Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klara96

Co warto zrobić do 30?

Polecane posty

Gość Klara96

Cześć! Mam 23 lata i zastanawiam się czy jest coś czego żałujecie że nie zrobiłyście? Albo wprost przeciwnie - wasze najlepsze życiowe decyzje?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajowy

odradzam balowania, chlania i dawania doopy po kiblach w disco, szanuj zdrowie i noś czapke, i nie żryj syfu typu fastfoody i nie wal makijakpu na ryj bo niszczy go, poszukaj miłego chłopaka i miej przynajmniej 3 dzieci, jeździj pod namiot zamiast po hotelach, tanie wycieczki to najlepsza frajda, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hultaj

Jak najwięcej dawaj cipki do lizania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młodemu człowiekowi najłatwiej jest wyjechać za granice i popracować tam kilka lat, odłożyć kasę choćby na własne mieszkanie.
Później wyjechać jest już dużo trudniej.
Jeśli jesteś trochę materialistką i zarabianie pieniędzy, oraz poprawa statusu majątkowego sprawia Ci przyjemność, to warto pomyśleć o wyjeździe do pracy za granicę na 2-3 lata.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sowa

Podrozuj. Ja do 30 zwiedzilam 30 krajow i to była jedna z najlepszych decyzji. Wyksztalc sie. zadbaj o zdrowie i o siebie calosciowo. Badaj sie, ćwicz,  jedz zdrowo, wyrob te nawyki. 

Nie sluchaj pierdzielenia typu slub i dziecior do 30. Nie bierz na siebie za duzo obowiazkow. Ciesz sie zyciem. Znajdź cos, co kochasz - pasje  na cale zycie.  Wyjdz poza schemat typowej Polki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara96

Na razie skupiam się na karierze, studiach i zdrowiu, dużo ćwiczę. Miałam okres że przez 2 lata codziennie jadłam fast foody ze względu na brak czasu ale na reszcie w końcu zwracam uwagę na to co jem i czuje się o wiele lepiej oraz schudłam.

O tak myślałam też o wyjeździe zagranicę, ale najpierw chce skończyć jak najszybciej studia, jeszcze magisterka. Tak jestem trochę materialistką  i skupiam się żeby podwyższać cały czas swoje zarobki. Akurat jeśli chodzi o to, to idzie mi bardzo dobrze. Trochę się boje tylko że jak wyjadę to nie będę chciała wracać 😛

Uwielbiam dzieci i bardzo chciałabym je mieć, ale trzeba trochę nacieszyć się samemu życiem. Jeszcze na pewno kilka lat zaczekam, aż się zdecyduje. Nie jestem typową Polką 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Największy twój problem będzie znaleźć porządnego faceta z którym możesz te dzieci mieć. Studia, kariera to pikuś w porównaniu z trafieniem dobrego faceta. Czym dłużej czekasz tym wybór gorszy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kretsa

Nie podejmuj decyzji które będą rzutowały potem na całe twoje życie. Latami. Które będą go już na zawsze ukierunkowywać.

Mówię tu o czymkolwiek.

Czyli nie miej 2 dzieci od razu, przed 30 stka i - odwrotnie nie bądź bezdzietna -jeśli chcesz mieć dzieci, zrób je do 30 póki rodzicw żyją i pokis młoda

 

Nie bierz kredytu, poczekaj aż babcia umrze lub rodzice się dołożą a jeśli tak nie będzie to weź ten kredyt teraz, potem szybciej zniknie gdy dojdą inne obciążenia

 

Na tym polega życie. Robić pod siebie. Mieć 5 dzieci przed 30stka lub wystrzegać się jednego, w zależności od tego jak chcesz potem...

 

Najgorsza jest nieznajomość siebie.

Nie słuchaj rad stąd bo mogą być nie dla ciebie

To ty tworzysz grafik zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesien to ty!

nie zesraj sie

jakie porady dziadka lesnego

heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 20.12.2019 o 08:34, Jack445 napisał:

Młodemu człowiekowi najłatwiej jest wyjechać za granice i popracować tam kilka lat, odłożyć kasę choćby na własne mieszkanie.
Później wyjechać jest już dużo trudniej.
Jeśli jesteś trochę materialistką i zarabianie pieniędzy, oraz poprawa statusu majątkowego sprawia Ci przyjemność, to warto pomyśleć o wyjeździe do pracy za granicę na 2-3 lata.
 

Pierwsze 2-3 lata to sie raczej "zamiata" za marne grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×