Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eaeaeaea

Koleżanka udzieliła wywiadu dla radia i to ogólnopolskiego, bo coś w życiu osiągnęła, a ja nic.

Polecane posty

Gość eaeaeaea

A byłam tą, która się  z niej pod nosem śmiała na studiach. Że brzydka, że źle ubrana, że głupia. A teraz szok, bo się chwali, że w radiu ogólnopolskim wystąpiła, jest proszona o wywiady, ze względu na swój sukces artystyczny. Jestem w ogromnym szoku, nie wiem kiedy ja usnęłam i co się ze mną stało, że obudziłam się z ręką w nocniku. Ją zapraszają do radia, a ja dalej nic w życiu nie osiągnęłam. Załamałam się. Gdzie ja popełniłam błąd. Miałam się zawsze za najlepszą i nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Haha dobre. A to ktos znany? Znamy ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bo tylko Ty uważałaś się za najlepszą, a tak w rzeczywistości jesteś po prostu przeciętna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixi

Zazdrość  nie jest konstruktywna, to tylko marnowanie czasu i nerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eaeaeaea
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Haha dobre. A to ktos znany? Znamy ja ?

Jak słuchacie tego radia i audycji o literaturze, to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że Ty miałaś się za najlepszą wcale nie oznacza, że tą najlepszą byłaś. Tak swoją drogą, ja się zawsze uważałam za przeciętną, a od dwóch lat jestem zapraszana do mediów, udzielam wywiadów do gazet, radia. Ale sama na to pracowałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, NaugthyBitch napisał:

To, że Ty miałaś się za najlepszą wcale nie oznacza, że tą najlepszą byłaś. Tak swoją drogą, ja się zawsze uważałam za przeciętną, a od dwóch lat jestem zapraszana do mediów, udzielam wywiadów do gazet, radia. Ale sama na to pracowałam. 

Ta, chyba w marzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo Ty zapewne skończyłas swoją karierę i drogę do samorealizacji zaraz po studiach. Pewnie szybko złapałas męża i zaczęłaś rodzić bombla za bomblem aż całe Twoje życie stało się kupa, zupa i pieluchy. Myślałaś że złapałas Pana Boga za nogi bo przecież musiałaś pokazać że założysz rodzinę co dla wielu jest wyznacznikiem sukcesu w naszym chorym społeczeństwie które wabi tempie kobiety 500 plus. Mądra kobieta nie pacha się w coś takiego dlatego ona najpierw odniosła sukces a potem będąc świadoma i dojrzała może założyć rodzinę. 

Ty zostałaś madka 24 na dobe, pewnie dupska do roboty nie ruszysz bo Janusz zapyla na całą familie a Ty cały dzień z wywieszonym jęzorem ganiasz za bomblami, pierzesz obsrane majty i śmierdzące skarpety Janusza a wieczorami się posłusznie nastawiasz jak krowa rozpłodowa. 

Taka genialna byłaś może zbyt pewna że skończyłas jako kura domowa i krowa rozpłodowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piximina
39 minut temu, Gość eaeaeaea napisał:

Jak słuchacie tego radia i audycji o literaturze, to możliwe.

Jeśli jest pisarką, to ja też miałam na studiach dziewczynę, która obecnie pisze książki takie typu Bridget Jones, czy jak rodzime 'Nigdy w życiu'. Konkretnie, jest to autorka książek "Smutek Gabi" i inne. nie mój typ literatury, bo ja kocham czytać dystopię i i thrillery psychologiczne. ale nie zazdroszczę jej, lecz się cieszę z jej sukcesu. Lubiłam ją  bardzo, mam ją nadal na fb. Sama też piszę, ale do szuflady. w zasadzie to ja piszę opowiadania sf tak dla siebie i bliscy,  znajomi czytaja czasem;  i też mam bloga. A zawodowo to jestem typową biur.wą 😛 ale lubie to  bo robię dużo z bazami danych i sporo się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość piximina napisał:

Konkretnie, jest to autorka książek "Smutek Gabi" i inne.

Czytałam jej 3 książki, fajne , lekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość piximina napisał:

Konkretnie, jest to autorka książek "Smutek Gabi" i inne.

Czytałam jej 3 książki, fajne , lekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fsfd

Czy ta twoja koleżanka to nie czasem Olga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×