Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Ma inna ?

Polecane posty

3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie to ciebie zalewa frustracja ze nie ulegam twojej slabej manipulacji dlatego tak kopiesz i gryziesz 😉 No widze nie jestem kolezanka a to ma byc dla mnie jakis profit jakbym byla. Skoro soe umowil z pierwsza lepsza to znaczy ze jest bardzo lasy teraz na spotkani z kobietami nie wazne z jakimi. Myslalam ze jest bardziej wybredny.

Nie gryzę, słonko, nie gryzę, bo nie będę się zniżać do Twojego poziomu. Umówił się z inną kobietą, a nie z Tobą, a Ciebie tyłek o to boli do tego stopnia, że musiałaś za nimi chodzić. I jest, jak widać, wybredny skoro wybrał fajną łaskę, a nie Ciebie. I już tak się nie denerwuj, weź pigułki, bo chyba dzisiaj zapomniałaś i Ci zdecydowanie gorzej. Ona jest, jak widać, dla niego atrakcyjna, a Ty niekoniecznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Czy mozesz mi wytlumaczyc, droga Autorko, jak ow mezczyzna moze miec inna skoro nie jest z Toba zwiazany? 

Zwyczajnie, juz z kims sie umawia. Nie obraz sie ale chodzenie za kims i nawet wchodzenie do restauracji by go sledzic nie jest zupelnie normalnym zachowaniem. 

Jesli mezczyzna Ci sie podoba to zagadaj do niego i nie tworz sobie w glowie dziwnych historii. Wtedy sie dowiesz na 100% czy jest zajety czy wolny i czy jest mozliwosc by sie Toba zainteresowal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
43 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ty jestes naprawde niezle ...nieta 😉 i dalej wyludzasz ip ludzi masakra robisz to 10 lat chora schizofreniczko.

Czyli jednak to nie są moje urojenia, skoro sama wiesz, kiedy to było? 😄 Sama się wkopałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Ags napisał:

Czy mozesz mi wytlumaczyc, droga Autorko, jak ow mezczyzna moze miec inna skoro nie jest z Toba zwiazany? 

Zwyczajnie, juz z kims sie umawia. Nie obraz sie ale chodzenie za kims i nawet wchodzenie do restauracji by go sledzic nie jest zupelnie normalnym zachowaniem. 

Jesli mezczyzna Ci sie podoba to zagadaj do niego i nie tworz sobie w glowie dziwnych historii. Wtedy sie dowiesz na 100% czy jest zajety czy wolny i czy jest mozliwosc by sie Toba zainteresowal. 

Ja tylko opisalam sytuacje i tyle. Ty sobie dorobilas ideologie bo musisz kogos pojechac jako toksyk by lepiej sie poczuc. On sie umowil z dziewczyna ktora poznal w  pracy na piwo i tyle. Jakbym ja zagadala to umowilby sie ze mna a jak inna to z inna. Co tu pisac z hejterami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Ags napisał:

Czy mozesz mi wytlumaczyc, droga Autorko, jak ow mezczyzna moze miec inna skoro nie jest z Toba zwiazany? 

Zwyczajnie, juz z kims sie umawia. Nie obraz sie ale chodzenie za kims i nawet wchodzenie do restauracji by go sledzic nie jest zupelnie normalnym zachowaniem. 

Jesli mezczyzna Ci sie podoba to zagadaj do niego i nie tworz sobie w glowie dziwnych historii. Wtedy sie dowiesz na 100% czy jest zajety czy wolny i czy jest mozliwosc by sie Toba zainteresowal. 

Jeszcze dopisze to znaczy ze umawia sie z trzema bo kiedys tez go widzialam z inna i tez z inna mezatka chodzil na piwo. To wychodzi na to ze ma 3 kochanki . Wy naprawde jestescie chorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Czyli jednak to nie są moje urojenia, skoro sama wiesz, kiedy to było? 😄 Sama się wkopałaś

Dla ciebie nie ma juz pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, NaugthyBitch napisał:

Nie gryzę, słonko, nie gryzę, bo nie będę się zniżać do Twojego poziomu. Umówił się z inną kobietą, a nie z Tobą, a Ciebie tyłek o to boli do tego stopnia, że musiałaś za nimi chodzić. I jest, jak widać, wybredny skoro wybrał fajną łaskę, a nie Ciebie. I już tak się nie denerwuj, weź pigułki, bo chyba dzisiaj zapomniałaś i Ci zdecydowanie gorzej. Ona jest, jak widać, dla niego atrakcyjna, a Ty niekoniecznie. 

