Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sam na sam

meczy mnie ta samotnosc... ciagle siedze sam w domu i pije

Polecane posty

Gość Paul Jones
11 minut temu, Gość Gość x napisał:

Hue, hue. Widzę, że nie jestem. Mam ten sam problem, co Ty, kolego. Ja w wieku 25 lat też bez kobiety. Cały problem tkwi w tym, że nie jesteśmy w stanie zagadać, przynajmniej ja. Jakoś zawsze miałem problem z zagadnień obcej osoby... Co innego, jak już kogoś znam, wtedy nie mam problemu zagadać. Trochę kiszka, bo często widzę, jak jestem gdzieś na mieście, że kobiety często spoglądają i często mam kontakt wzrokowy z kobietą i czy to w moim wieku, czy młodszą, czy trochę starszą ode mnie... Ale jestem taką pipką,że aż wstyd się przyznać i zawsze to ja pierwszy ten kontakt wzrokowy urywam i nie cholery nie zaglądam. 

Trenuj w domu z lustrem, nagrywaj się na wideo i odtwarzaj jak zagadujesz, coś ala aktor, jak kiepsko wychodzi to trenuj i ulepszaj podejście. Tak aktorzy trenują, tobie też pomoże łapać pewność siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Znam goscia ktory jest chudy ,niski i w okularach jak denka od butelki ale ma gadane i panienki same mu do lozka wlaza, gosciu ma do wyboru do koloru chociaz jest juz zonaty i dzieciaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul Jones
7 minut temu, Gość Gość x napisał:

Hue, hue. Widzę, że nie jestem. Mam ten sam problem, co Ty, kolego. Ja w wieku 25 lat też bez kobiety. Cały problem tkwi w tym, że nie jesteśmy w stanie zagadać, przynajmniej ja. Jakoś zawsze miałem problem z zagadnień obcej osoby... Co innego, jak już kogoś znam, wtedy nie mam problemu zagadać. Trochę kiszka, bo często widzę, jak jestem gdzieś na mieście, że kobiety często spoglądają i często mam kontakt wzrokowy z kobietą i czy to w moim wieku, czy młodszą, czy trochę starszą ode mnie... Ale jestem taką pipką,że aż wstyd się przyznać i zawsze to ja pierwszy ten kontakt wzrokowy urywam i nie cholery nie zaglądam. 

Trenuj w domu z lustrem, nagrywaj się na wideo i odtwarzaj jak zagadujesz, coś ala aktor, jak kiepsko wychodzi to trenuj i ulepszaj podejście. Tak aktorzy trenują, tobie też pomoże łapać pewność siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam na sam
5 minut temu, Gość Paul Jones napisał:

Przełam się i naucz jak odbierać kosza, niestety nie próbując tracisz. Jak szukałeś pracy chyba nie poprzestałeś na jednym CV tylko wysyłałeś do skutku. Ta sama reguła w podrywaniu. Czym więcej koszy tym bliżej tej jedynej.

hahaha, prace to ja dostalem na zasadzie kumpel mi powiedzial i tam polazlem, nigdy sie nie frajerze i nie wysylam sto  cv,  to nie w moim stylu

i do kobiet nigdy nie zagadam, za duzo razy dostalem kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam na sam
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Znam goscia ktory jest chudy ,niski i w okularach jak denka od butelki ale ma gadane i panienki same mu do lozka wlaza, gosciu ma do wyboru do koloru chociaz jest juz zonaty i dzieciaty.

no pogadaj se jeszcze.. ja znam goscia co jest brudny smierdzi, mieszka w smietniku i r0cha najlepsze swinie

takie historyjki to opowiadaj dzieciom w piaskownicy, ja mam 34 lata i znam zycie jak malo kto, wiec przestan pi3rdolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość x
4 minuty temu, Gość Paul Jones napisał:

Trenuj w domu z lustrem, nagrywaj się na wideo i odtwarzaj jak zagadujesz, coś ala aktor, jak kiepsko wychodzi to trenuj i ulepszaj podejście. Tak aktorzy trenują, tobie też pomoże łapać pewność siebie.

Cóż, może i to jest dobry pomysł. Na pewno spróbuje. Dzięki za poradę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
4 minuty temu, Gość sam na sam napisał:

no pogadaj se jeszcze.. ja znam goscia co jest brudny smierdzi, mieszka w smietniku i r0cha najlepsze swinie

takie historyjki to opowiadaj dzieciom w piaskownicy, ja mam 34 lata i znam zycie jak malo kto, wiec przestan pi3rdolic

No ale o co ci chodzi? Jesteś nieatrakcyjny to zostałeś sam. Tak samo jak nieatrakcyjne kobiety. Takie jest życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubytki w uzębieniu
6 minut temu, Gość sam na sam napisał:

hahaha, prace to ja dostalem na zasadzie kumpel mi powiedzial i tam polazlem, nigdy sie nie frajerze i nie wysylam sto  cv,  to nie w moim stylu

i do kobiet nigdy nie zagadam, za duzo razy dostalem kosza

o jeden raz za mało dostałeś kosza, bo byś już jakąś laske miał, więc do fryzjera i w teren ziomal, zamiast biadolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegnam81

TAKIE PROSTE STARA KURRWO ze wasz URZAD KONTROLI SKARBOWEJ NIE DOSTANIE NIC BO JA NA TO NIE POZWOLE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semafor
4 minuty temu, Gość Proste napisał:

No ale o co ci chodzi? Jesteś nieatrakcyjny to zostałeś sam. Tak samo jak nieatrakcyjne kobiety. Takie jest życie. 

