale. To nie sklep, że kupujesz sobie zabawkę i masz problem bo zepsuta debi/lu

Jak się da, to niech wyleczą, a nie robią ludzi w bambuko, wciskając chorego kundla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxxxxxxy
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

I swierzb da się wyleczyć i robale. To nie sklep, że kupujesz sobie zabawkę i masz problem bo zepsuta debi/lu

Nie wyzywaj de/bi/lko gdy nie wiesz jak było. Jeśli dałoby się wyleczyć, to dlaczego kilku weterynarzy nie potrafiło tego zrobić?

Właśnie to nie sklep i trzeba ludzi informować, że pies jest chory, wymaga drogiego leczenia może nawet bez rezultatów, a nie wrzeszczeć, że pies zdrowy, a to ty masz chory łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dobre, człowiek zrobił dobry uczynek adoptując psa ze schroniska, wydał majątek na leczenie i za to został wyzwany przez jakąś stukniętą gowniare od d.e.b.i.l.i tylko dlatego bo się odezwał. dlatego właśnie ja nie biorę żadnych piesków ze schronisk, bo jak coś będzie nie tak to jeszcze mi się oberwie. zgraja psycholi zrobi ze mnie potwora i oskarży o znęcanie się nad zwierzakiem, a na koniec przyśle fakturę na kilkaset tysięcy za hotel dla psa i stracę wszystko co mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

dobre, człowiek zrobił dobry uczynek adoptując psa ze schroniska, wydał majątek na leczenie i za to został wyzwany przez jakąś stukniętą gowniare od d.e.b.i.l.i tylko dlatego bo się odezwał. dlatego właśnie ja nie biorę żadnych piesków ze schronisk, bo jak coś będzie nie tak to jeszcze mi się oberwie. zgraja psycholi zrobi ze mnie potwora i oskarży o znęcanie się nad zwierzakiem, a na koniec przyśle fakturę na kilkaset tysięcy za hotel dla psa i stracę wszystko co mam

Uspokoj się dziecko, nie gorączkuj się tak, bo ci żyłka pęknie. Jak jesteś taka nerwowa w realu jak na głupim anonimowym forum to współczuję 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Uspokoj się dziecko, nie gorączkuj się tak, bo ci żyłka pęknie. Jak jesteś taka nerwowa w realu jak na głupim anonimowym forum to współczuję 😂

Ona jest spokojna, to ty wyzywasz ludzi od chorych na głowę, miłośniczko kundli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Uspokoj się dziecko, nie gorączkuj się tak, bo ci żyłka pęknie. Jak jesteś taka nerwowa w realu jak na głupim anonimowym forum to współczuję 😂

i czego rżysz niewychowana smarkulo? tak ci wesoło gdy ludzi wyzywasz za ich dobre serce? jeszcze głośniej drzyj mordę w realu, wyzywaj ludzi od ...i, to chore kundle będą siedzieć w  schroniskach latami i kiep z kulawą dopą na nie nie spojrzy, a żyłka to pękła tobie ta najważniejsza w głowie, dlatego taki pustak z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Rescator555 napisał:

Ona jest spokojna, to ty wyzywasz ludzi od chorych na głowę, miłośniczko kundli.

Spier... Trolu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

i czego rżysz niewychowana smarkulo? tak ci wesoło gdy ludzi wyzywasz za ich dobre serce? jeszcze głośniej drzyj mordę w realu, wyzywaj ludzi od ...i, to chore kundle będą siedzieć w  schroniskach latami i kiep z kulawą dopą na nie nie spojrzy, a żyłka to pękła tobie ta najważniejsza w głowie, dlatego taki pustak z ciebie

Dobre serce 😂😂😂 

Nie bierzcie psów że schroniska! Są chore, nie pomagajcie bo to kosztuje piniondze! Trzeba leczyć psy po przejściach! 

Mam dobre serce a te kundle są chore! 

Nie zes/raj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Uspokoj się dziecko, nie gorączkuj się tak, bo ci żyłka pęknie. Jak jesteś taka nerwowa w realu jak na głupim anonimowym forum to współczuję 😂

Lepiej zrobisz,gdy zaczniesz współczuć sobie głupoty histeryczko która wyzywa ludzi w necie i za chwilę się z tego śmieje. Leczysz się u psychiatry?

