Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Co dobrego dzis było u was na śniadanie świąteczne?

Polecane posty

Gość Gosc

U nas skromnie,bo tylko ja,maz i 2 dzieci. 2 rodzaje sera żółtego, 2 różne szynki, kiełbasa wiejska, sałatka jarzynowa ,pasta jajeczna i jajka w cwiartkach, parówki, śledzie w śmietanie i pomidory,ogórek kiszony, cebulka. Plus oczywiście pieczywo. Jak tam u was? Nam zostalo na kolacje sporo i chyba na śniadanie jutro też będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U nas dziś gofry z bita śmietana i owocami. Z wczorajszej kolacji nic nie zostało bo nie robiłam wielkich ilości 😊 żeby nie dojadac tego przez całe święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja bym chciał cysia z rana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każdy jadł co upolowal w lodówce. Plus KAWA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gej radar

owsianka z bananem i orzechami

jak codzień

najlepsze śniadanie świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karp

Karp z wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ma ktoś żonę pożyczyć na noc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sówka1313

nie było sniadania, długo spalismy po pasterce. Na obiad był pstrąg z piekarnika w warzywach, tera drinka piję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Grzanki z awokado, szalotką i tatarem ze śledzia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Cztery rodzaje wedlin domowych.

Cztery rodzaje śledzi z wigilii.

Salatka jarzynowa.

Cwikla z chrzanem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kanapki 2 z serem, jakiś wirus się do mnie przykleil i jeść nie mogę. Już na pasterce byłam bliska wyjścia z kościoła... Od śniadania już nic nie jem tylko zwijam się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejaaaa

Cwikla, schab, pasztet, sałatka włoska, z selerem, śledzie po cygansku, żurek z grzybami, makielki, kapusta z grochem, ryba po grecku, losos w galarecie, także obfite było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kubek mleka i porcja makowca. Takie było moje śniadanie. Reszte dnia dojadanie wczorajszych dań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Grzanki z awokado, szalotką i tatarem ze śledzia. 

U nas dość podobnie: posiekany śledź z cebulką i jabłkiem, chleb razowy i do tego co kto chciał:  plasterki awokado, rzodkiewki, oliwki, jajko na twardo,  suszone pomidory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioli

My wstaliśmy trochę po 10, syn godzinę wcześniej i jadł czekoladki ...  na śniadanie mieliśmy jajka na miękko, chleb żytni z pestkami dyni, pomidorki koktajlowe,  awokado z oliwą i  pieprzem, syn miał też salami (my nie jemy mięsa), jeszcze też były paszteciki z pieczarkami i borowikami z wczoraj, mąż dopijal resztę barszczyku, ja mialam wielką kawę z mlekiem sojowym, syn sok herbatę miętową z miodem.  ja jeszcze mialam pierniczka  i czekoaldę 90% kakao od razu po śniadaniu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Jacież piernicze... Serio interesuje was- każdej z kolejna, co która jadła na śniadanie? Czy chcecie się pochwalić ilością czy tam rodzajem potraw? 

Wyjaśnijcie mi, proszę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sałatka jarzynowa, sałatka z ryżem i ananasem, śledzie, karp, gołąbki, bigos, krokiety, ryba po grecku, kutia, galareta, taca wędzonych wędlin - szynka, boczek, schab, kiełbasa, kurczak pieczony, pierogi z kapustą i grzybami. 3 rodzaje ciast - sernik, makowiec, miodownik. Pierniczki. Na 14 osób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Kto je gołąbki, bigos czy tam krokiety na śniadanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Xyz napisał:

Kto je gołąbki, bigos czy tam krokiety na śniadanie? 

Nie było śniadania. Od rana byli goście i usiedliśmy do świątecznego stołu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pjur
22 minuty temu, Gość Xyz napisał:

Kto je gołąbki, bigos czy tam krokiety na śniadanie? 

Ja często sobie kupuję obiad na mieście albo w pracy jeszcze przed południem i to jest właśnie moje śniadanie. 😉 Jakieś mięso, ziemniaki i surówka, polecam ten styl życia. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
14 godzin temu, Gość Xyz napisał:

Jacież piernicze... Serio interesuje was- każdej z kolejna, co która jadła na śniadanie? Czy chcecie się pochwalić ilością czy tam rodzajem potraw? 

Wyjaśnijcie mi, proszę 

Chyba chodzi o to aby sie pochwalić jakie jesteśmy oryginalne i malo swiateczne mamy śniadania. Jakby tradycyjne potrawy i dojadanie wigilijnych dań bylo jakas ujma.

A co druga w sloikach żarcie z domu przywiozła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

u mnie dzisiaj była tylko jedna kanapka z masłem, szynką i pomidorem. Po wczorajszym obżarstwie, połknięciu ulgasimu, bo już z tego ciężaru jedzenia wytrzymać nie mogłam, przechodzę już na dietę, więc mam nadzieje, że teściowa nie wciśnie mi serniczka, bo moje silne postanowienie diety może z nim nie wygrać.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×