Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Bracia Samcy kontra Hania Głowacka

Polecane posty

Gość Gość

Pani Hania neurotyczka tym razem kręci nową aferkę. Już nie o Kacperku teraz Bracia Samcy poszli na tapetę. Czy ona potrafi żyć bez instagrama i kręcenia afer? Czy ta Pani ma jakiś problem sama ze sobą, a próbuje zbawiać i umoralniać świat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brawo Hania!!! Popieram. Niech rozprawie się z patologią w internecie. Ci bracia są okropni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O co jej tym razem chodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooość
45 minut temu, Gość Gość napisał:

Pani Hania neurotyczka tym razem kręci nową aferkę. Już nie o Kacperku teraz Bracia Samcy poszli na tapetę. Czy ona potrafi żyć bez instagrama i kręcenia afer? Czy ta Pani ma jakiś problem sama ze sobą, a próbuje zbawiać i umoralniać świat? 

Wg mnie dobrze, że piszę o nich, niech się świąt dowie jakie parapety, a nie faceci wylewają żale w internecie, jest dobry temat do pośmiania 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gooość napisał:

Wg mnie dobrze, że piszę o nich, niech się świąt dowie jakie parapety, a nie faceci wylewają żale w internecie, jest dobry temat do pośmiania 😁 

Kto jak kto, ale ona to chyba powinna sobie darować. Bracia Samcy to raczej brzmi ogólnie. Niech może bardziej malowana lala skonkretyzuje co i do kogo ma, bo tak to jest ewidentne nakręcanie fermentu czyli cos w czym Hanka akurat specjalizuje się i bez czego żyć chyba nie potrafi. Także Hanka co i do kogo masz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Pani Hania neurotyczka tym razem kręci nową aferkę. Już nie o Kacperku teraz Bracia Samcy poszli na tapetę. Czy ona potrafi żyć bez instagrama i kręcenia afer? Czy ta Pani ma jakiś problem sama ze sobą, a próbuje zbawiać i umoralniać świat? 

Ej to Kacper zaczął! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

 

1 godzinę temu, Gość Gooość napisał:

Wg mnie dobrze, że piszę o nich, niech się świąt dowie jakie parapety, a nie faceci wylewają żale w internecie, jest dobry temat do pośmiania 😁 

Dokładnie. Co to za Hania? Gdzie to znaleźć? Kto jak kto ale to forum i Kotoński to dno dna, warto ich piętnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

 

 

Dokładnie. Co to za Hania? Gdzie to znaleźć? Kto jak kto ale to forum i Kotoński to dno dna, warto ich piętnować.

Hania.glowacka na insta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

 

 

Dokładnie. Co to za Hania? Gdzie to znaleźć? Kto jak kto ale to forum i Kotoński to dno dna, warto ich piętnować.

Na instagramie znajdziesz tą "dame" z warszawskiej pragi (podobno wcześniej z łodzkiej). Forum może nie koniecznie jest miejscem ok, ale cóż tacy ludzie też istnieją, zaś Kotoński niestety ma dużo racji w tym co mówi szczególnie o kobietach i ich postępowaniu. Co do jego osoby czy metod działania, oraz uczciwości można mieć różne zdanie, bo to niezły gagatek, ale o kobietach mówi dużo niestety bolesnej prawdy, której inni nie mają odwagi powiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Na instagramie znajdziesz tą "dame" z warszawskiej pragi (podobno wcześniej z łodzkiej). Forum może nie koniecznie jest miejscem ok, ale cóż tacy ludzie też istnieją, zaś Kotoński niestety ma dużo racji w tym co mówi szczególnie o kobietach i ich postępowaniu. Co do jego osoby czy metod działania, oraz uczciwości można mieć różne zdanie, bo to niezły gagatek, ale o kobietach mówi dużo niestety bolesnej prawdy, której inni nie mają odwagi powiedzieć. 

Ja bym powiedziała, że nie są na tyle głupi by dojść do takich wniosków. Takie typowe parówkowe mądrości za 5 zł. Serio jak komuś może to imponować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ja bym powiedziała, że nie są na tyle głupi by dojść do takich wniosków. Takie typowe parówkowe mądrości za 5 zł. Serio jak komuś może to imponować?

"nie są" kto ? Mówisz o kim? 

"Parówkowe mądrości za 5 zł" Wyjaśnij to durne zdanie. Co to znaczy podaj przykład i kto ten przykład powiedział lub kogo on dotyczy. 

