Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marzena

Potrzebuje kochanka

Polecane posty

Gość Marzena

Hej, jestem Marzena.

Pewnie wielu z was pomysli, ze to fejk, ze podszywam sie badz robie sobie zarty ale mam nadzieje, ze ktos mi uwierzy. Sytuacja wyglada tak, ze mam 22 lata i nigdy nie uprawialam seksu bo nie mialam z kim nie naleze do najpiekniejszych dziewczyn i moze to sprawilo brak zainteresowania ze strony chlopcow. Uwazam, ze moim atutem sa piersi ktore sa jedrne, miseczka C. Jestem ogolona i zadbana, mieszkam na ślasku. Wynajmuje kawalerke, wiec mieszkam sama. Potrzebuje jakiegos chlopaka po prostu ktory wpadnie czasem do mnie. Bez zobowiazan bo nie szukam partnera.

Czekam na wasze propozycje i pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zz2

Witaj . Szkoda ze nie bliżej . Jestem z Podkarpacia . Żonaty 54 l  i szukam kochanki od czasu do czasu na pikantne spotkania :) Byłabyś zadowolona :):) Rozumiem Ze jesteś dziewica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymos 90

Hej witaj , to świetnie się składa ponieważ ja również potrzebuję bliskości kobiety, mogę zrobić ci dobrze, wypieścić i wycałować całe ciało, nie jestem brutalem, możemy robić to co lubisz, jestem gotowy się z tobą Kochać do utraty tchu, zrobię C minetkę, palcóweczkę, co tylko zechcesz, w zamian oczekuje od ciebie ciepła kobiecego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hultaj

A dasz polizać cipkę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OoonnnKatowice

Napisz Marzena skąd jesteś konkretnie i do ilu lat szukasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Witaj.Z wielką chęcią przystał bym na taki układ.Od siebie mogę dodać że zawsze stawiam zaspokojenie kobiety wyżej od własnego(I nie są to puste słowa zawsze tak miałem a jeśli nie wierzysz to na pewno się przekonasz) więc nigdy nie będziesz rozczarowana i oczywiście jeżeli będziesz chciała nie musimy kończyć naszej znajomości tylko na seksie więc jeżeli kiedykolwiek będziesz chciała pogadać to wystarczy że napiszesz ( Oczywiście wszystko bez zobowiązań tak samo jak ty ja również nie szukam partnerki ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Jestem dokładnie z Katowic. Niewyżytym seksualnie podziękuję. Nie szukam desperata tylko kochanka.
Tak, jestem dziewicą i stwierdziłam, że mając te 22 lata chciałabym to dziewictwo stracić i zapewne mi się to spodoba bo bardzo lubię się masturbować. Po prostu nie potrafię znaleźć w rzeczywistości kogoś kto mógłby po prostu mnie zaspokoić. Może to poprzez moją nieśmiałość. Mogę wysłać swoje zdjęcia, ale tak jak wyżej napisałam, nie należę do najpiękniejszych istot na tym świecie.
 

Jak na razie Piotr wydaję się najnormalniejszy z was wszystkich :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Marzena napisał:

Jestem dokładnie z Katowic. Niewyżytym seksualnie podziękuję. Nie szukam desperata tylko kochanka.
Tak, jestem dziewicą i stwierdziłam, że mając te 22 lata chciałabym to dziewictwo stracić i zapewne mi się to spodoba bo bardzo lubię się masturbować. Po prostu nie potrafię znaleźć w rzeczywistości kogoś kto mógłby po prostu mnie zaspokoić. Może to poprzez moją nieśmiałość. Mogę wysłać swoje zdjęcia, ale tak jak wyżej napisałam, nie należę do najpiękniejszych istot na tym świecie.
 

Jak na razie Piotr wydaję się najnormalniejszy z was wszystkich :).

Oj  dziewczyno, żebyś się nie rozczarowała. Na kochanką wybierz gościa ok  35 _ 38 lat . Już coś umie, dogodzi ci  i nie myśli tylko o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha
19 godzin temu, Gość Marzena napisał:

mieszkam na ślasku

 

To ja podziękuje ten akcent tragedia mogli was Niemcy do siebie zgarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość aha napisał:

To ja podziękuje ten akcent tragedia mogli was Niemcy do siebie zgarnąć

Naprawdę tak myślisz,że my wszyscy tak mówimy z tym typowym śląskim akcentem? To się mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznam99@interia.com
13 godzin temu, Gość Marzena napisał:

Jestem dokładnie z Katowic. Niewyżytym seksualnie podziękuję. Nie szukam desperata tylko kochanka.
Tak, jestem dziewicą i stwierdziłam, że mając te 22 lata chciałabym to dziewictwo stracić i zapewne mi się to spodoba bo bardzo lubię się masturbować. Po prostu nie potrafię znaleźć w rzeczywistości kogoś kto mógłby po prostu mnie zaspokoić. Może to poprzez moją nieśmiałość. Mogę wysłać swoje zdjęcia, ale tak jak wyżej napisałam, nie należę do najpiękniejszych istot na tym świecie.
 

Jak na razie Piotr wydaję się najnormalniejszy z was wszystkich :).

Jestem z Katowic. Mam prawie 45 lat. Wyglądam na mniej .

Napisz jeśli wiek Tobie nie przeszkadza. Wysoki brunet, czuły , ciepły i tolerancyjny. Nie oceniam kobiet po wyglądzie .

poznam99@interia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek
Dnia 20.12.2019 o 06:05, Gość Marzena napisał:

Hej, jestem Marzena.

Pewnie wielu z was pomysli, ze to fejk, ze podszywam sie badz robie sobie zarty ale mam nadzieje, ze ktos mi uwierzy. Sytuacja wyglada tak, ze mam 22 lata i nigdy nie uprawialam seksu bo nie mialam z kim nie naleze do najpiekniejszych dziewczyn i moze to sprawilo brak zainteresowania ze strony chlopcow. Uwazam, ze moim atutem sa piersi ktore sa jedrne, miseczka C. Jestem ogolona i zadbana, mieszkam na ślasku. Wynajmuje kawalerke, wiec mieszkam sama. Potrzebuje jakiegos chlopaka po prostu ktory wpadnie czasem do mnie. Bez zobowiazan bo nie szukam partnera.

Czekam na wasze propozycje i pozdrawiam :).

Witaj Marzenko 🙂

Jestem zainteresowany takim układem z Tobą. Mam 39 lat, 185 cm wzrostu, wolny. Jeśli masz ochotę to napisz do mnie na e-maila 

krzysiu33-1980@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Krzysztof, to imię samo z siebie niesie zniszczenie. Proszę zachować ostrożność i przeczytać ulotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Gość Marzena napisał:

Jestem dokładnie z Katowic. Niewyżytym seksualnie podziękuję. Nie szukam desperata tylko kochanka.

Nie będę publicznie wychwalał swoich zalet i umiejętności, bo to nie kampania wyborcza. Jeśli chcesz - napisz: misiopezio@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×