Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawość

Czy 32 latek jest za stary dla 23-24 latki

Polecane posty

Gość Ciekawość

Ciekawość proszę o wypowiedź kobiety w wieku 23 do 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A czemu nie szukasz takiej koło 30-stki? Ze 2 lata młodszej od siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A czemu nie szukasz takiej koło 30-stki? Ze 2 lata młodszej od siebie?

No jak to czemu,? Pewnie za stara dla niego. Niech szuka czego chce 

 Jego życie jego problem. 

Ja tam tylko powiem, ze jakas raczej znajdziesz. Albo z tych brzydkich albo głupich. Ja mając 23 lata umawiałam sie wyłącznie z maks 26cio letnim facetami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On31

A dlaczego nie znajdziesz, przecież jak mawia klasyk, 23 latka to stara du..a:) Nie widzę problemu, nie masz 60 tki:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foty
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

A czemu nie szukasz takiej koło 30-stki? Ze 2 lata młodszej od siebie?

Ja bym nie chciał 30 tki, już mocno przechodzone, często po rozwodzie albo przejściach. Tak 20-23 idealna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
4 minuty temu, Gość Foty napisał:

Ja bym nie chciał 30 tki, już mocno przechodzone, często po rozwodzie albo przejściach. Tak 20-23 idealna. 

Nie martw się, brzydkiego golodupca zadna nie zechcee. Nie masz wyboru - nie masz dylematu. Możesz spokojnie się masturbowac do końca życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Proste napisał:

Nie martw się, brzydkiego golodupca zadna nie zechcee. Nie masz wyboru - nie masz dylematu. Możesz spokojnie się masturbowac do końca życia. 

dlaczemu jestes dla niego niemila?

Jak ktos ma 32 lata i chce 23 latki, to ma sie zenic z rownolatka a potem ja zdradzac lub byc zlym mezem?

To byloby bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

dlaczemu jestes dla niego niemila?

Jak ktos ma 32 lata i chce 23 latki, to ma sie zenic z rownolatka a potem ja zdradzac lub byc zlym mezem?

To byloby bez sensu!

Ale tu nie ma czego rozważać. Każdy niech żyje jak chce. On zaczął obrażać kobiety w swoim wieku. Sam nie jest już pierwszej młodośco. Zejdzcie na ziemię. Szukaj kogo chcesz ale nie masz prawa nikogo obrażać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati
34 minuty temu, Gość Ciekawość napisał:

Ciekawość proszę o wypowiedź kobiety w wieku 23 do 26 lat

Powiem tak, jest to na tyle mała różnica wieku, że raczej nie jest to coś nad czym trzeba się zastanawiać . A kibieta w tym wieku naprawdę może robić co chce i decydować z kim chce być, nawet ze 100 latkiem, jej sprawa i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

23-latka wchodzi w życie, nie wie, czego chce, kim jest itd. Zdrowa emocjonalnie 23-latka nie szuka faceta po 30. Jeżeli 30-latek uważa równolatki za nieatrakcyjne, to znaczy, że gdzieś w środku głęboko nie lubi siebie. Kobieta nie służy do kompensacji czy radzenia sobie z mijającymi latami. Nie staniesz się młodszy, mając młodszą kobietę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda
31 minut temu, Gość Foty napisał:

Ja bym nie chciał 30 tki, już mocno przechodzone, często po rozwodzie albo przejściach. Tak 20-23 idealna. 

A facet po trzydziestce nie jest przechodzony???

Ile ma alimentów do płacenia?

Ile już dziur wylizał i zalał?

Potrzebny taki śmieć młodej czystej dziewczynie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
7 minut temu, Gość gosc napisał:

23-latka wchodzi w życie, nie wie, czego chce, kim jest itd. Zdrowa emocjonalnie 23-latka nie szuka faceta po 30. Jeżeli 30-latek uważa równolatki za nieatrakcyjne, to znaczy, że gdzieś w środku głęboko nie lubi siebie. Kobieta nie służy do kompensacji czy radzenia sobie z mijającymi latami. Nie staniesz się młodszy, mając młodszą kobietę. 