"Komuś" Komu wg Ciebie i co konkretnie imponuje? Po czym wnioskujesz że komuś konkretna rzecz imponuje. Przykład. Jak to oceniasz, że to czy tamto komuś imponuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Na instagramie znajdziesz tą "dame" z warszawskiej pragi (podobno wcześniej z łodzkiej). Forum może nie koniecznie jest miejscem ok, ale cóż tacy ludzie też istnieją, zaś Kotoński niestety ma dużo racji w tym co mówi szczególnie o kobietach i ich postępowaniu. Co do jego osoby czy metod działania, oraz uczciwości można mieć różne zdanie, bo to niezły gagatek, ale o kobietach mówi dużo niestety bolesnej prawdy, której inni nie mają odwagi powiedzieć. 

Wiesz nie przeczę co do kobitek, miewa rację, ale zgadzam się, że sama  postać tego hipokryty jest odpychająca. Faceci generalnie też mają swoje za uszami i stereotypy niestety działają więc jest równowaga.

Internetowy żebrak wymyślił sobie chorobę której nie leczy i głosi, że trzeba być niezależnym, mieszkając u starszej pani na poddaszu :D Nie mówiąc o tym, że wg tego hipokryty kobiety w pewnym wieku  śmierdzą (za wyjątkiem tejże przyjaciółki). Jest jeszcze  wiele wiele innych smaczków w wykonaniu bekasa.

Forum to mały pikuś, jego kanał na juciubie to dopiero kopalnia beki (a do tego koleś jest po prostu niebezpieczny)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooość
10 minut temu, Gość gość napisał:

Ja bym powiedziała, że nie są na tyle głupi by dojść do takich wniosków. Takie typowe parówkowe mądrości za 5 zł. Serio jak komuś może to imponować?

Faceci którym nie poszczęściło się z kobietami/nie mają obycia z kobietami i teraz na siłę całą winę za porażkę zwalają na nie, a nie pomyśleli że może to jednak z nimi coś nie halo albo wina leży po obu stronach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

"nie są" kto ? Mówisz o kim? 

"Parówkowe mądrości za 5 zł" Wyjaśnij to durne zdanie. Co to znaczy podaj przykład i kto ten przykład powiedział lub kogo on dotyczy. 

"Komuś" Komu wg Ciebie i co konkretnie imponuje? Po czym wnioskujesz że komuś konkretna rzecz imponuje. Przykład. Jak to oceniasz, że to czy tamto komuś imponuje? 

Parówkowe mądrości to operowanie wyłącznie stereotypami i rzyganie emocjonalnymi. Ok, Tobie to imponuje, bo nie masz specjalnych wymagań od twórcy. Powie to co chcesz usłyszeć i już masz mokro w gaciach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gooość napisał:

Faceci którym nie poszczęściło się z kobietami/nie mają obycia z kobietami i teraz na siłę całą winę za porażkę zwalają na nie, a nie pomyśleli że może to jednak z nimi coś nie halo albo wina leży po obu stronach 

No właśnie i to jest przykre. Faceci też mają swoje za uszami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam bekę ze stwierdzenia że kobitki po 30 się sypią 😆 faceci, którzy tworzą takie pier/dololo chyba całe życie przesiedzieli w piwnicy bez dostępu do świata zewnętrznego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Parówkowe mądrości to operowanie wyłącznie stereotypami i rzyganie emocjonalnymi. Ok, Tobie to imponuje, bo nie masz specjalnych wymagań od twórcy. Powie to co chcesz usłyszeć i już masz mokro w gaciach. 

Może to sam Mareczek wpadł, on 24/7 monitoruje internet, nazywa to pracą.

Ewentualnie jakiś  wierny przydupasek typu  adolf czy analconda 🙂   przywitajcie się ładnie na kafe  i wstawcie awatary chłopaki, a o przecinkach nie zapominać! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja mam bekę ze stwierdzenia że kobitki po 30 się sypią 😆 faceci, którzy tworzą takie pier/dololo chyba całe życie przesiedzieli w piwnicy bez dostępu do świata zewnętrznego 

No sorki,  a jaką wiedzę o babach może mieć więzień poddasza, który do lidla bierze dwa gazy i nożyk bo ma fobie społeczną? Babki widzi wyłącznie na redt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja mam bekę ze stwierdzenia że kobitki po 30 się sypią 😆 faceci, którzy tworzą takie pier/dololo chyba całe życie przesiedzieli w piwnicy bez dostępu do świata zewnętrznego 

Dokładnie. Od kobiet się więcej wymaga, a wielu facetów jest po prostu słabych. Gdyby mężczyźni rodzili dzieci to na świecie byliby sami jedynacy xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak ktoś ma niską samoocenę to się dowartościowuje na wszystkie możliwe sposoby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

Tobie to imponuje, bo nie masz specjalnych wymagań od twórcy. Powie to co chcesz usłyszeć i już masz mokro w gaciach. 

