Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Podejrzewam u siebie osobowosc paranoidalna czyli ciagle podejrzewajaca. Mam do was kilka pytan

Polecane posty

Gość Gość

 

Jak czesto podejrzewacie ludzi o zle intencje o to ze chca was wysmiac ? Analizujecie ludzi pod katem zaufania nie macie zaufania ? Czy podejrzewacie ludzi o to ze maja wobwc was zle intencje ze chca was ponizyc ? Chodzi o czeztotliwosc takiego myslenia. Chodzi mi o to ze chce siebie porownac z innymi ludzmi pod tym katem. Do psychiatry moze pojde nie piszcie mi prosze ze mam isc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego sie nie da tak porownac. Podejrzliwosc i nieufnosc to czesc osobowosci. Mozesz je wspomagac lub oslabiac. Pokaz sie jesli chcesz dalej rozwijac ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, ZUZANNA napisał:

Tego sie nie da tak porownac. Podejrzliwosc i nieufnosc to czesc osobowosci. Mozesz je wspomagac lub oslabiac. Pokaz sie jesli chcesz dalej rozwijac ten temat.

Jestem. U mnie podejrzliwosc i nieufnosc osiagnela skale paranoi. Moja matka mi w tym super pomagala przez ostatnie 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzialam , ze zalozylas podobny temat na innym dziale. To Twoj wpis ?

  "14 godzin temu, Gość Gość napisał:  Wiem ale tu jest tyle ekspertek. Moze cos napisza."

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, ZUZANNA napisał:

Widzialam , ze zalozylas podobny temat na innym dziale. To Twoj wpis ?

  "14 godzin temu, Gość Gość napisał:  Wiem ale tu jest tyle ekspertek. Moze cos napisza."

 

No widzialas bo tyle masz do roboty sledzic a potem ponizac 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×