Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawość

Czy 32 latek jest za stary dla 23-24 latki

Polecane posty

Gość Hultaj
10 minut temu, Gość Ulka napisał:

Faceci mają lepiej pod tym względem

Kobiety też mogą lizać cipki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pocieszające jest zdanie większości tutaj, że skoro 32 latek szuka młodszych bo równolatki odrzuca z tego względu, że są dla niego nieatrakcyjne to po prostu musi mieć problem ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zależy od faceta, musialby być do mnie podobny. Jak facet szuka sobie żony i matki swoich dzieci to może mieć problem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja w tym wieku max do 2-3 lat roznicy bralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbb

jak się ma wyglad lub kasę to wiek nie gra żadnej roli. Tylko trzeba mieć chodż jedna z tych rzeczy a najlepiej obie naraz 😄 Wtedy młode łanie same wskakują na zaganiacza 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koo

Mam 19 lat mój narzeczony 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hultaj
18 minut temu, Gość Ania napisał:

Ja w tym wieku max do 2-3 lat roznicy bralam

A cipkę dasz mi polizać ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula
59 minut temu, Gość Hmm napisał:

Przecież 6 lat to nie roznica

Zgadza się, 25 lat to może ale do 10 lat to jaka to różnica jeśli facet mi się podoba i jest zadbany, dogadujemy się. Z pewnością lepiej niż rowiesnik bo to faktycznie dramat. Próbowałam kilka razy i nawet w jednym aspekcie nie wychodziło. Kompletnie nic i nie moja bajka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula
59 minut temu, Gość Hmm napisał:

Przecież 6 lat to nie roznica

Zgadza się, 25 lat to może ale do 10 lat to jaka to różnica jeśli facet mi się podoba i jest zadbany, dogadujemy się. Z pewnością lepiej niż rowiesnik bo to faktycznie dramat. Próbowałam kilka razy i nawet w jednym aspekcie nie wychodziło. Kompletnie nic i nie moja bajka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hultaj

Dacie mi polizać cipkę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ciekawe jest, że dla użytkowników kafe 30 letni mężczyzna, to młody chłopak, a kobieta w tym wieku, to stara baba, ale można sobie chociaż humor poprawić 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lichtbringer
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

23-latka wchodzi w życie, nie wie, czego chce, kim jest itd. Zdrowa emocjonalnie 23-latka nie szuka faceta po 30. Jeżeli 30-latek uważa równolatki za nieatrakcyjne, to znaczy, że gdzieś w środku głęboko nie lubi siebie. Kobieta nie służy do kompensacji czy radzenia sobie z mijającymi latami. Nie staniesz się młodszy, mając młodszą kobietę. 

Tu nie chodzi o kompensację, czy lubienie siebie, tylko czystą praktyke. Po prostu 30-tki przeważnie mają już inną mentalność, bez tej młodzieńczej energii, a wolne to często samotne matki lub/i rozwódki z przychówkiem. Kiedy idziesz na randkę z 20-tką, idziesz na luzie pogadać o bzdurach, kiedy idziesz z 30-tką, idziesz na przesłuchanie, dotyczące twoich finansów i przeszłości zawodowej i prywatnej. Trzeba być ciężkim freierem, żeby wybrać drugą opcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Ciekawe jest, że dla użytkowników kafe 30 letni mężczyzna, to młody chłopak, a kobieta w tym wieku, to stara baba, ale można sobie chociaż humor poprawić 😁

bo facet moze plodzic dzieci smialo cale zycie, a realnie to do 50-tki, a kobieta do 40stki

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lichtbringer
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

bo facet moze plodzic dzieci smialo cale zycie, a realnie to do 50-tki, a kobieta do 40stki

 

 

Koło mnie ostatnio była sytuacja, że typ koło 80-tki dziecko spłodził. Kobieta koło 30-tki upośledzona. Śpią/mieszkają w garażu. Odebrali im dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

bo facet moze plodzic dzieci smialo cale zycie, a realnie to do 50-tki, a kobieta do 40stki

 

 

Plemniki u mężczyzn są zdrowe tylko do 35rż potem zaczynają mieć wady i nawet panienka o 20 lat młodsza nie pomoże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hultaj

Nawet jak dobrze cipkę wyliżę to też nie pomoże? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Hultaj napisał:

Nawet jak dobrze cipkę wyliżę to też nie pomoże? 

Nie bo ma przeterminowane jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kert
35 minut temu, Gość gość napisał:

Plemniki u mężczyzn są zdrowe tylko do 35rż potem zaczynają mieć wady i nawet panienka o 20 lat młodsza nie pomoże 

Bzdura, jaką wadę xd pleciesz i tyle. Fakt, faceci zawsze woleli młodsze bo lepsza szansa na zdrowe potomstwo a kobiety starszych i tyle w temacie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
1 godzinę temu, Gość Koo napisał:

Mam 19 lat mój narzeczony 31

Ja mam 21 mój już mąż 39 lat i jest cudownym człowiekiem. Miałam w życiu młodszych partnerów i nawet w łóżku było beznadziejnie. Jakieś takie mało dorobione pokolenie chłopców wychowanych na redtube itp. Tragedia. Wolę zdecydowanie starszych mężczyzn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Ewa napisał:

Ja mam 21 mój już mąż 39 lat i jest cudownym człowiekiem. Miałam w życiu młodszych partnerów i nawet w łóżku było beznadziejnie. Jakieś takie mało dorobione pokolenie chłopców wychowanych na redtube itp. Tragedia. Wolę zdecydowanie starszych mężczyzn. 

