Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Internetowa

Kto nie ma fb ten nie istnieje

Polecane posty

Gość Internetowa

Faceci co nie mają zdjęcia profilowego to dla mnie zwykłe nolify co tylko siedzą w domu i nic nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhh

Aaaaa nastolatki mają przerwę świąteczną ?! Pustak z ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A po co mi to dziadostwo?

Jakoś mnie nie obchodzi życie innych.

A  ja mam przyjaciół, a nie znajomych, których ty zapewne tylko kolekcjonujesz.

No i z takimi ludźmi oczywiście wychodzę, a nie siedzę w domu. Więc swoje mądrości wygłaszaj, gdzie indziej głupia dziewucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehe

Im wiecej mass znajomych tym wiecej tepakow ci dupe obrabia za plecami. Faktycznie jest sie czym chwalic glupia dziewucho. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihihi

Dokladnie. W zyciu pod zadnym pozorem nie mozna sie z nikim zadawac ani uzalezniac czegos od czyjegos widzimisie. Uniknie sie wtedy problemow, rozczarowan, wydatkow i nikt nie wciagnie w nalogi. Szkoda, ze tak pozno to zrozumialem no ale jak sie urodzi w spoleczenstwie przyglupich tepakow to tak to jest... 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravik weteran

Nie mam konta na szajsbuku bo i po co? Nie mam znajomych, kolegów, dziewczyny, w zasadzie nikogo, więc z kim miałbym się kontaktować? Nie mam zamiaru zajmować się takimi durnotami jak fejs, nie interesuje mnie to dziadostwo. W życiu nie wyrzuciłbym też do netu żadnego swojego zdjęcia, choćby mi za to płacili. Trzeba być upośledzonym umysłowo, żeby pokazywać swój ryj całemu światu na jakiejś stronie dla lansujących się cymbałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość pravik weteran napisał:

Nie mam konta na szajsbuku bo i po co? Nie mam znajomych, kolegów, dziewczyny, w zasadzie nikogo, więc z kim miałbym się kontaktować? Nie mam zamiaru zajmować się takimi durnotami jak fejs, nie interesuje mnie to dziadostwo. W życiu nie wyrzuciłbym też do netu żadnego swojego zdjęcia, choćby mi za to płacili. Trzeba być upośledzonym umysłowo, żeby pokazywać swój ryj całemu światu na jakiejś stronie dla lansujących się cymbałów.

nie trzeba być nieatrakcyjnym pravikiem by dojść do tych wniosków.

Mam fb tylko dlatego bo potrzebuje do grupy na studia ale po ich skończeniu mam zamiar to wywalić.

Ja wolę prawdziwe relacje między ludzkie. Kto chce ten ma mój nr telefonu lub whatsappa/telegram. 

FB i instgram to platformy do pompowania ego (instagram nawet gorszy pod tym względem). Masakra jak ludzie się od tego pouzalezniali.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek
4 godziny temu, Gość Internetowa napisał:

Faceci co nie mają zdjęcia profilowego to dla mnie zwykłe nolify co tylko siedzą w domu i nic nie robią.

Dno 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

dokladnie. trzeba miec kogos komu mozna dupe za plecami obrabiac. takie wlasnie sa wasze relacje "miedzyludzkie" i tylko tyle mozna z wami robic. btw wszystkie tomki to kur/wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohoho

100% racji. kontakt z wiekszoscia polega tylko i wylacznie na uchlewaniu brzydkich ryjow i obrabianiu sobie nawzajem dup za plecami. cudowne spedzanie czasu, nie ma co. lepiej siedziec w domu i "grac w gre" nawet w sylwestra niz byc takim polglowkiem, dodatkowo majacym czelnosc nazywac kogos nolifem i w tym samym zdaniu pieprzyc o nieopisanym gownie fb. ehehehehehehehehehehehhahahahahahahahahahahhihihihihihihihihihihi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

no powiem szczerze, że bez fb nie miałabym studiów 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka z deebili
7 godzin temu, Gość Internetowa napisał:

Faceci co nie mają zdjęcia profilowego to dla mnie zwykłe nolify co tylko siedzą w domu i nic nie robią.

ty tępa strzało, mądrzy ludzie nie muszą się lansować na srajgòwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo

fejs to gôwno i przeżytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Leżaczek napisał:

Nie mam na to czasu. 

Ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×