Nieatrakcyjni ale PEWNI siebie ruhają laski na potęge, bo atrakcyjna to ma być laska a nie facet, facet ma być pewny siebie i mieć wygadane, TYLE. Atrakcyjni faceci to w 99% geje lub kryptogeje. Nie próbuj być atrakcyjny tylko ćwicz pewność siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semafor
4 minuty temu, Gość Proste napisał:

No ale o co ci chodzi? Jesteś nieatrakcyjny to zostałeś sam. Tak samo jak nieatrakcyjne kobiety. Takie jest życie. 

Nieatrakcyjni ale PEWNI siebie ruhają laski na potęge, bo atrakcyjna to ma być laska a nie facet, facet ma być pewny siebie i mieć wygadane, TYLE. Atrakcyjni faceci to w 99% geje lub kryptogeje. Nie próbuj być atrakcyjny tylko ćwicz pewność siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
43 minuty temu, Gość sam na sam napisał:

no pogadaj se jeszcze.. ja znam goscia co jest brudny smierdzi, mieszka w smietniku i r0cha najlepsze swinie

takie historyjki to opowiadaj dzieciom w piaskownicy, ja mam 34 lata i znam zycie jak malo kto, wiec przestan pi3rdolic

Gosc ten zmarnowal mi mlodosc i zrobil dziecko, jak wychodzilam za niego myslalam sobie ze taki malo atrakcyjny facet to napewno doceni to ze sie poswiecilam dla niego a on... wyr0chal wszystkie sasiadki i kuzynki swoje, jednoczesnie dwie zaszly w ciaze ! Wlasnie kuzynka i kolezanka w pracy, ozenil sie z kuzynka, to nie jest historyjka zmyslona to dzialo sie naprawde, potrafil nawet po tym co robil lazic za ma i chciec sie spotkac ! Litosci co za o k u r w i e n i e c !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorze dalej siedzisz i pijesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Znam goscia ktory jest chudy ,niski i w okularach jak denka od butelki ale ma gadane i panienki same mu do lozka wlaza, gosciu ma do wyboru do koloru chociaz jest juz zonaty i dzieciaty.

Pezet? 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
1 godzinę temu, Gość Proste napisał:

No ale o co ci chodzi? Jesteś nieatrakcyjny to zostałeś sam. Tak samo jak nieatrakcyjne kobiety. Takie jest życie. 

Dokładnie ale Arystocffeles nie przyjmuje tego do wiadomości. Jemu należy się zaje/bista du/pa minimum 8/10 w żałosnej samczej skali atrakcyjności, choć sam dla większości kobiet jest pewnie max. 3/10. A uczucia nieatrakcyjnych kobiet ma gdzieś, choć są w gorszej sytuacji jeśli chodzi o relacje damsko-męskie niż on i w większości przypadków ich nieatrakcyjność nie jest z ich winy a chu/jowych genów, co nie przeszkadza mu w ich obrażaniu, choć sam jest posiadaczem nieciekawych genów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Pezet? 😆

Nie rozumiem co to znaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie rozumiem co to znaczy ?

Raper o takim pseudonimie. Z tym, że on nie jest taki niski, reszta cech z grubsza się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
5 godzin temu, Nikola12 napisał:

30 lat dla mężczyzny to znakomity wiek. Zadbaj o siebie i idź poznawać ludzi. Nie ma rzeczy niemożliwych. Wolnych kobiet koło 30 jest dużo. Troszkę się nad sobą użalasz co ? 

Ja mam lat 21. I nawet wśród moich rówieśników większość kobiet jest zajęta. A te wolne i tak nie są mną zainteresowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
5 godzin temu, Nikola12 napisał:

30 lat dla mężczyzny to znakomity wiek. Zadbaj o siebie i idź poznawać ludzi. Nie ma rzeczy niemożliwych. Wolnych kobiet koło 30 jest dużo. Troszkę się nad sobą użalasz co ? 

Ja mam lat 21. I nawet wśród moich rówieśników większość kobiet jest zajęta. A te wolne i tak nie są mną zainteresowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
2 godziny temu, Gość gość111 napisał:

A uczucia nieatrakcyjnych kobiet ma gdzieś, choć są w gorszej sytuacji jeśli chodzi o relacje damsko-męskie niż on

Nie są w gorszej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
4 godziny temu, Gość semafor napisał:

Nieatrakcyjni ale PEWNI siebie ruhają laski na potęge, bo atrakcyjna to ma być laska a nie facet, facet ma być pewny siebie i mieć wygadane, TYLE. Atrakcyjni faceci to w 99% geje lub kryptogeje. Nie próbuj być atrakcyjny tylko ćwicz pewność siebie.

Nieprawda. Kiedyś byłem pewny siebie i zagadywałem, a mimo to zawsze byłem odrzucany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×