Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ryzykantka

Taka sytuacja - dotykanie stóp

Polecane posty

Gość Ryzykantka

Pytanie.

Jeden obłędny koleś z mojej pracy rzucił do mnie tekstem, że jak tylko pozwolę mu dotknąć moich stóp, to doprowadzi mnie do szaleństwa. On proponuje zakład (jak przegra, stawia bilety na koncert).

Chciałabym mu utrzeć nosa i do tego postawić warunek, że ok, ale jak przegra, to ja na koncert pójdę z koleżanką.

No i teraz pytanie (nie mam doświadczeń z takimi "specjalistami"): jest w ogóle możliwe, że facet dotykając tylko stóp doprowadzi mnie do takiego podniecenia, żebym nie chciała przestać?

Macie jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boss

kurna, zajmuj się w pracy robotą, a nie ...eniem o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asdffg

Mój były facet miał fetysz stóp i powiem Ci szczerze że jest to coś przyjemnego ale chyba najbardziej podobal mi się fakt że to właśnie jego najbardziej to rozpalało 😉 ale to był mój facet więc co innego niż kolega z Pracy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
26 minut temu, Gość Ryzykantka napisał:

Pytanie.

Jeden obłędny koleś z mojej pracy rzucił do mnie tekstem, że jak tylko pozwolę mu dotknąć moich stóp, to doprowadzi mnie do szaleństwa. On proponuje zakład (jak przegra, stawia bilety na koncert).

Chciałabym mu utrzeć nosa i do tego postawić warunek, że ok, ale jak przegra, to ja na koncert pójdę z koleżanką.

No i teraz pytanie (nie mam doświadczeń z takimi "specjalistami"): jest w ogóle możliwe, że facet dotykając tylko stóp doprowadzi mnie do takiego podniecenia, żebym nie chciała przestać?

Macie jakieś doświadczenia?

Pyta Ku rwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryzykantka

On jest obłędny, więc wcale się nie zdziwię, jeśli to fetyszysta stóp. W sumie nawet mnie trochę kręci, ale na ten moment chciałabym go przytemperować.

Zakładając, że może być dobry w te klocki, powinnam się bać, że nie będę się w stanie kontrolować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Ryzykantka napisał:

On jest obłędny, więc wcale się nie zdziwię, jeśli to fetyszysta stóp. W sumie nawet mnie trochę kręci, ale na ten moment chciałabym go przytemperować.

Zakładając, że może być dobry w te klocki, powinnam się bać, że nie będę się w stanie kontrolować?

Skoro pyta o stopy, jest na pewno fetyszystą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię stopy, podniecają mnie. Nie wiem czemu.

Ale jak ktoś napisał, najlepszą podnietę miała jak koleś podniecał się jej stopami.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Icasso

Daj się namówić to może być super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×