Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pacjentka

Powiększanie piersi - dr Kulicki

Polecane posty

Gość Pacjentka

Jestem bardzo, bardzo zadowolona!!!

Doktor Kulicki zoperował mi nos oraz powiększał piersi implantami.

Każdą z operacji poprzedzała długa i wyczerpująca moje pytania wizyta konsultacyjna. Pan Maciej jest bardzo miłym i sympatycznym lekarzem, lecz przede wszystkim wybitnym fachowcem z dużym doświadczeniem i wiedzą (jest to odczuwalne już podczas samej konsultacji).

Przed operacją nosa doktor porobił zdjęcia, po czym naniósł na nich szkice mające przybliżyć nowy kształt. Propozycji było kilka, z których mogłam osobiście dokonać wyboru. Operacja (zniwelowanie garbka, skrócenie noska oraz zmniejszenie czubka i wyprostowanie przegrody nosowej) jak i rekonwalescencja  przebiegły bez komplikacji,  a nos był identycznie odwzorowany jak na wybranym przeze mnie szkicu. Całe życie zastanawiałam się również nad powiększeniem piersi, aż w końcu powiedziałam dr Kulicki, albo nikt inny. Po pół roku udałam się do doktora z prośbą powiększenia piersi. Podczas przedoperacyjnej wizyty Pan Maciej dokonał pomiarów klatki piersiowej oraz piersi, po czym przedstawił rozmiary implantów jakie może mi zaproponować z uwzględnieniem mojej szczupłej figury. Zdecydowałam się na okrągłe implanty 350 ml marki Mentor.  Efekt po operacji jest lepszy niż oczekiwałam!!! Biust nie wygląda sztucznie, jest adekwatnie dobrany do mojej figury, blizny są cienkie i z dnia na dzień coraz bardziej niewidoczne (jestem 2 miesiące po operacji).

Naprawdę polecam Pana Macieja z całego serca! 🙂

 

P.S. Przeglądając opinie widzę, że niektórzy piszą, że drogo...

Każda z tych operacji to inwestycja na całe życie. Nasze zdrowie jest bezcenne, więc akurat na tym nie ma co oszczędzać.

Jest taka zasada: nie da się jednocześnie zrobić czegoś tanio, szybko i dobrze. Wiedza i doświadczenie wymagają wielu wyrzeczeń i czasu.  Osobiście uważam, że te pieniądze są warte tego profesjonalizmu i jakości!!! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×