Pięknie napisane 👏 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrr

Mój kumpel który ma 32 lata i co ciekawe tylko 160 cm w kapeluszu ma bardzo ładną atrakcyjną 20 latkę ale faktycznie umie rozmawiać z kobietami i dobry jest w gadce więc myślę że bez problemu 23-latka 26-latka znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrr
27 minut temu, Gość gosc napisał:

23-latka wchodzi w życie, nie wie, czego chce, kim jest itd. Zdrowa emocjonalnie 23-latka nie szuka faceta po 30. Jeżeli 30-latek uważa równolatki za nieatrakcyjne, to znaczy, że gdzieś w środku głęboko nie lubi siebie. Kobieta nie służy do kompensacji czy radzenia sobie z mijającymi latami. Nie staniesz się młodszy, mając młodszą kobietę. 

To 30 latki mają nie po kolei w głowie myśląc że młody 30 letni chłopak będzie latał za taką już nie młodą kobietą dla was są 40 i 50 latkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli autor jest tak tępy że chce tylko 23 latki to niech taką spróbuje poderwać.

Tylko się niech nie dziwi, jak ona za 5 lat go zostawi dla innego.

Bo jej dziadyga prawie 40 letni wtedy nie będzie potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jeżeli autor jest tak tępy że chce tylko 23 latki to niech taką spróbuje poderwać.

Tylko się niech nie dziwi, jak ona za 5 lat go zostawi dla innego.

Bo jej dziadyga prawie 40 letni wtedy nie będzie potrzebny.

Tępa to ty musisz być robiąc aferę z różnicy wieku tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Mam 25 lat mój facet ma 37 i nie wyobrażam sobie związku z kimś młodszym miałam faceta rówieśnika i zupełnie zupełnie nie dogadywał się z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oooo
8 minut temu, Gość Ania napisał:

Mam 25 lat mój facet ma 37 i nie wyobrażam sobie związku z kimś młodszym miałam faceta rówieśnika i zupełnie zupełnie nie dogadywał się z nim

Bo to jest naturalne i u większości par jakie znam jest różnica 5-10 lat. I dziewczyny nie narzekają, bo widzą jaki jest dzisiejszy 25 latek. Nie samodzielny, tylko play cały dzień, przelotne związki. Koledzy z pracy w okolicach tego wieku średnio co tydzień zmieniają dziewczyny, zdradzają. Szczególnie te zakochane, które są z nimi od liceum.. Robią je w nie powiem co.:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agat
41 minut temu, Gość Mrr napisał:

To 30 latki mają nie po kolei w głowie myśląc że młody 30 letni chłopak będzie latał za taką już nie młodą kobietą dla was są 40 i 50 latkowie

No coś w tym jest. Albo już mocno przechodzone związki, szczególnie jak widzę bardzo zadbanego 30-paro latka, przystojny a są tacy. Kasy sporo a obok żona na ustach ala Godlewska. Widzę czasami u mnie w sklepie jak on patrzy na młode dziewczyny a one na niego. Potem jeden wyjazd np służbowy i tam się dzieją cuda bo facet odreagiwuje małżeństwo z młodszymi dziewcztnami. Żony wiedzą ale, jak bogaty to udają, że nie widzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pipq
39 minut temu, Gość Agat napisał:

No coś w tym jest. Albo już mocno przechodzone związki, szczególnie jak widzę bardzo zadbanego 30-paro latka, przystojny a są tacy. Kasy sporo a obok żona na ustach ala Godlewska. Widzę czasami u mnie w sklepie jak on patrzy na młode dziewczyny a one na niego. Potem jeden wyjazd np służbowy i tam się dzieją cuda bo facet odreagiwuje małżeństwo z młodszymi dziewcztnami. Żony wiedzą ale, jak bogaty to udają, że nie widzą. 

