Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ulało mi się i nazwałam teściową śmieciem, krzyczałam na nią, mąż mnie siłą zaciągał do naszego pokoju, autentycznie gdyby mnie nie trzymał to bym ją zatłukła

Polecane posty

2 godziny temu, Gość gość napisał:

Sama siedź cicho ...! Jesteś jak moja teściowa a ona się nie dorobiła a po mężu ma. Sama jest niezaradna życiową kaleką potem przyjedziecie w łaskę do tych niedobrych synowych!! Napluc wam w twarz śmiecie 

A co to kogo obchodzi jak się dorobiła, nawet jakby od Mikołaja dostała to i tak jest jej dom a nie twój.  Mój dom to i moje zasady a jak się nie podoba to wy/p/i/e/r/d/a/l/a/j pod most lub do swojej mamusi. Zazdroscisz że ma chatę po mężu to trzeba było sobie znaleźć kogoś bardziej obrotnego a nie synusia mamusi z 2300 na rękę. Na jednego to może i by starczyło ale żeby zakładać cztero osobową rodzine z takimi dochodami to trzeba być zdrowo wykolejonym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Gość gość napisał:

To mało co napisałam?! Mieszkać z kimś takim, gnieździc się jak przysłowiowe szczury. Ale bardzo prosze: wszystko zaczęło się od tego że wg niej nic nie należy do mnie w tym mieszkaniu, nie mogę nikogo spraszac, do tego mimo iż wszystkie rachunki są na nią to mamy się dokładać mimo iż kasę ma! Śmieć nie człowiek, gowno dla mnie, to rodzina faceta powinna pomagac

No tak bo mamusia jeszcze powinna wszystkie rachunki płacić i co jeszcze może klękać przed synowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Rozumiem, ze to kolejna prowokacja? Jezeli nie, to autorka watku jest zdrowa kopnieta. Jakbym byla jej tesciowa to juz bym ja wystawila za drzwi. Synus by mogl isc za nia jakby chcial. Pasozyt niech wraca do wlasnych rodzicow, moze Ci zechca ja utrzymywac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Najpierw szuka sie pracy, pozniej mieszkania a pozniej rodzi dzieci. Kobieta daje ci pewnie za darmio dach nad glowa bo przeciez po co isc do pracy po pierwszym dziecku, lepiej znowu zajsc i niech mnie ktos zywi. Co stalo na przeszkodzie pojscia do pracy? Lenistwo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, DANIEL napisał:

To mało co napisałam?! Mieszkać z kimś takim, gnieździc się jak przysłowiowe szczury

No ale to jej wina, że gnieździcie się jak szczury? Nie macie mieszkania, nie macie perspektyw, ona wam dała dach nad głową i za to jej nienawidzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko, wyrzuć tę babę z domu i po kłopocie. Nie wyrzucą was z domu bo macie dzieci więc nawet płacić nie musicie. Urodz jeszcze że 4 bombelki to dostaniesz 2000zl. Jako rodzina wielodzietna dostaniecie opal i żarcie, darmowe przedszkole i te pe. 

A teściowa rzeczywiście bezczelna. Powinna ci w zębach swoją emeryturę oddawać i oddać mieszkanie, a takze opłacać sprzątaczkę, bo ty sama nie będziesz przecież brudnej ścierki dotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Powiedz mi jak to sie stalo ze macie jeden pokoj i jestes w drugiej ciazy w takich warunkach ? Zmus meza zeby zmienil prace na lepiej platna. A mieszkanie socjalne moze sie nalezy nie macie swojego. A nie mozecie isc do twojej rodziny ? Nie byl to dobry pomydl mieszkac z tesciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteś stuknięta.Skąd w tobie tyle jadu? Jak żmija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Bardzo współczuję twojej teściowej że na stare lata zamiast mieć święty spokój musi mieszkać pod jednym dachem i utrzymywać   taka roszczeniową leniwą larwe , której jedynym dorobkiem jest dwójka dzieciaków.

A swoją drogą to myślę że to prowo,  bo gdybym była twoją teściowa za takie zachowanie w moim domu  bym cię wystawiła za drzwi  razem z synkiem nieudacznikiem i waszym  przychówkiem. Musi kobieta mieć dobre serce że cie jeszcze toleruje a ty  zamiast szukać noclegu, jeszcze slesz na nią hejty na forum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytanie z listu sw. Pawła

ERROR, tej głowy już się nie da naprawić. 

Nadzieja w tym że Pan Bóg łaskawy widząc z góry jak cierpi ta kobietodziewczynka. 

Nie pozwoli jej się zbyt długo męczyć na tym świecie. I zabierze ją do siebie, gdzie wszystkie problemy znikają. 