Jeśli nie to niech szybko matka ciebie zawiezie bo coraz gorzej z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Dobre serce 😂😂😂 

Nie bierzcie psów że schroniska! Są chore, nie pomagajcie bo to kosztuje piniondze! Trzeba leczyć psy po przejściach! 

Mam dobre serce a te kundle są chore! 

Nie zes/raj sie

gdzie tak pisze? ktoś wziął psa ze schroniska, napisał prawdę co się działo, a ty w szał wpadłaś ze strachu, że schroniskowych kundli nikt nie będzie chciał. wszyscy zdrowi w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No dobra a skąd się wzięło tyle psów w schroniskach? Ktoś je chyba naprodukował, to niech ten ktoś je teraz utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość123 napisał:

Lepiej zrobisz,gdy zaczniesz współczuć sobie głupoty histeryczko która wyzywa ludzi w necie i za chwilę się z tego śmieje. Leczysz się u psychiatry?

Jeśli nie to niech szybko matka ciebie zawiezie bo coraz gorzej z tobą.

Matka ciebie zawiezie - po jakiemu ro? Jesteś z Podlasia? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

gdzie tak pisze? ktoś wziął psa ze schroniska, napisał prawdę co się działo, a ty w szał wpadłaś ze strachu, że schroniskowych kundli nikt nie będzie chciał. wszyscy zdrowi w domu?

Wpadłam w szał że strachu... 🤣

Taaak właśnie gryze ściany i zrzucam wszystko z mebli w szale, jprld 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjutfds

oj odpowiedzi się nie podobają histeryczce więc zaczęła blokować hehe. uważaj bo wylecisz stąd szybciej niż ci się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bum bum bum
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Dobre serce 😂😂😂 

Nie bierzcie psów że schroniska! Są chore, nie pomagajcie bo to kosztuje piniondze! Trzeba leczyć psy po przejściach! 

Mam dobre serce a te kundle są chore! 

Nie zes/raj sie

Dobre serce to według ciebie wcisnąć komuś chorego psa narażając jego zdrowie oraz życie, a na koniec go wyzwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Matka ciebie zawiezie - po jakiemu ro? Jesteś z Podlasia? 😂

a nie mówiłem, że pustak z ciebie? prostego zdania nie rozumiesz d.e.b.i.l.k.o a innych wyzywasz. tak się właśnie zachowują chorzy psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga83

Gdy w moim domu pojawil sie szczeniak syn mial 8 lat a corka 9 miesiecy. Masakra. Sikal po calym domu, gryzl jej zabawki, ona jego zabawki, raczkowala mi po tych sikach, gdy w koncu moglam w dzien sie przespac z corka bo w nocy ciagle sie budzila pies zaczynal szalec. Maz do pracy, syna do szkoly, pol domu zaszczane i psa na spacer trzrba bylo. Przetrwalismy do maja, kupilismy bude i mieszka na podworku. W domu tez strasznie gubil siersc, chyba przez ogrzewanie podlogowe. To byl golden. Pies wspanialy, ale jest z nami juz 6 lat. Chodzaca radosc ale nie wiem jak wyobrazasz sobie siebie z 3 dzieci w tym noworodkiem i poranny spacer, poludniowy. Jak sobie dasz rade gdy maluch bedzie ryczal cala noc a nad ranem zasnie, przytulisz glowe do poduszki a pies zacznie wyc pod drzwiami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

chyba nawet autorka nie przewidziała jak jej provo sie ladnie rozwinie...☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość Bum bum bum napisał:

Dobre serce to według ciebie wcisnąć komuś chorego psa narażając jego zdrowie oraz życie, a na koniec go wyzwać?

A czy ja komuś wycisnelam jakiegoś psa? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, Gość bhjutfds napisał:

oj odpowiedzi się nie podobają histeryczce więc zaczęła blokować hehe. uważaj bo wylecisz stąd szybciej niż ci się wydaje

Blokować? Da się tu cokolwiek blokować? Chętnie się nauczę 😀

Uuuuu wylece stąd... Jakie groźny, ale się boję 😂

Czekam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj oj oj
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A czy ja komuś wycisnelam jakiegoś psa? 😂

Po twojej reakcji można przypuszczać, że jesteś jedną z tych co wciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×