Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Na czym polega fenomen filmików z pijakami, patusami? Mój kuzyn je uwielbia. Czy zgodzicie się ze lubią je oglądać ludzie którzy chcą poczuć się lepiej, że z nimi jeszcze nie tak.zle? Co fajnego w bluzganiu, upadaniu na chodnik?

Polecane posty

Gość Gość

Masakra, mój kuzyn tylko by zamęczał tymi filmikami. Mnie nie bawi że ktoś się przewraca bo jest pijany, klnie lub jest wyraźnie upośledzony. Nie rozumiem też fenomenu seriali a La Chłopaki do wzięcia. Są tam bohaterowie z niskim zwykle IQ, jakby upośledzeni. Mój brat i jego dziewczyna mieszkający kątem u moich rodziców uwielbiają ten serial. Czują się wtedy królami życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest w tym perwersyjna przyjemność, gdy patrzę na to że inni są gorsi, bardziej obleśni, żałosni i prymitywni ode mnie. Myślę wtedy "O, ale ze mnie szlachta!"

Aczkolwiek wszystko po pewnym czasie sie nudzi i dziwię się, że komuś chce się w kółko oglądać filmy o takiej samej tematyce. Musi być to jego prawdziwe hobby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam to samo. ... Temu pijączkowi może i hest to obojętne, ale ci ludzie mają też rodziny i bliskich, którym zwyczajnie jest przykro i wstyd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×