Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
niewiemcoxdd

Czy policja może mi coś zrobić?

Polecane posty

Więc tak na instagramie prowadze fanpage i jedna osoba zaczęła obrażac osobę o której prowadzę ten fanpage, więc udostępniłam te komentarze na story i w nazwie jej było tylko imie tej osoby, które zapomniałam zamazać. Konto ma prywatne. Teraz grozi mi policją, wyzywa dziewczyne o której prowadze fanpage. Mówi, że uprawiała seks z jej chłopakiem, naruszając jej dobre imie. Czy faktycznie policja może mi coś zrobić? Złamałam jakiś przepis/rodo? Jeśli nie wiecie to nie odpowiadajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheCiekawskii

To powiedz ze jest konfidentem jeśli grozi policją, natomiast jeżeli tak zrobi to powiedz że grozi bo groźby są karalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo szczeka mało gryzie. To zwykły hejter, a poza tym to groźby i nękanie są karalne o to jemu grozi kara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2019 o 00:36, niewiemcoxdd napisał:

Więc tak na instagramie prowadze fanpage i jedna osoba zaczęła obrażac osobę o której prowadzę ten fanpage, więc udostępniłam te komentarze na story i w nazwie jej było tylko imie tej osoby, które zapomniałam zamazać. Konto ma prywatne. Teraz grozi mi policją, wyzywa dziewczyne o której prowadze fanpage. Mówi, że uprawiała seks z jej chłopakiem, naruszając jej dobre imie. Czy faktycznie policja może mi coś zrobić? Złamałam jakiś przepis/rodo? Jeśli nie wiecie to nie odpowiadajcie.

Cześć. Nie może Ci nic zrobić. Nic nie zrobiłeś złego. Za to ona może odpowiadać za pomówienie, jeśli mówi nieprawdę i mówi o tym publicznie. Aczkolwiek jest to przestępstwo ścigane na wniosek poszkodowanego (w tym przypadku osoby, o której prowadzić fanpage). Nie martw się! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×