Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

simsyoli

Gdzie są wszyscy?

Polecane posty

Gość niezalogowany
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie powiem, bo nie dotyczą forum. Szanuję, ale mnie to nudzi po prostu. Jesteście wszystkie takie same na tym wymyślnych nowych nickach. I takie jest własnie moje zdanie. 

Najważniejsze, że warujesz 24/7 żeby nie przegapić jakiegoś nowego nicku, który będziesz mogła opier.dalać za to, że wg ciebie jest starą użytkowniczką w przebraniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Hejt skutecznie zniechęcił mnie do logowania, a nawet podpisywania się na gościu. A Ty masz tutaj konto i korzystasz z niego?

Ja akurat rozumiem. Wiem, że piszą tu ludzie, którzy z lubością powtarzają się jaka to odwaga być zalogowanym. Tymczasem co zajrzę, ich czas spędzony na forum to w 90 procentach pyskówki. Myślę, że po prostu są tu głównie z tego powodu.  Jeśli ktoś chce brać udział w dyskusjach na forum, gość w zupełności mu wystarczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

Nie powiem, bo nie dotyczą forum. Szanuję, ale mnie to nudzi po prostu. Jesteście wszystkie takie same na tym wymyślnych nowych nickach. I takie jest własnie moje zdanie. 

Dobrze rozumiem co mówisz, tylko nie rozumiem dlaczego jesteś w tym miejscu kiedy ono cię nudzi. Odpowiesz? Każdy jest inny, nie ma identycznych ludzi, chyba że dusze karmiczne... to wtedy zgadzam się z tobą. Są tacy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

A dokładnie jak? 

Coś w tym stylu< w oparach spermy cI/pek i peni/sów czy ho/ jów pieśni swiąteczne wstawiłam >To był osobny temat.  Dokładnie nie pamiętam. Nie należę do kopiujących. No dobrze.

Widzę, że czytacie nie dokładnie.Mianowicie zarzut kolejnego wdzianka na starej userce.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowany
7 minut temu, Gość Do Eve napisał:

Żałosna przegrywa wpi,ertala,jąca się na każdy temat. Ameba do potęgi.

Piszesz sama o sobie? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle to samo nawet nie mozna zapytać gdzie jesteście i co robicie. Tylko Puchacz umie odpowiedzieć na proste pytanie. Trudno, nic tu po mnie. Muszę przetrwac kolejny dzień przy stole i odpowiadać na durne pytania. Wesołych świąt! 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×