Przejrzalam twoje inne odp do wszytskich sa pelne jadu, pretensjonalne. To sie leczy. Widac zycie masz bardzo nieudane niska samoocene. Dobrze ze sie zgadali kazdy ma prawo sobie gdzies wyjsc. Troszke mnie to zakulo ze zobaczylam go z inna dziewczyna ale to wynika z tego ze mi sie podoba to normalne. Nie jest wybredny bo umawia sie z kazda ktora zagada. I idz do psychiatry bo zle z toba.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kocham go i jest moj. Zadna stazystka nie stanie na naszym szczesciu. Kafe rowniez. haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Przejrzalam twoje inne odp do wszytskich sa pelne jadu, pretensjonalne. To sie leczy. Widac zycie masz bardzo nieudane niska samoocene. Dobrze ze sie zgadali kazdy ma prawo sobie gdzies wyjsc. Troszke mnie to zakulo ze zobaczylam go z inna dziewczyna ale to wynika z tego ze mi sie podoba to normalne. Nie jest wybredny bo umawia sie z kazda ktora zagada. I idz do psychiatry bo zle z toba.

 

pretensjonalny nie ma nic wspólnego z pretensjami, raczej nie tego określenia chciałaś użyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ags napisał:

Czy mozesz mi wytlumaczyc, droga Autorko, jak ow mezczyzna moze miec inna skoro nie jest z Toba zwiazany? 

Zwyczajnie, juz z kims sie umawia. Nie obraz sie ale chodzenie za kims i nawet wchodzenie do restauracji by go sledzic nie jest zupelnie normalnym zachowaniem. 

Jesli mezczyzna Ci sie podoba to zagadaj do niego i nie tworz sobie w glowie dziwnych historii. Wtedy sie dowiesz na 100% czy jest zajety czy wolny i czy jest mozliwosc by sie Toba zainteresowal. 

Moge Ci wytlumaczyc. Pisze inna bo ja mam wobec niego jakies plany. Ale trzeba to traktowac z dystansem. Nie jest ze mna zwiazany ale z ta dziewczyna tez nie ;).

Nie umawia sie z nikim. Pisalam poszedl z dziewczyna ktora zapoznal w pracy na piwo. Pewnie jakas nowa stazystka. Zgadali sie. Nie szlam za nimi akurat szli droga ktora ja szlam dk sklepu. Jak wracalam weszlam wolno mi juz pisalam. 

Na pewno do niego zagadam. Tak mysle ze pewbie by sie ucieszyl jakby wiedzial ze moge byc o niego zazdrosna. Oczywiscie nigdy sie o thm nie dowie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

skad wiesz ze z nikim nie pisze,nie spotyka,nie umawia? śledzisz go całyy czas,siedzisz mi w glowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
24 minuty temu, Gość gość napisał:

skad wiesz ze z nikim nie pisze,nie spotyka,nie umawia? śledzisz go całyy czas,siedzisz mi w glowie?

Nawet jabym chciala nie bylabym w stanie go sledzic . Ty masz chyba jakies problemy ze soba? Skad mam wiedziec czy z kims nie pisze ? Widze ze nie ma stalej sympatii partnerki na powaznie o to mi chodzi. Dlatego jest wolny dla mnie przynajmniej tak to wyglada. Dla ciebie to ze facet sobie pogada z kolezanka albo ze pojdzie na piwo do pubu na pol godziny to oznacza ze juz z nia jest ? To ja nie chialabym byc na miejscu jakiegokolwiek faceta w twoim poblizu bo pewnie na drugi dzien bys leciala do urzedu stanu cywilnego 😉 Jak ta dziewczyna z ktora byl na tym piwie ma takie samo podejscie to juz jest stracona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
27 minut temu, Gość gość napisał:

skad wiesz ze z nikim nie pisze,nie spotyka,nie umawia? śledzisz go całyy czas,siedzisz mi w glowie?

