Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Instalekarz

Polecane posty

Gość Gość

Własnym wątkiem na kafe warto uhonorować także kolejną insta mamę biznes lekarkę, ale tym razem nie in spe, ale rezydentkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ogólnie sympatyczna, pracuje w rodzinnej przychodni  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardzo sympatyczna i widać , że przebojowa + za super stylówki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ciagle nawija o sobie, jej instastories sa nie do przebrniecia. Poza tym, wizualnie ladna dziewczyna, mniej perhydrolu to i moze czupryna odrosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Nie oglądam już. Pare razy zadała czytelnikom pyt, odpowiedziałam i nawet nie zareagowała na komentarz. Kultura wymaga reakcji chociażby podziękowania. Ich styl ubierania i imiona dzieci jest tak ekstrawagancki. Chyba uwielbiają być oryginalni, ale jen niektóre ubrania robią jej krzywdę    , zniekształcając sylwetkę. Jej wspomnienia z poznania męża i gadanie o firmie jest strasznie nudne i szkoda czasu. Ładne ma oczy, figurę. Nos i włosy lepiej nie  skomentuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślałam, że ona jest ze wschodu bo ma  wschodnie naleciałości w mowie. 
Następna, której priorytetem i celem jest firma a dzięki przychodni rodzinnej posiada prace. Dla mnie te wszystkie gwiazdę lekarze insta, którzy maja swoje firmy nie powinni być lekarzami, bo tym zawodem trzeba żyć, rozwijać się dzień po dniu a ona po pracy leci do fartuchów i o tym nawija 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Basia

A ja uważam , że Instalekarz robi przynajmiej coś fajnego dla "swojego środowiska" ...a nie sprzedaje majtki , łyżki i miski 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiak

Fartuchy ma naprawde ładne i oryginalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga

Kolejna co kocha lans. Trochę przykre, że sama mówi że poszła na studia bo tatulo kazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×