A człowiek cieszy się z życia wiecznego. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo
11 godzin temu, Gość gość napisał:

To mało co napisałam?! Mieszkać z kimś takim, gnieździc się jak przysłowiowe szczury. Ale bardzo prosze: wszystko zaczęło się od tego że wg niej nic nie należy do mnie w tym mieszkaniu, nie mogę nikogo spraszac, do tego mimo iż wszystkie rachunki są na nią to mamy się dokładać mimo iż kasę ma! Śmieć nie człowiek, gowno dla mnie, to rodzina faceta powinna pomagac

O jprd...Ty czytasz co Ty piszesz??? Czy jesteś tak prymitywnym organizmem ze nie ogarniasz na prawdę co jest problemem??? Jak dla mnie to śmieciem jesteś Ty i bez dyskusji-masz szczęście nierobie ze Cię Tesciowa z domu         nie-wy.je-ba.ła!!! Taką suke jak Ty bym ey...il z domu i zerwał kontakt. Jesteś toksyczna głupia i roszczeniowa-pewnie już nie zmądrzejesz ale dla dobra rodziny i siebie-spróbuj. Przestan wyzywać ludzi którzy Ci pomagają dając dach nad głową i zacznij coś robic by się im odwdzięczyć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Olo napisał:

O jprd...Ty czytasz co Ty piszesz??? Czy jesteś tak prymitywnym organizmem ze nie ogarniasz na prawdę co jest problemem??? Jak dla mnie to śmieciem jesteś Ty i bez dyskusji-masz szczęście nierobie ze Cię Tesciowa z domu         nie-wy.je-ba.ła!!! Taką suke jak Ty bym ey...il z domu i zerwał kontakt. Jesteś toksyczna głupia i roszczeniowa-pewnie już nie zmądrzejesz ale dla dobra rodziny i siebie-spróbuj. Przestan wyzywać ludzi którzy Ci pomagają dając dach nad głową i zacznij coś robic by się im odwdzięczyć

Zerwalabys kontakty i ... byś wiesniaczko z tego miała! Teściową jest ważne tylko do ślubu, naucz ie się, po ślubie jest nic nie wartym śmieciem bo co dnia bliżej jej do trumny więc niech się cieszy ze mieszkamy u niej a i jak tak jej nie cierpię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looo

Chamy wchodza w malzenstwa z chamami i to sa efekty. Szkoda słow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
41 minut temu, Gość gość napisał:

Zerwalabys kontakty i ... byś wiesniaczko z tego miała! Teściową jest ważne tylko do ślubu, naucz ie się, po ślubie jest nic nie wartym śmieciem bo co dnia bliżej jej do trumny więc niech się cieszy ze mieszkamy u niej a i jak tak jej nie cierpię 

Ale ona was utrzymuje ? Czy dokladacie sie ? Co powiedziala po tej awanturze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym była twoją teściową to po jednym twoim otwarciu pasożytniczego pyska znalazłabyś się za drzwiami razem ze swoim dzieciakiem. A zaraz za wami leciałby mój syn nieudacznik. Ale nie. Ja bym się nie pozwoliła wprowadzić żadnej synowej czy zięciowi do mojego domu. I wiem, że moje dzieci w przyszłości nie będą pasożytami jak Ty i Twój mąż nieudacznik życiowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 godzin temu, Gość Elek napisał:

 

Zupełnie jakbym moją bratową widziała. Moi rodzice najgorsi, bo ją raz w tygodniu proszą o umycie łazienki i zrobienie zakupów w sobotę (zakupow, na które dają jej pieniądze) młodzi też z tych produktów korzystają to jest jedzenie i chemia, do rachunków się nie dokładają, bo są na dorobku przecież. Już dawno by ją pogonili gdyby nie wnuk. To jest zawsze idealna karta przetargowa dla takich krów.

A ja współczuję tej twojej bratowej. Nie dość, że teściowie robią z niej popychadło to jeszcze siostrunia męża przyjeżdża i miesza. Może autorka ma nierówno pod sufitem ale z drugiej strony taka postawa teściów to też masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc "
22 godziny temu, Gość gość napisał:

Ty tesciowa nie podskakuj bo na starosc to tylek przy ziemi i blagac synowa o pomoc! Jestes takim samym smieciem jak moja tesciowa! Ja bym ci dala wy...ie, nie zobacyzlabys wnuka i syna na oczy wariatko! 

Hahahahah ale kara noooo.... I piszę to jako synowa.... Że nie zobaczy bąbelka i nie będzie musiała go za Fred nianczyc i synia pantofla... Otóż moje drogie im dziecko starsze tym się mniej oczekuje od niego zainteresowania... Niech idzie na swoje i się męczy ze swoim babelkiem i jego podłą mamusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ale ona was utrzymuje ? Czy dokladacie sie ? Co powiedziala po tej awanturze ?

A za co mam płacić jak mieszkanie jej?? Jak przepisze na nas, możemy płacić ale wtedy fora że dwora! Coś tam gadała ale mam to szczerze mówiąc w dupie i olewam śmiecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 20.12.2019 o 16:40, Gość gość napisał:

Gdzie mamy sie wyprowdzic? Ja mam 5 letniego syna i jestem w 4 mc. Mąż zarabia do ręki jakieś 2300zł. Ja pracować nie mogę. Gdzie pytam sie mamy wyprowadzić?! Nie mam wyjscia MUSZE z tym śmieciem żyć. 

Ty jesteś śmieciem, że się wprowadziłas do kogos, powinnaś grać jak teściowa ci zagra bo robi wam łaskę nierobie jeden.  Ja bym nigdy nie pozwoliła dziewuchy przyprowadzić synowi,  musiałby iść na swoje tak to czy się ten świat. Mało zarabia to niech prace zmieni g kogo to obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość gość napisał:

A za co mam płacić jak mieszkanie jej?? Jak przepisze na nas, możemy płacić ale wtedy fora że dwora! Coś tam gadała ale mam to szczerze mówiąc w dupie i olewam śmiecia

To jest prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redg

Zawsze możesz  iść  mieszkać do swojej mamy.A po drugie to bym wam kazała opuścić  mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×