Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Greta

Denerwują mnie Polacy

Polecane posty

Gość Greta

Tak się wszędzie pchają. Lecą do tych kas w Lidlu normalnie jak bezdomny na darmowego hamburgera w Macu. To jest po prostu obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To sie wyprowadz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rururka

Niestety prawda, bo większość Polaków jest słabo wychowana, ale o wiele bardziej przeszkadza mi ocenianie innych i wyśmiewanie. Mnóstwo takich ograniczonych w naszym społeczeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteś ze wschodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Ostatnio była afera, że jeden niemiecki market też to zauważył i otworzył kasę tylko dla Polaków, aby nie denerwowali normalnych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam przedświąteczne zakupy w USA. Zobaczysz co to znaczy "przepychanka" Mieszkałam 2 lata w Chicago i rok w Dallas. Uwierz mi Amerykanie są gorsi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasto nasączone likierem

Mnie też Polacy denerwują, oczywiście nie wszyscy, wiadomo! ale wielu.

Mam porównanie, bo mieszkam od 11 lat za granicą.

w Polsce ludzie są (UOGÓLNIAM , bo nie wszyscy ) : ponurzy; niemili; wścibscy; zazdrośnicy; nigy religijni ale naprawdę to byli nóż w plecy wbili; nietolernacyjni; podejrzliwi; w sklepach gapią się w koszyk; w pociagu lub autobusie słuchają o czym rozmawiasz; cieszą się z nieszczęścia cudzego zwłaszcza sąsiadów, lub kobiety kobietom źle życzą.

pozdrawiam z Inverness 🙂 północna Szkocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość ciasto nasączone likierem napisał:

Mnie też Polacy denerwują, oczywiście nie wszyscy, wiadomo! ale wielu.

Mam porównanie, bo mieszkam od 11 lat za granicą.

w Polsce ludzie są (UOGÓLNIAM , bo nie wszyscy ) : ponurzy; niemili; wścibscy; zazdrośnicy; nigy religijni ale naprawdę to byli nóż w plecy wbili; nietolernacyjni; podejrzliwi; w sklepach gapią się w koszyk; w pociagu lub autobusie słuchają o czym rozmawiasz; cieszą się z nieszczęścia cudzego zwłaszcza sąsiadów, lub kobiety kobietom źle życzą.

pozdrawiam z Inverness 🙂 północna Szkocja

Pozdrawiam Dundee Szkocja 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość ciasto nasączone likierem napisał:

Mnie też Polacy denerwują, oczywiście nie wszyscy, wiadomo! ale wielu.

Mam porównanie, bo mieszkam od 11 lat za granicą.

w Polsce ludzie są (UOGÓLNIAM , bo nie wszyscy ) : ponurzy; niemili; wścibscy; zazdrośnicy; nigy religijni ale naprawdę to byli nóż w plecy wbili; nietolernacyjni; podejrzliwi; w sklepach gapią się w koszyk; w pociagu lub autobusie słuchają o czym rozmawiasz; cieszą się z nieszczęścia cudzego zwłaszcza sąsiadów, lub kobiety kobietom źle życzą.

pozdrawiam z Inverness 🙂 północna Szkocja

wynocha stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Pozdrawiam Dundee Szkocja 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿😁

wynoś się na szkockie forum dla alkoholików w spódnicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
52 minuty temu, Gość gość napisał:

wynoś się na szkockie forum dla alkoholików w spódnicach

Już jakaś zazdrośnicą polska🙄

szacunku trochę dziewczyno, każdy ma prawo pisać bo jest Polakiem czy ci się to podoba czy nie...😒 

Twoja właśnie wypowiedz świadczy o Polakach... po takich właśnie wypowiedziach😔

co zazdrościsz ze dziewczyny siedzą za granica??? Przynajmniej ogarnięte i wypowiedzi na poziomie🤓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polaków denerwuje wszystko i wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Już jakaś zazdrośnicą polska🙄

szacunku trochę dziewczyno, każdy ma prawo pisać bo jest Polakiem czy ci się to podoba czy nie...😒 

Twoja właśnie wypowiedz świadczy o Polakach... po takich właśnie wypowiedziach😔

co zazdrościsz ze dziewczyny siedzą za granica??? Przynajmniej ogarnięte i wypowiedzi na poziomie🤓

