Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka

Wigilia z rodziną partnera

Polecane posty

Gość Agnieszka

W tym roku mam dylemat.... Zawsze chodzimy na wigilię do moich rodziców i do rodziców partnera. W tym roku u rodziny partnera będzie osoba której nie toleruje ponieważ nie raz z jej powodu kłóciliśmy się, chociaż tak naprawdę mało mnie zna a jednak lubiła mieszać w naszym związku od początku. Nie wyobrażam sobie wspólnej wigilii ani składania życzeń. Powiedziałam że nie pójdę i mój facet się dlaczego ale chyba nie jest za bardzo z tego zadowolony. Dla mnie wigilię spedza się z bliskimi w miłej atmosferze, a w tym przypadku sobie tego nie wyobrażam chociaż wiem że może to wyglądać niegrzecznie. Ale czy mam iść na siłę i udawać że jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

Wigilia to Swieta rodzine, chyba nie musisz isc do obcych w sumie ludzi. Tym bardziej, by  zepsuc sobie Wigile i zrobic sobie kuku. Zreszta to tylko partner, nie narzeczony, nie maz. Dzis jestes, jutro moze byc inna na twoim miejscu. I vice wersa. Tym bardziej, ze nie staje jakos wybitnie po twojej stronie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

No jesteśmy razem prawie 10 lat, mieszkamy razem i rozumie moja decyzję. Ale wiem że wolałby żebym poszła. Ale właśnie, dla mnie nie byłby to przyjemny wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

To nie idz. Nie psuj sobie wieczoru, jak mozesz spedzic go w  swoim gronie rodzinnym. Gdyby kochal cie tak bardzooooo, to tym razem zostalby tylko  z twoja rodzina. Nie narazalby Cie na stres. 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×