Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Myślicie że ktoś pozna że podałam pierogi z paczki?

Polecane posty

Gość Gość

Bo przyjadą goście i ponoć ich dzieci lubią tylko ruskie. Z doopy nie wyciągnę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid

No oczywiscie ze to poznac. Nie wiedzialas wczesniej ze dzieci tylko ruskie jedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No wiadomo że zawsze się pozna. Z drugiej strony co za problem- tak własnie powiedz- ''Nie wiedziałam że wy tylko ruskie jadacie, mam takie ale kupne niestety, wszak z doopy wam domowych nie wyciągnę''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga83

Malo kto teraz sam robi. Najlepsza opcja to zamowic w sprawdzonym miejscu juz wczesniej. Jak moj kolega z pracy przynosi pierogi z miesem i szpinakiem to tostaje slinotoku. Kupuje, zamawia wczesniej w zajezdzie gdzie kucharka robi. Pyszota. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ruskie w wigilię? Bez przesady, niech się cieszą, że masz z paczki. Mnie nie obchodzi, co i czyje dzieci lubią, niech rodzice o tym myślą. Moje lubią krokiety, to robię i zabieram ze sobą dla wszystkich w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Daj spokój autorko, najwyżej nie będą jadly pierogów, chyba podasz jeszcze coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ruskie w wigilię? Bez przesady, niech się cieszą, że masz z paczki. Mnie nie obchodzi, co i czyje dzieci lubią, niech rodzice o tym myślą. Moje lubią krokiety, to robię i zabieram ze sobą dla wszystkich w czym problem.

A co dziwnego w ruskich w wigilię? Hahahha każdy je to co lubi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kup w jakiejś pierogarni poprostu. Dzieci ile zjedzą? Mało. Kup z 10 szt i tyle. Albo z jakiegos baru mlecznego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

niech jedzą to co jest i nie wybrzydzają, za komuny dzieci nie byly tak rozpieszczone, nikt by się nie przejmował i nie leciał zamawiać pierogów ruskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A co dziwnego w ruskich w wigilię? Hahahha każdy je to co lubi. 

Boże, no to dziwne, że nie ma takiej tradycji, to jest zwykłe codzienne jedzenie i dlatego kogoś może "zdziwić" ich jedzenie i że ktoś musi koniecznie te ruskie zjeść 😄 U mnie ruskie są średnio co dwa tygodnie, a wigilijne z kapustą i grzybami raz w roku jemy 

Już się nawet "zdziwić" nie można, u mnie też takich nie ma i jakby ktoś chciał to niech sam przywozi ze sobą, proszę bardzo 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

przyznawac się nie musisz, wiadomo,ze teraz wiele rzeczy mozna dostac gotowych...ale zawsze znajdzie sie oszlom, ktory zapyta :"sama robilas?"☺heh. Wesołych świat wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierożek

Ja pierogów ruskich nigdy nie robię i jak mnie najdzie ochota, to kupuję w barze mlecznym. Takie z paczki nie są moim zdaniem zbyt dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie u każdego na stole wigilijnym znajdziesz coś z paczki. U mnie były to dziś uszka, bo nikomu nie chce się tej drobnicy lepic. Pierogi od 5 lat kupujemy od znajomej kucharki. Sami za to robimy krokiety, ryby, sałatki i całą resztę. Jak mamy naprawdę mało czasu to u tej samej pani kucharki zamawiamy barszcz czerwony. Pani ma ceny niewiele droższe niż za produkty z paczki, ale za to smak jak u babci, i zamawiać trzeba dwa tygodnie przed świętami. Pierogów ruskich akurat osobiście nie lubię, ale też staramy się mieć potrawy które lubią dzieci w naszej rodzinie. Nie łam się i podawaj to co masz zamiast urabiać się po łokcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×