Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy ja mam przepraszać niepłodna bratową że jestem w ciąży? Nie chce z nami gadać, unika nas jak ognia, zamieniła ze mną jedno słowo i chowa się u siebie. Znienawidziła mnie!

Polecane posty

Gość Gosc "
10 minut temu, Gość Ktosiek napisał:

Pani doktor potłuczona s..ka ma dodatkową specjalizację...jasnowidzenie. Narzygała tu pomyj na innych, w mig wie jakie kto ma wykształcenie, czy ma dzieci i ile potraw zrobił na święta 🤣🤣🤣.

Pustaku "wykształcony", skompromitowałaś się po całości co oczywiście wszyscy widzą, więc może "kończ waść,  wstydu oszczędź" 🙄 bo sama robisz z siebie klowna.

Taka jak ty przynosi wstyd całemu środowisku lekarskiemy, głupia analfabetko!

" Ciasno w głowie przestronnie w gębie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
23 godziny temu, Gość Gość napisał:

Co ty pieprz//ysz jakie bawienie mi dziecka ...ko. Przychodziła na 20 minut dziennie o tak chwilę z nim pobyć to co, teraz już nie chce go widzieć a niby tak go lubiła? Na trochę przychodziła haha to rzeczywiście bawienie. Teraz nawet na minutę nie zajrzy, nic do mnie nie mówi a ja nie będę bez przerwy pierwsza zabiegać o kontakt. Nie chcę żeby mnie ktokolwiek "po rączkach całował", weź się uderz czymś w głowę. Lecz się to przede wszystkim. Mój synek pyta wujka kiedy do niego przyjdzie a wujuś pod pantoflem żony odpowiada że później i co? Nigdy nie przychodzą. Zmiana o 180 stopni i nikt mi nie powie że to jest normalne. Brat wręcz jak go o coś zapytam np.jak tam w pracy, odpowiada mi opryskliwie, na odwal, tonem "zamknij się o nic nie pytaj"! Mi też jest z tym źle bo nigdy nic im nie zrobiłam, nawet nie powiedziałam im sama o ciąży, żeby nie było że się czymś chwale!!

Też bym nie chciała spędzać z tobą czasu.

Jesteś chamska i agresywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ona wstawia co tydzień prowo że jest w ciazy/urodziła a jej bratowa/kuzybka/siostra nienawidzi bo sama nie moze/jeszcze nie ma dzieci. To troll jest. 

Zgadzam się, tych tematów ta psychiczną zakłada że 100 tygodniowo. .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

to po co to komentujecie i dajecie sie robić trollowi? ona to wymysla co chwila a wy łykacie i sie nakręcacie. psychiczne to wy jesteście, ona ma z was pewnie polew. moze nawet jest na etacie w redakcji kafeterii i ma za zadanie robic tłum na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URL
Dnia 23.12.2019 o 19:09, Gość Gość ja napisał:

Jesteś egoistyczną rozpłodową ...ą i co myślisz ...o że wszyscy będą ci się kłaniać bo jedyne co umiesz to nadstawiać tyłka? Nikt pustaki nie musi bawić twojego dziecka

Chora jesteś.Jej bratowa chce być krową rozpłodową ale nie może .Oddałaby wszystko żeby mieć dzieci.A ty nie masz z kim mieć dziecka a też bardzo chcesz i mścisz się wylewając wiadro pomyj na autorkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość URL napisał:

Chora jesteś.Jej bratowa chce być krową rozpłodową ale nie może .Oddałaby wszystko żeby mieć dzieci.A ty nie masz z kim mieć dziecka a też bardzo chcesz i mścisz się wylewając wiadro pomyj na autorkę 

Prowo nie odpowiadać!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Doktorka ma ból doopy bo przeczytała parę słów prawdy o sobie. Ale przeważnie dna intelektualne takie jak ona mają problem z pogodzeniem się z porażką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość URL napisał:

Chora jesteś.Jej bratowa chce być krową rozpłodową ale nie może .Oddałaby wszystko żeby mieć dzieci.A ty nie masz z kim mieć dziecka a też bardzo chcesz i mścisz się wylewając wiadro pomyj na autorkę 

Święte słowa. Ta co się tak na autorke ciska to od razu widać że ma jakiś ból odwłoka. A już w.tym kto to jest ta doktor i za co jedzie po niej ta druga kafeterianka, ta patologiczna, to nie wiem o co chodzi. Pogubiłam się o co biją pianę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×