Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Moja rodzina zaniza moja samoocebe

Polecane posty

Gość Gość

Zwłaszcza matka, nigdy w domu nie było miłości, rozmów tylko patologia, nie stać mnie na wynajem lokum ale niszczy mnie psychicznie mieszkanie z nią. Mieszkałem jakiś czas sam odcialem się i było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśnia

U mnie to samo. A ile masz lat? Nie dasz rady się wyprowadzić ? Ja mam problem ,bo zarabiam za mało, żeby kawalerkę utrzymać, a na stancjach lub dzieleniu pokoju  zawiodlam się nieraz. Nie chcę zresztą mieszkać jak jakas studentka...ciężko jest,ale muszę się przeprowadzić.... za wszelką cenę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśnia

U mnie to samo. A ile masz lat? Nie dasz rady się wyprowadzić ? Ja mam problem ,bo zarabiam za mało, żeby kawalerkę utrzymać, a na stancjach lub dzieleniu pokoju  zawiodlam się nieraz. Nie chcę zresztą mieszkać jak jakas studentka...ciężko jest,ale muszę się przeprowadzić.... za wszelką cenę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśnia

U mnie to samo. A ile masz lat? Nie dasz rady się wyprowadzić ? Ja mam problem ,bo zarabiam za mało, żeby kawalerkę utrzymać, a na stancjach lub dzieleniu mieszkania  zawiodlam się nieraz. Nie chcę zresztą mieszkać jak jakas studentka...ciężko jest,ale muszę się przeprowadzić.... za wszelką cenę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Współczuje Ci autorze. Tez mam toksyczną rodzinę. Jestem po 40-tle i dalej ciągnie się za mną smród od dzieciństwa. Życie mam w miarę ogarnięte. Wykształcony człowiek z dobrą praca o stanowiskiem, a mino to nie dają spokojnie żyć- toksyczna rodzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrówka
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Zwłaszcza matka, nigdy w domu nie było miłości, rozmów tylko patologia, nie stać mnie na wynajem lokum ale niszczy mnie psychicznie mieszkanie z nią. Mieszkałem jakiś czas sam odcialem się i było ok

Masz pecha.U mnie odwrotnie mam wspaniałą , kochającą mamę i dobrze mi się z Nią mieszka ale planuję założyć rodzinę. Życzę wszystkim dzieciom takiej mamy jak moja. 3maj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może to prawda
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Zwłaszcza matka, nigdy w domu nie było miłości, rozmów tylko patologia, nie stać mnie na wynajem lokum ale niszczy mnie psychicznie mieszkanie z nią. Mieszkałem jakiś czas sam odcialem się i było ok

Może dlatego że masz rozdmuchane ego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×