Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaaaa

Pytanie do facetów po 40-tce

Polecane posty

Gość Jaaaa

Czy gdyby natrafiła Wam się okazja przygodnego, jednorazowego seksu z atrakcyjną 20+, w zupełnej tajemnicy a bylibyście żonaci a nawet żonaci i dzieciaci to skorzystalibyście? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie większość tak, ale to zależy od stanu chwili i i stanu związku e którym się jest. Jak osobiście bym nie skorzystał,  żonę kocham A seks mamy cudowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana

A ja jestem żoną, która właśnie się dowiedziała że nąż ją zdradza notorycznie z młodymi babeczka i na telefon. Co robić? Jak mam dalej żyć.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli bym miał absolutną pewność, że żona nigdy się nie dowie ani nikt z mojego otoczenia, to kto wie... ale jakoś nie jestem w stanie wyobrazić sobie, że miałbym wejść w inną kobietę. Może wolałbym poprzestać na pieszczotach. A może na pogawędce. Zależałoby to od aktualnego stanu związku. Zimą moja kobieta jest mniej aktywna, a że właśnie jest zima...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

może nie 20 tką, ale wiele to się nie zastanawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vlad
6 godzin temu, Gość Jaaaa napisał:

Czy gdyby natrafiła Wam się okazja przygodnego, jednorazowego seksu z atrakcyjną 20+, w zupełnej tajemnicy a bylibyście żonaci a nawet żonaci i dzieciaci to skorzystalibyście? 

Nie. Ponieważ to pokolenie jest beznadziejne i działa mi na nerwy. Mam córkę w tym wieku więc wiem co piszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
Przed chwilą, Gość Vlad napisał:

Nie. Ponieważ to pokolenie jest beznadziejne i działa mi na nerwy. Mam córkę w tym wieku więc wiem co piszę. 

Popieram beznadziejność 20 latek!!! Jeśli już bym miał zdradzić, to wolałbym z taką 35-40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big
18 minut temu, Gość Vlad napisał:

Nie. Ponieważ to pokolenie jest beznadziejne i działa mi na nerwy. Mam córkę w tym wieku więc wiem co piszę. 

W rzeczy samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vlad
9 minut temu, Gość gośćgość napisał:

Popieram beznadziejność 20 latek!!! Jeśli już bym miał zdradzić, to wolałbym z taką 35-40 lat.

Tu się zgadzam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość Jaaaa napisał:

Czy gdyby natrafiła Wam się okazja przygodnego, jednorazowego seksu z atrakcyjną 20+, w zupełnej tajemnicy a bylibyście żonaci a nawet żonaci i dzieciaci to skorzystalibyście? 

A ja chętnie. Coś oferujesz/proponujesz/zachęcasz? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 22.12.2019 o 05:14, Gość Załamana napisał:

A ja jestem żoną, która właśnie się dowiedziała że nąż ją zdradza notorycznie z młodymi babeczka i na telefon. Co robić? Jak mam dalej żyć.... 

Jeśli mąż Cię zdradza to może zacznij robić tak jak on znajdź jakiegoś młodszego jurnego który nie będzie miał oporów robić z Tobą takich rzeczy w łóżku których normalnie nie robisz z mężem chyba że seks z mężem uciąl się na dobre więc na co czekasz życie biegnie dalej korzystaj póki możesz. Z drugiej strony jeśli powiesz mu o jego  zdradach że wiesz to różnie może się to skończyć, grzaski grunt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Ja systematycznie zdradzam żonę. I uważam że z pożytkiem dla mnie i dla niej. Myślę, że dzięki temu, że sobie ulże jestem dużo spokojniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzech Grześ
Dnia 22.12.2019 o 03:43, Gość Jaaaa napisał:

Czy gdyby natrafiła Wam się okazja przygodnego, jednorazowego seksu z atrakcyjną 20+, w zupełnej tajemnicy a bylibyście żonaci a nawet żonaci i dzieciaci to skorzystalibyście? 

kiedyś korzystałem z takich okazji regularnie i często ale w obecnym związku (trwa już kilka lat) nie. Po prostu bardzo kocham obecną partnerkę a tamte prawdopodobnie aż tak nie. Teraz też miałem okazję ale nigdy nie skorzystałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×