To sa tylko twoje domysły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Pani Hania neurotyczka tym razem kręci nową aferkę. Już nie o Kacperku teraz Bracia Samcy poszli na tapetę. Czy ona potrafi żyć bez instagrama i kręcenia afer? Czy ta Pani ma jakiś problem sama ze sobą, a próbuje zbawiać i umoralniać świat? 

Jakby nie miała problemu ze sobą, to by chyba nie zrobiła sobie z twarzy takiego czegoś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Pani Hania neurotyczka tym razem kręci nową aferkę. Już nie o Kacperku teraz Bracia Samcy poszli na tapetę. Czy ona potrafi żyć bez instagrama i kręcenia afer? Czy ta Pani ma jakiś problem sama ze sobą, a próbuje zbawiać i umoralniać świat? 

Ok przejrzałam insta Hanki i widać jak pewne jednostki nie znoszą słowa krytyki. Już się wypowiedzieć nie można, bo urażone ego da o sobie znać z prędkością światła.

ja uważam, że takie podejście, że lepiej jest siedzieć cicho byleby nie powiedzieć co się myśli, jest na rękę takim niezrównoważonym pajacom (jak ten koleś z za małej marynarce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

To sa tylko twoje domysły. 

Twoje wypowiedzi dowodzą, że mam rację. Już ładnie przeproś i idź spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przeczytałam tego posta na jej instagramie. Jaka ta dziewczyna jest głupia. Sama robi z siebie dziwadło, twarz poobstrzykiwana, cycki wywalone na wierzch, brzuch wciągnięty do granic możliwości, pręży się i wije, żeby tylko traktować ją jak obiekt seksualny, a nagle udaje wielkie oburzenie, że ktoś tak traktuje kobiety. Żałosna hipokrytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Twoje wypowiedzi dowodzą, że mam rację. Już ładnie przeproś i idź spać.

Ty kiedys nie masz racji. 

 

7 minut temu, Gość Gość napisał:

Już ładnie przeproś i idź spać.

Ten tekst na kafeterii to już chyba pisałas każdemu. Zwykle jak już nie wiesz co powiedzieć. Takie to hankowe trochę. Tak zaraz napiszesz, że to nie ona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Twoje wypowiedzi dowodzą, że mam rację. Już ładnie przeproś i idź spać.

Ty kiedys nie masz racji. 

 

7 minut temu, Gość Gość napisał:

Już ładnie przeproś i idź spać.

Ten tekst na kafeterii to już chyba pisałas każdemu. Zwykle jak już nie wiesz co powiedzieć. Takie to hankowe trochę. Tak zaraz napiszesz, że to nie ona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość Gość napisał:

No sorki,  a jaką wiedzę o babach może mieć więzień poddasza, który do lidla bierze dwa gazy i nożyk bo ma fobie społeczną? Babki widzi wyłącznie na redt.

Jaką wiedze o facetach może mieć sztuczna plastikowa panna żyjąca z dwoma psami i instagramem 24/7 gdzie wypina smiałe ciało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przeczytałam tego posta na jej instagramie. Jaka ta dziewczyna jest głupia. Sama robi z siebie dziwadło, twarz poobstrzykiwana, cycki wywalone na wierzch, brzuch wciągnięty do granic możliwości, pręży się i wije, żeby tylko traktować ją jak obiekt seksualny, a nagle udaje wielkie oburzenie, że ktoś tak traktuje kobiety. Żałosna hipokrytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Przeczytałam tego posta na jej instagramie. Jaka ta dziewczyna jest głupia. Sama robi z siebie dziwadło, twarz poobstrzykiwana, cycki wywalone na wierzch, brzuch wciągnięty do granic możliwości, pręży się i wije, żeby tylko traktować ją jak obiekt seksualny, a nagle udaje wielkie oburzenie, że ktoś tak traktuje kobiety. Żałosna hipokrytka.

Gratuluję bardzo "zdrowego" podejścia, że kobitkę, która nie jest szarą myszką potrafisz tylko zaklasyfikować jako obiekt seksualny xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×