Dokładnie, glonojady masz na myśli xd a różnica jak różnica, nie za duża i raczej nikt na nią uwagi nie zwróci. Każdy ma swoje życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trener
Przed chwilą, Gość Oooo napisał:

Bo to jest naturalne i u większości par jakie znam jest różnica 5-10 lat. I dziewczyny nie narzekają, bo widzą jaki jest dzisiejszy 25 latek. Nie samodzielny, tylko play cały dzień, przelotne związki. Koledzy z pracy w okolicach tego wieku średnio co tydzień zmieniają dziewczyny, zdradzają. Szczególnie te zakochane, które są z nimi od liceum.. Robią je w nie powiem co.:) 

Dokładnie mnie pociąga taki jeden trzydziestolatek a sama mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuwa

Ja wole zdecydowanie starszych facetów i nic na to nie poradzę. Nie chodzi o wiek, ale zwyczajnie takie dzieciaczki typu wiek studenta, gdzie jeszcze wasik się rysuje, mnie nie pociągają. Nie mam do takich chłopców pociągu fizycznego i nic na to nie poradzę, nie zmusze się. Zresztą bardzo wiele moich koleżanek tak ma i kiedyś też myślaly że z nimi coś nie tak. Wmawia nam kultura, że ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten temat
Przed chwilą, Gość Tuwa napisał:

Ja wole zdecydowanie starszych facetów i nic na to nie poradzę. Nie chodzi o wiek, ale zwyczajnie takie dzieciaczki typu wiek studenta, gdzie jeszcze wasik się rysuje, mnie nie pociągają. Nie mam do takich chłopców pociągu fizycznego i nic na to nie poradzę, nie zmusze się. Zresztą bardzo wiele moich koleżanek tak ma i kiedyś też myślaly że z nimi coś nie tak. Wmawia nam kultura, że ch

ja w tym roku wyszłam za mąż za 30 latka sama mam 22 lat a znamy się od 3 lat i to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć moi rówieśnicy są beznadziejni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Miałam podobnie zawsze. Całe liceum miałam chłopaka z klasy i tak najporzadmiejszy z całej chyba szkoły bo reszta to właśnie takie dzisiejsze sebusie. Kilka lat minęło i większość skończyła marnie gdzieś tam zapici, zajarani, wyjechali do UK z pierwszymi lepszymi laskami. Zawsze z zazdrością patrzyłam na starszych facetów z klasą, w płaszczach, z tego wysokiego pokolenia, wykształceni, inteligentni. Zdałam sobie sprawę, że mnie pociągają a nie to co miałam wcześniej. W czasie studiów poznałam męża, 16 lat starszy i ideał, co tutaj więcej pisać. Jak widzę dziewczyny i tych prostych chłopców z piwskiem którzy się odnoszą i zachowują jak najgorsze zwierzęta to dziękuję Bogu za to co mnie spotkało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadchodzi
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Miałam podobnie zawsze. Całe liceum miałam chłopaka z klasy i tak najporzadmiejszy z całej chyba szkoły bo reszta to właśnie takie dzisiejsze sebusie. Kilka lat minęło i większość skończyła marnie gdzieś tam zapici, zajarani, wyjechali do UK z pierwszymi lepszymi laskami. Zawsze z zazdrością patrzyłam na starszych facetów z klasą, w płaszczach, z tego wysokiego pokolenia, wykształceni, inteligentni. Zdałam sobie sprawę, że mnie pociągają a nie to co miałam wcześniej. W czasie studiów poznałam męża, 16 lat starszy i ideał, co tutaj więcej pisać. Jak widzę dziewczyny i tych prostych chłopców z piwskiem którzy się odnoszą i zachowują jak najgorsze zwierzęta to dziękuję Bogu za to co mnie spotkało. 

Ty ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilia

Ja miałam 24 lata, byłam jeszcze studentką i zakochałam się w facecie 31 lat miał. To była miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Po 2 latach byliśmy po ślubie. Pomiędzy moimi rodzicami jest 11 lat różnicy. Wzięli ślub gdy mama 19lat miska. Także na pewno taka miłość jest mozliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm

Przecież 6 lat to nie roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hultaj

Podstawą to dobrze wylizać cipkę. Jeśli któraś ma ochotę to jestem chętny na lizanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Faceci mają lepiej pod tym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×