Czyli ty sama siebie też denerwujesz? Bo też jesteś Polakiem 😉 

Nie narzekajmy i nie uogólniajmy tak podle, ludzie są różni, w każdej narodowości. U nas jest trochę inaczej niż np. w Niemczech, Szkocji czy Szwecji, bo żyjemy i żyliśmy w innej rzeczywistości. Każde pokolenie, zwłaszcza te starsze mają swoje  przeżycia, wciąż żyją ludzie którzy przeżyli wojnę oraz powojenny chaos, wielką biedę, potem komunizm, krwawy kapitalizm... jesteśmy przez to dość nerwowi a  przy tym smutni, różne ludzie maja wspomnienia, niektórzy bardzo ciężkie. W Polsce zawsze trzeba było (i w sumie do dziś trochę tak, choć w innej formie) o wszystko walczyć, co w innych krajach zachodnich masz dosłownie z urzędu i nawet nie pomyślisz że  mogłoby tego nie być i to ludzi trochę dobija. Nawet takie "głupie" 500+ które można różnie odbierać, ale w innych krajach jest mnóstwo socjalu dla ludzi a u nas się zagryzają z jego powodu bo każdy ma swoją lepszą rację i lepiej by tę kasę spożytkował. Niemniej, w Polsce jest mnóstwo sympatycznych, uczciwych i dobrych ludzi którzy bezinteresownie pomagają, serio. Tylko rzadko na nich zwracamy uwagę  bo to co dobre uznajemy za oczywiste, a widzimy tylko kto jest chamski, kto się wepchał, wyzwał nas itd. To normalne, ale naprawde jest mnóstwo fajnych ludzi w Polsce. Pozdrawiam i życzę życzliwszego spojrzenia na świat i POLAKÓW, którzy naprawdę dużo wycierpieli w swojej historii,  a to nigdy nie pozostaje bez znaczenia tak jak dziecko katowane w dzieciństwie, to zawsze pozostawia rys w psychice i postrzeganiu świata. Bez porównania do krajów zachodnich gdzie nie było takich problemów. Sami bądźmy lepszymi ludźmi, to wtedy "Polacy" będą fajniejsi, a przynajmniej część 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uogólnienia, często krzywdzące. Autorko, lepiej się poczułaś, jak zrzuciłaś jad z wątroby?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko sama jesteś irytująca z tym swoim "polakowaniem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19087

A ja mieszkam zagranica 7 lat I brakuje mi Polakow a nawet tej wscibskosci:)  irole wcake nie lepsi. Wszystko maja w powazaniu, tylko puby Im w glowie. Dzieci pozostawione samopas rzucajace kamieniami w przechodniow. I wszystko jest GRAND. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Rzeczywiście Polacy maja zwykle ponury wyraz twarzy, taki 'wygaszacz' :P Ale zauważyłam, że jak tylko zagadać, uśmiechnać się, to sa bardzo mili i sympatyczni i łakna kontaktu. Ja tam bardzo lubię rodaków i rodaczki - uogólniajac, bo ja w ogóle lubię ludzi i kontakt z nimi. Polacy maja genialny, absurdalny sytuacyjny dowcip, można robić z nimi niezłe jaja :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, Gość gość napisał:

wynoś się na szkockie forum dla alkoholików w spódnicach

chodzących w szlafrokach na poranne zakupy i wracających komunikacją miejską w stroju roboczym z pracy fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek

A moja koleżanka jest prostytutką i z okazji świąt zrobi mi za darmo swój pokazowy numer. Kocham Polki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Lolek napisał:

A moja koleżanka jest prostytutką i z okazji świąt zrobi mi za darmo swój pokazowy numer. Kocham Polki!

Super, wesołych świąt. Ale nie bądź świnią, i daj jej coś w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.12.2019 o 16:20, Gość Maja napisał:

Ostatnio była afera, że jeden niemiecki market też to zauważył i otworzył kasę tylko dla Polaków, aby nie denerwowali normalnych klientów.

Polacy to koszmarni klienci , nie kulturalni i wredni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 22.12.2019 o 11:14, Gość gość napisał:

chodzących w szlafrokach na poranne zakupy i wracających komunikacją miejską w stroju roboczym z pracy fizycznej.

Co w tym złego? Wolę to niż skwaszone ryje podłych zawistnych polaczkow którzy kulturę i sympatię mają tylko na pokaz , Polacy jako naród są wyjątkowo paskudni, szanują tylko tych którzy są nad nimi , słabszymi pogardzaja, nie dziwię się że polskich cwaniaczkow nikt nie szanuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 22.12.2019 o 08:37, Gość xyz napisał:

Rzeczywiście Polacy maja zwykle ponury wyraz twarzy, taki 'wygaszacz' 😛 Ale zauważyłam, że jak tylko zagadać, uśmiechnać się, to sa bardzo mili i sympatyczni i łakna kontaktu. Ja tam bardzo lubię rodaków i rodaczki - uogólniajac, bo ja w ogóle lubię ludzi i kontakt z nimi. Polacy maja genialny, absurdalny sytuacyjny dowcip, można robić z nimi niezłe jaja 😄

Nie ma to jak samemu sobie przyslodzic , ja niestety o Polakach muszę powiedzieć że są zawistni wredni i w życiu nie pozwolą żeby inny mial lepiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×