Kobieto on pracuje w urzedzie. Przez ten urzad przelecialo przez lata multum stazystek i akurat teraz sie w jakiejs zakochal facet przed 40stka 😉 On jest mily i poszedl z nia na piwo . A jezeli ona sobie zrobila nadzieje to jest bardzo naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
34 minuty temu, Gość gość napisał:

skad wiesz ze z nikim nie pisze,nie spotyka,nie umawia? śledzisz go całyy czas,siedzisz mi w glowie?

Sluchaj idziesz z facetem na piwo na polgodziny co sobie mylisz o tej relacji? Jest tez mily dla ciebie w pracy. Jutro bedzie slub ? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nawet jabym chciala nie bylabym w stanie go sledzic . Ty masz chyba jakies problemy ze soba? Skad mam wiedziec czy z kims nie pisze ? Widze ze nie ma stalej sympatii partnerki na powaznie o to mi chodzi. Dlatego jest wolny dla mnie przynajmniej tak to wyglada. Dla ciebie to ze facet sobie pogada z kolezanka albo ze pojdzie na piwo do pubu na pol godziny to oznacza ze juz z nia jest ? To ja nie chialabym byc na miejscu jakiegokolwiek faceta w twoim poblizu bo pewnie na drugi dzien bys leciala do urzedu stanu cywilnego 😉 Jak ta dziewczyna z ktora byl na tym piwie ma takie samo podejscie to juz jest stracona. 

Chyba Ci sie myli dziewczynko bo Wypowiadam sie w tym topiku po raz pierwszy i zadałam Ci normalne pytanie a ty wypisujesz jakieś bzdury na moj temat w napastliwy dposob. Piszesz ze on nie umawia sie z nikim a skad niby mozesz to wiedziec? Stwierdzilam tylko fakt. Piszesz o tym kolesiu jakbys wszystko o nim wwiedziała a to jedynie Twoje wymysly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Sluchaj idziesz z facetem na piwo na polgodziny co sobie mylisz o tej relacji? Jest tez mily dla ciebie w pracy. Jutro bedzie slub ? 😉

psychiczna Jestes? Ile jeszcze razy to skomentujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

psychiczna Jestes? Ile jeszcze razy to skomentujesz?

Ty jestes jakas psychiczna! Bo napiērdolilas multum hejterskich komentarzy schizofreniczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Chyba Ci sie myli dziewczynko bo Wypowiadam sie w tym topiku po raz pierwszy i zadałam Ci normalne pytanie a ty wypisujesz jakieś bzdury na moj temat w napastliwy dposob. Piszesz ze on nie umawia sie z nikim a skad niby mozesz to wiedziec? Stwierdzilam tylko fakt. Piszesz o tym kolesiu jakbys wszystko o nim wwiedziała a to jedynie Twoje wymysly.

Jestes zazdrosna bo nikt cie niechce bo masz krzywy ryj i male cycki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ipowtarzam po raz kolejny.ze dopiero wlaczylam sie do dyskusji i NIE JESTEM osoba z ktora klocilas sie wczesniej ale widze ze z Toba nie da sie dyskutowac. Zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

ipowtarzam po raz kolejny.ze dopiero wlaczylam sie do dyskusji i NIE JESTEM osoba z ktora klocilas sie wczesniej ale widze ze z Toba nie da sie dyskutowac. Zegnam.

Tak juz ci wierze. Teraz zmienilas taktyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tak juz ci wierze. Teraz zmienilas taktyke.

serio jestes walnieta 🙂 temat zgloszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tak juz ci wierze. Teraz zmienilas taktyke.

😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość gość napisał:

serio jestes walnieta 🙂 temat zgloszony.

Ciebie tez zglosilam. A siebie zglos do psychiatryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Przejrzalam twoje inne odp do wszytskich sa pelne jadu, pretensjonalne. To sie leczy. Widac zycie masz bardzo nieudane niska samoocene. Dobrze ze sie zgadali kazdy ma prawo sobie gdzies wyjsc. Troszke mnie to zakulo ze zobaczylam go z inna dziewczyna ale to wynika z tego ze mi sie podoba to normalne. Nie jest wybredny bo umawia sie z kazda ktora zagada. I idz do psychiatry bo zle z toba.

 

pretensjonalny nie ma nic wspólnego z pretensjami, raczej nie tego określenia chciałaś użyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×