Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justa35Jessi

Mąż olewa mnie,dom i całą reszte.

Polecane posty

Hej wszystkim. Mój problem polega na tym że mój mąż ma wszystko gdzieś. W domu nie robi nic - jak bym miała wymyślić jakąś rzecz którą robi to do głowy przychodzi mi tylko palenie w piecu o ile nie zrobi tego wcześniej jego tata. 

Wraca z pracy i śpi. Jak się obudzi to je, leży z telefonem, coś ogląda i idzie dalej spać. Na mojej głowie jest moja praca, szkoła syna, zakupy, rachunki dom (i wszystko co z nim związane) obiady itp... Nie ma co wymieniać - na mojej głowie jest totalnie wszystko z jego strony pomocy zero. 

Nie pomagają ciche dni, krzyki, prośby groźby - nic 

Między nami też jest średnio - jedynie sex. Zero czułości, miłych słów, wsparcia czy zrozumienia. Myślałam o rozwodzie ale niestety nie jest to takie proste. Łączy nas wielki kredyt do tego raczej to ja bym musiała się wyprowadzić z synem i układać wszystko od nowa. DO tego myśle że mąż by mi tego nie ułatwiał bo ma ciężki charakter.   

W każdym razie chciałabym was poprosić o pomoc. Macie jakieś sposoby na takich mężów? Nie wiem jak go zmienić a próbowałam już chyba wszystkiego ………...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata

Nie zmienisz go. 

On sam musiałby chcieć. 

Postrasz rozwodem, zobaczymy jak zareaguje. Jeśli go to nie ruszy i nie zmieni się, pomyśl o zmianie życia. 

Po co żyć z kimś kto nie daje ci wsparcia i miłości? 

Męczysz się niepotrzebnie. 

Wiem, że to trudne bo macie kredyt itp ale przemyśl to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunaj

rób mu pałke z połykiem jak coś zrobi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marc

To też nie jest łatwe zadanie do większości tych co juz rozklekotane.. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×