Tak tak, fantazje cię nieźle poniosły. Żaden dojrzały męzczyzna nie weźmie sobie za żone jakąś niedorobiona dziewczynkę co to uważa sie za dojrzalszą od rówieśników, a w praniu wychodzi ze mentalnosć ma gorszą od przedszkolaka. Właściwie to dzisiejsze pokolenie dziewczynek jakieś takie ułomne, wszystko potrafią zepsuć, nawet najlepiej zapowiadajacy sie związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam 31 lat i mam atrakcyjną 30 latkę za żonę i za nic w świecie nie związałbym się z 20+ latką, wydają mi się niesamowicie głupie, ułomne i niedojrzałe, tylko jakieś gówniane imprezki, paplanie niewiadomo o czym, obgadywanie się nawzajem i ogromny brak edukacji. 30+ są znacznie dojrzalsze i da sie z nimi pogadać, czego nie można powiedzieć o smarkulach uważających się za lepsze od chłopaków w swoim wieku mimo ze mentalnie to sa na poziomie 3 latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rdvb

Brednie

Przed chwilą, Gość gość napisał:

Mam 31 lat i mam atrakcyjną 30 latkę za żonę i za nic w świecie nie związałbym się z 20+ latką, wydają mi się niesamowicie głupie, ułomne i niedojrzałe, tylko jakieś gówniane imprezki, paplanie niewiadomo o czym, obgadywanie się nawzajem i ogromny brak edukacji. 30+ są znacznie dojrzalsze i da sie z nimi pogadać, czego nie można powiedzieć o smarkulach uważających się za lepsze od chłopaków w swoim wieku mimo ze mentalnie to sa na poziomie 3 latki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yujm
2 godziny temu, Gość Ewa napisał:

Ja mam 21 mój już mąż 39 lat i jest cudownym człowiekiem. Miałam w życiu młodszych partnerów i nawet w łóżku było beznadziejnie. Jakieś takie mało dorobione pokolenie chłopców wychowanych na redtube itp. Tragedia. Wolę zdecydowanie starszych mężczyzn. 

Nie żartujesz że wziął tobą przechodzą małolatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rob

Wolę młodszych i młodsi wolą mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Rob napisał:

Wolę młodszych i młodsi wolą mnie

jesteś gejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rob
Przed chwilą, Gość gość napisał:

jesteś gejem?

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seksuolog

Nie jest za stary. Różnica wieku do 10 lat to żaden problem dla większości kobiet i takie pary są bardzo powszechne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja wole zdecydowanie starszych mężczyzn, dzieci 20 letnie oglądające youtuberow, grające na konsoli i nie myjące się za często mnie nie pociągają. Nie mogłabym nawet takiego dotknąć, wydaje mi się aseksualny, dziecinne mało męskie ruchy, twarz, smiech.. Kiedyś byłam nawet u terapeuty (nie w tej sprawie) i Pan dał mi wykład, że to nic wstydliwego i większość kobiet tak ma. Problemem jest moda i wmawianie, że "syn Kryski tak się dobrze uczy, Twój rowiesnik, chodź go poznasz" ... Nie, biologia inaczej działa. Wiadomym, że nie musi to być różnica 20 lat bo to przesada, ale też atrakcyjność u mężczyzny to nie zawsze liczenie wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
40 minut temu, Gość Monika napisał:

Ja wole zdecydowanie starszych mężczyzn, dzieci 20 letnie oglądające youtuberow, grające na konsoli i nie myjące się za często mnie nie pociągają. Nie mogłabym nawet takiego dotknąć, wydaje mi się aseksualny, dziecinne mało męskie ruchy, twarz, smiech.. Kiedyś byłam nawet u terapeuty (nie w tej sprawie) i Pan dał mi wykład, że to nic wstydliwego i większość kobiet tak ma. Problemem jest moda i wmawianie, że "syn Kryski tak się dobrze uczy, Twój rowiesnik, chodź go poznasz" ... Nie, biologia inaczej działa. Wiadomym, że nie musi to być różnica 20 lat bo to przesada, ale też atrakcyjność u mężczyzny to nie zawsze liczenie wieku. 

Prawda, są mężczyźni, którzy z wiekiem wyglądają lepiej ale większość Polaków jednak nie, dlatego kobiety najczęściej wybierają mężczyznę 5 lat starszego zgodnie ze statystykami GUS. Ale tak, taki Henry Cavill grający Wiedzmin.a podoba się tak 15 latce jak i 60 latce. Każdej bo jest wysoki, przystojny ma to coś. Ale tak przystojnych i zadbanych mężczyzn nie ma wielu. Zresztą najczęściej atrakcyjni starsi mężczyźni są zajęci i nie ma w czym wybierać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×